Medi Partner

Placówka została oznaczona w serwisie jako nieaktywna. Może to m.in. oznaczać, że zaprzestała ona działalności w ramach NFZ lub zmieniły się jej dane kontaktowe.
Jana Kazimierza 28
Warszawa
W naszym serwisie do tej placówki nie są przypisane żadne usługi świadczone w ramach współpracy z Narodowym Funduszem Zdrowia. Może to na przykład oznaczać, że ośrodek zerwał współpracę z NFZ lub zaczął prowadzić działalność pod inną nazwą.

Opinie o Medi Partner

Dodaj opinię
1/5
Najgorsza wizyta jaka miałam w zyciu. Minął juz miesiąc a ja wciąż wracam do niej myślami. Traktują ludzi jak klientów a nie pacjentów. Wizyta 160 zł, lekarz mający totalnie gdzieś co sie do niego mowi, zle nastawiony, nieprofesjonalny. Nie polecam tej placówki. Szkoda czasu i pieniędzy.
1/5
Nie polecam tej placówki. W porównaniu do typowej placówki Medicover moja ocena 1/5. Na pewno obsługa zależy od osób, które mają dane dyżury, ale ja akurat trafiłam najpierw na Panią ginekolog, która wyśmiała moje przygotowanie do wykonanie badania (określiła to mianem podstawowej wiedzy, której nie miałam). Następnie jak zaniosłam próbki do badania, to musiałam je sobie sama opisać, okleić (to jeszcze w miarę zrozumiałe), a potem wstawić do śmierdzącego pojemnika opisanego "mocz, kał" (oczywiście nikt mi nie dał rękawiczek), w którym były już próbki innych pacjentów. Miałam wrażenie, że mocno wszystkim przeszkadza, że w ogóle coś od nich chcę.
1/5
Niestety wszystkie 3 wizyty, które miałam w tej placówce były okropne i na pewno już tam nie wrócę. Dwóch różnych inetrnistów, a niestety każdy sprawiał wrażenie że im przeszkadzam. Jedna pani do której zgłosiłam sie z przeziębieniem i bólem zatok nawet mnie nie zbadała, nie osłuchała tylko od razu wypisała leki. Dziwne skąd wiedziała co mi dolega nawet na mnie nie patrząc. Inny lekarz odmawiał wypisania zwolnienienia gdy miałam gorączkę. Trzecia wizyta- u ortopedy- tu lekarz pomyłkowo wypisał usg na łokieć zamiast na stopę, ale nie mogłam wrócić do niego po korektę gdyż nie wpuścił mnie pan z recepcji, a na moja prośbę aby zadzownił do lekarza żeby zrobił korektę skierowania odpowiedział nieuprzejmie, że nie ma telefonu.
Różnica w standardzie w porównaniu z innymi oficjalnymi placówkami Medicover jest przeogromna. Lepiej wybrać Medicover Atrium lub Jerozolimskie.

Adres:

Jana Kazimierza 28, Warszawa Wola
Medi Partner na mapie
Zdjęcie budynku Medi Partner