Placówka została oznaczona w serwisie jako nieaktywna. Może to m.in. oznaczać, że zaprzestała ona działalności w ramach NFZ lub zmieniły się jej dane kontaktowe.
W naszym serwisie do tej placówki nie są przypisane żadne usługi świadczone w ramach współpracy z Narodowym Funduszem Zdrowia. Może to na przykład oznaczać, że ośrodek zerwał współpracę z NFZ lub zaczął prowadzić działalność pod inną nazwą.
Opinie o Med-Expert - NZOZ
Dodaj opinię
Sławomir
1/5
16-10-2023 09:31
Bardzo długo trzeba czekać aż ktoś z recepcji raczy odebrać telefon.
Trudno doprosić się teleporady.
Lekarze zmieniają się co miesiąc.
Paulina
5/5
09-01-2024 14:16
A ja bardzo polecam placówkę! Co prawda lekarzy nie ma za wiele, ale są bardzo rzetelni w swojej pracy i mają dużo chęci w pomocy.:)
Marek
1/5
29-01-2024 11:36
Fatalna obsługa. Lekarka odmówiła zbadania mnie, ze względu na inne przewlekłe choroby. Kierownik mimo zgłoszenia olał sprawę. Jest to narażenie człowieka na utratę zdrowia, bo Na inną wizytę w innej przychodni musiałem czekać kilka dni a choroba się rozwijała. Omijajcie to miejsce z daleka, ono nie zasługuje nawet na jedną gwiazdkę.
Dawid
1/5
25-03-2024 17:35
Omijajcie, bo to nie są lekarzę, a tylko fikcja
porażka, nie przychodnia
Krzysztof
1/5
15-05-2025 17:40
Pielęgniarka Jolanta Karolkieiwcz- już po pierwszych zdaniach - wiedziałem, że będę musiał pójść do innego specjalisty na przegląd dziecka. Przykro pisać, ale pani nie wiedziała co ma badać u dziecka, nie potrafiła złożyć prawidłowo jednego zdania, zwroty typu "pójdzie tam; jako to będzie". Kiedy nie kryłem niezadowolenia "to pani nie wie jak podejść do badania?", zaczęła być agresywna. Kobieta w starszym wieku- być może sama potrzebuje leczenia, być może jest po prostu niedokształcona i prosta. Nie chcę krytykować, ale jednak od służby zdrowia, biorąc pod uwagę płacone podatki, oczekiwałbym czegoś więcej. Nie dziwię się, że dobrzy specjaliści uciekają na prywatę bo upokarzająca byłoby dla nich praca z osobami prezentującymi taki poziom. Z II strony poszedłem do innej poradni, również NFZ i byłem niezmiernie zaskoczony profesjonalnym podejściem i poziomem kultury osobistej.
Ania
1/5
28-07-2025 15:43
Tragedia, nie można się skontaktować telefonicznie.
Dostałam skierowanie i nie można wykonać badania w Warszawie, bo nie mają umowy.
Trudno doprosić się teleporady.
Lekarze zmieniają się co miesiąc.
porażka, nie przychodnia
Dostałam skierowanie i nie można wykonać badania w Warszawie, bo nie mają umowy.