Medical Magnus

Kopernika 38
Łódź
Świadczenia specjalistyczne Kolejka Numer telefonu Inne ośrodki
Fizjoterapia ambulatoryjna
Rehabilitacja
327 dni 42 253 19 16
Godziny otwarcia:
PN08:00-18:00
WT08:00-21:00
ŚR08:00-18:00
CZ08:00-21:00
PT08:00-18:00
Fizjoterapia ambulatoryjna
Rehabilitacja
326 dni 42 253 19 16
Oddział chirurgiczny ogólny 89 dni 42 253 19 52
Oddział chirurgiczny ogólny 88 dni 42 253 19 52
Oddział onkologiczny 56 dni 42 253 19 03
Poradnia ortopedyczna
Ortopeda
5 dni 42 253 19 00
Poradnia ortopedyczna
Ortopeda
5 dni 42 253 19 00
Godziny rejestracji:
PN08:00-19:00
WT08:00-19:00
ŚR08:00-21:00
CZ08:00-19:00
PT08:00-19:00
Godziny przyjęć:
PN08:00-19:00
WT08:00-18:00
ŚR08:00-18:00
CZ08:00-19:00
PT08:00-19:00
Poradnia rehabilitacyjna
Rehabilitacja
4 dni 42 253 19 16
Godziny otwarcia:
PN11:05-15:00
WT08:00-14:00
ŚR08:00-20:00
CZ08:00-20:00
PT16:00-20:00
Poradnia rehabilitacyjna
Rehabilitacja
4 dni 42 253 19 16
Poradnia reumatologiczna
Reumatolog
175 dni 42 253 19 10
Godziny otwarcia:
PN14:30-19:00
WT14:00-21:00
ŚR15:30-21:00
CZ14:00-21:00
PT13:00-19:00
Poradnia reumatologiczna
Reumatolog
174 dni 42 253 19 10
Poradnia wad postawy 21 dni 42 253 19 00
Godziny rejestracji:
PN08:00-19:00
WT08:00-19:00
ŚR08:00-19:00
CZ08:00-19:00
PT08:00-19:00
Godziny przyjęć:
PN08:00-09:00,12:00-18:00
WT12:00-17:00
ŚR08:00-17:00
CZ14:00-19:00
PT09:00-19:00
Poradnia wad postawy 27 dni 42 253 19 00

Opinie o Medical Magnus

Dodaj opinię
5/5
Jedyna placówka na tej stronie która odebrała telefon za pierwszym razem. reszta nie odbiera albo odkłada telefon na bok. Pani która umawiała mnie na wizytę była bardzo miła i profesjonana. zobaczymy jak bedzie na miejscu.
5/5
Potwierdzam - profesjonalna obsługa podczas rejestracji
5/5
Też potwierdzam telefony są odbierane,pani bardzo sympatycznie, profesjonalnie , doradza i umawia na wizytę .
1/5
Jestem bardzo niezadowolona z pani pracującej w rejestracji w dniu 31.10.2016.Chciałam umówić rehabilitację na stycznia 2017. Wiedziałam, że są miejsca . Pani ustaliła godzinę 12,20, wiedząc, że jestem osoba pracującą. Zapytałam czy może w lutym albo w marcu. Ona odpowiedziała, że to ona wyznacza terminy. Ciekawe czy ona może przez dwa tygodnie wychodzić z pracy przynajmniej na dwie godziny?
1/5
Ortopedy nie polecam zero zainteresowania wizyta 2-3min bez jakiej kolwiek diagnozy
5/5
Pani, która mnie zapisywała - niesamowicie sympatyczna. Mam nadzieję, że na wizycie będzie tak samo miło. :-)
1/5
Drodzy Państwo. Ponawiam prośbę innych pacjentów, korzystających z tego portalu o zamieszczanie opinii o lekarzach i skuteczności Ich leczenia, a nie o możliwości "dodzwonienia się" do rejestracji. Pozdrawiam wszystkich.
5/5
znakomita przychodnia POLECAM
STEFAN FUGALA ANDRESPOL
4/5
Lekarz bardzo fajny. Szybko wizyta. Polecam
1/5
Za sama obsługę klienta u obu Pan na recepcji nigdy nie skorzystam z tej kliniki.
Panie wiedzą lepiej niż lekarza....zmieniają nazwy zaleceń, nie wiem po co...Może żeby im się lepiej w system spisywalo.
Serdecznie NIE polecam!
1/5
Ortopedy J. Kosmider nie polecam zero zainteresowania, totalna zlewka z jego strony
1/5
Nie polecam tej przychodni.Wszystkich pacjentów leczą tą samą metoda-zastrzykami...drogimi i trzeba je koniecznie kupic w ich aptece.A dr.Marek Drobniewski.nawet do pacjenta się nie dosunie,a diagnozę wystawił na podstawie starych sprzed 3 lat wyników badan.
5/5
Przychodnia fantastyczna. Jeżeli chodzi o umówienie wizyty telefonicznie nie mam żadnych zastrzeżeń za pierwszym razem udało mi się dodzwonić. Pani ktora mnie zapisała bardzo pomocna i miła. Przy okienku Panie również bardzo profesjonalnie podchodzą do pacjenta. Lekarze u których byłam pełen profesjonalizm dr Woźniacki oraz dr Kubiak świetni. Polecam.
1/5
Nie polecam. Jedyny lekarz jaki przyjmuje ogranicza się do zabiegów blokowania, niesympatyczny. Panie w rejestracji niemiłe. Pani robiąca rentgen nie wydaje pisemnego opisu zdjęcia. Przesyła go do lekarza na jego komputer. Nigdzie więcej nie spotkałam się z tak niemiłą, nieprofesjonalną obsługą.
4/5
Ta strona wprowadza w błąd. Przed chwilą wyszłam z gabinetu dr Kośmidra ze skierowaniem na rehabilitację, udałam się do tutejszej rejestracji rehabilitacyjnej i poinformowano mnie, że zapisy są dopiero na wrzesień, a Wy podajecie półtora miesiąca. Byłoby szybciej (w ramach specjalnego programu) gdybym była w wieku 55 - 65 lat i nadal pracowała.
Co do samej przychodni: łatwo się dodzwonić, odbiera bardzo miła i uczynna pani, za ladą też siedzą sympatyczne i pomocne rejestratorki. Do wizyty u Pana doktora Kośmidra też nie mam specjalnych zastrzeżeń.
5/5
Dobra rehabilitacja. Polecam
5/5
Dzisiaj, 8 marca 2019 /piątek/ poszłam do przychodni z bardzo bolącym kolanem,w którym zebrał się płyn. Przed gabinetem, w którym przyjmował dr Kosmider było dużo oczekujących pacjentów. Pomimo tego Pan dr Kosmider zgodził się mnie przyjąć i po chwili w gabinecie zabiegowym wyciągnął mi strzykawką płyn z kolana. Spotkałam się z życzliwoscią personelu gabinetu zabiegowego,ludzkim współczuciem. Dziękuję Panu doktorowi za pomoc w cierpieniu. Wizyta odbyła się w ramach Funduszu Zdrowia.
5/5
pani w rejestracji ideał pracownika w skali od 1 do 10 to 11
1/5
Byłem u dr Kusmidra że złamaną nogą która była w gipsie Pan dr nawet nie raczyl zobaczyc płyty na której było zdjęcie reg , nie zrobil kolejnego zdjęcia zeby zobaczyc czy sie zrosla i jak sie goi ,kazal kupic but ortopedyczny z tym tylko ze nie wypisal zlecenia do nfz tylko kazal kupic w sklepie ,
ktory jest w przychodni ale przecież nie kazdego stac na taki zakup szczególnie ze mam mala emeryturę nie wiem czy mu się nie chciało wypisywać zlecenia czy naciagal mnie żebym wydał pieniądze w ich sklepie.Takze nie polecam tego lekarza.
5/5
Bardzo dobrzy specjaliści od ortopedii, krótki czas oczekiwania na pierwsza i na kolejne wizyty. Wszystko na miejscu usg, rezonans w razie potrzeby również krótkie czas oczekiwania na zlecone badania.
5/5
Endoproteza nawet teraz robią. Jestem w szoku, że na NFZ przyjmują warunki pierwsza klasa
5/5
Polecam, byłam na NFZ. Lekarz konkretny, postawił szybką diagnozę i trzeba działać teraz dalej. Naprawdę warto umówić wizytę poprzez e-mail. Trafiłam na dobrego specjalistę a czekałam zaledwie 7 dni!
5/5
Polecam, pełen profesjonalizm , szybki powrót do sprawności ,miła kadra lekarska oraz personelu pomocniczego .Czysta sala dla pacjentów ,czysta łazienka
1/5
Nie polecam zabiegów u prof Witońskiego. W przypadku powikłań po operacji Pan prof umywa ręce . Pacjent z problemem musi radzić sobie sam, a rekonstrukcje na pewno nie w klinice na Kopernika38
5/5
Witam! Byłem trzykrotnie w przychodni. Dwie wizyty u lekarza, raz USG kolana za każdym razem poszło bardzo sprawnie i miło. Kolejki krótkie parę minut i po wszystkim. Zarówno lekarze jak i Panie w rejestracji bardzo konkretni i dobrze podchodzący do pacjenta. Naprawdę jestem miło zaskoczony szybkim załatwieniem sprawy i oby tak dalej. Sprawa w moim przypadku może nie jakaś bardzo poważna ale całe badanie wyglądało fachowo i sprawnie. Pozdrawiam
5/5
Polecam dr. Magnuszewskiego.
Endoproteza na NFZ profesjonalizm.
5/5
Polecam profesora Witońskiego, endoproteza stawu kolanowego po miesiącu ekstra, rana zagojona kolano bez bólu,rehabilitacja w toku🙂
5/5
Telefony są zawsze odbierane.Dziękuję.Mam już wymieniony 3 staw.izawsze mogę się do Kliniki dodzwonić.
5/5
Bardzo polecam dr. Katarzyna Wieczorek specjalizacja Rehabilitacji
W całej przychodni przyjmuje dużo specjalistów ( nie którzy tylko prywatnie ) w moim przypadku na NFZ do Neurochirurga 1.5 roku po operacji kręgosłupa z wstawionymi śrubami i tak dalej. W MedicalMagnus czekałem 2 dni zapłaciłem 200zł . To jest i tak bardzo przyzwoita cena.
Polecam
5/5
Czytałem w Internecie, że w Odessie (Ukraina) znany profesor wykonał operację wymiany stawu biodrowego i trwała ona 3 godziny 10 minut. Miałem podobną operację (operacja wymiany stawu biodrowego) w Polsce, Łodzi, przez polskiego chirurga Jacka Magnuszewskiego. Operacja była trudna, ponieważ staw był całkowicie zniszczony. ALE TEN CZAS TRWAŁ NIEPEŁNĄ GODZINĘ. Pan Jacek i cały jego zespół to Profesjonaliści najwyższej klasy.Po dwóch miesiącach czuję się świetnie! Czekam i liczę na wymianę lewego stawu. Niezmiernie wdzięczny polskim lekarzom!!! Przyłączam się do dobrych recenzji innych osób. bardzo polecam. Doktor Magnuszewski to wspaniały człowiek i ortopeda !
1/5
Nie polecam. Miałam wykonaną endoprote stawu kolanowego , przez ponad pół roku mówili że jest dobrze. Ja czułam że jest nie tak. Zgłosiłam się do innego ortopedy. Okazało się, że miałam us kodzone więzadło i z endoprotezom jest nie tak. Moim zdaniem robią na ilość a nie patrzą na pacjenta.
5/5
Szybkie terminy w rejestracji miła obsługa można dodzwonić się i umówić wizytę lekarz Kośmider zwięzły i skuteczny. Polecam
5/5
Super profesor ciepły dbający o pacjenta pielęgniarki również pomocne w każdej chwili nie wiem co jeszcze ale ja jestem bardzo zadowolona polecam
2/5
Terminy na rezonans magnetyczny kręgosłupa - odcinek lędźwiowy umówiłam z dnia na dzień. Zapłaciłam za badanie z opisem, który miał być do 15 dni, czekałam na opis 28 dni.....
2/5
Ortopedy stanowczo nie polecam.
Przyszłam z 2 problemami: koślawość stóp i kifoza piersiowa.
Zainteresowanie niewielkie, żadnych wskazówek. Szukam lekarza w innym miejscu.
Na umówioną wizytę czeka się w ciasnym, tłocznym pomieszczeniu. Dużo dzieci czekało na zewnątrz.
5/5
Opieka i zainteresowanie pacjentem na najwyższym poziomie. Po poważnej kontuzji stawu skokowego, gdzie wszyscy lekarze mówili o poważnej operacji, dr Marek Krochmalski postawił na nogi za pomocą komórek macierzystych unikając skomplikowanej operacji. Na każdej wizycie pełne zaangażowanie w jak najszybszy powrót do zdrowia i na siatkarski parkiet. Powrót udany pod kontrolą świetnego dr Marka i świetnego fizjoterapeuty Daniela, który włożył ogrom pracy podczas całej fizjoterapii, aby postawić mnie na nogi najlepiej jak to było tylko możliwe!
4/5
Dwa lata temu, wymiana stawu biodrowego. Zabieg trwał 45 min. Dr Magnuszewski Pierwsza Klasa. Teraz czas na drugie biodro i też wybieram Medical Magnus. Na oddziale trochę jak w "wojsku", ale można liczyć na kawę którą przyniesie siostra. Panie przyjmujące pacjentów - proponuję częściej się uśmiechajcie :) Dziękuję za opiekę :)
5/5
Jestem zadowolona z opieki ortopedy lekarza Michał Przybyl
5/5
Drodzy Pacjenci! Piszcie o leczeniu, lekarzach diagnostyce, rehabilitacji, a nie o pani w rejestracji! Nie leczy pani rejestratorka, sprzątaczka, czy sekretarka! Chodzi o opinie o lekarzu, który Was leczył - czy pomógł, dobrze dobrał leki, zabiegi, rehabilitację! Po to do cholery poszliście do przychodni, a nie pogadać z panią w rejestracji. Jak była niemiła trzeba było obsobaczyc, ale ocenić LEKARZA!! Usiłuję znaleźć kogoś, kto mi pomoże, a czytam opinie o fryzurze pani Joli z rejestracji!
5/5
Witam serdecznie po operacji barku przez Pana doktora Danilenkę i stałą opieką pooperacyjną nastąpiła znaczna poprawa a Pan Doktor zasługuje na najbardziej przyjaznego i profesjonalnego lekarza serdecznie polecam i pozdrawiam wszystkich pracowników tej placówki.
1/5
Nie polecam! Próbowałem umówić dziecko do placówki na NFZ, natomiast do poradni, która nas interesowała otrzymaliśmy informację, że lekarz przyjmuje od 10 roku życia (dziecko ma 9 lat) natomiast oczywiście jest możliwość wizyty PRYWATNIE - a jakże! Jakaś kpina a nie klinika!
Zdecydowanie odradzam jakąkolwiek formę kontaktu z biznesmenami, a nie lekarzami.
1/5
Absolutnie nie polecam. Moja mama została tam oszukana. Zrobiła rezonans magnetyczny prywatnie koszt 475zł. Opis badania miał być w ciągu 20dni roboczych. Badanie zrobione 12sierpnia dzisiaj jest 3 października i nadal nie ma opisu. Czujemy się okradzeni.
2/5
Nie polecam doktora ortopedy Woźniak.
Bardzo nie miły dodatkowo źle mi zdiagnozował rękę i dzięki Bogu, że nie zgodziłam się na zastrzyk. Proszę go omijać bo widocznie pomylił się ze specjalizacją. A tak to obsługa bardzo fajna i pomocna
5/5
Dzień dobry. Lecze się w tej przychodni dokładnie u Pani doktor Katarzyny Wieczorek. Pani doktor jest świetna z powołania, tak powinno wyglądać podejście do pacjenta oraz leczenie jestem bardzo zadowolony .Pozdrawiam
2/5
Słaba organizacja rehabilitacji. Chaos, niektórzy fizjoteraoeuci zmanierowani, troche leniwi. Brak odpowiedniego menadżera, który zebrałby to do kupy, a jeśli jest, słabo panuje nad sytuacją. Błąkający się stażyści. W recepcji rehabilitacji wrzeszcząca, mało sympatyczna, ciągle zła, starsza kobieta. Wiele do dopracowania
1/5
Nie polecam pana dr kosmider
Ortopedy spojrzał na na kolano i powiedział że wiązadło a co się kazało bo później dał mi jaki nr i powiedział że do pokoju 1a że tam sklep jest i że orteza ja zapisałem nr tel i zadzwoniłem później ale ogólnie poszedłem obok pogotowia na sienkiewicza i w sklepie pani powiedziała że taki kod nie istnieje
Więc umówiłem kolejna wizytę i jak przybylem to to niebyl kod na ortezę tylko na rezonans wiem znów dzwonie na rezonans i pani powiedziała że to nie tu tylko na rehabilitację A NOGA JAK BOLALA TAK BOLI DO TEJ PORY i skierowano mnie na Pana ordynatora i dopiero jak tam byłem z tym samamym problemem to się okazało że Woda w kolanie i miałem dopiero trochę mniesza ulgę dziękuję tylko Panu KRZYSZTOFOWI (KOSMIDER GWIAZDEK -12] NIE POLECAM
Pan Krzysztof
5/5
Med. Jerzy Kośmider to lekarz, którego nie trzeba reklamować — jego dorobek i ponad 40-letnie doświadczenie mówią same za siebie. To specjalista starej szkoły, gdzie fundamentem jest wiedza, praktyka i odpowiedzialność za pacjenta. W dziedzinie ortopedii i traumatologii oznacza to jedno: precyzyjne diagnozy, przemyślane decyzje i realne efekty leczenia.

Już od pierwszego kontaktu widać ogromną pewność wynikającą z lat pracy — bez zbędnych słów, bez chaosu, za to z konkretem i spokojem, który daje pacjentowi poczucie bezpieczeństwa. Med. Kośmider nie działa schematycznie — analizuje, tłumaczy i prowadzi pacjenta w sposób świadomy, oparty na doświadczeniu, którego nie da się zastąpić żadną teorią.

To lekarz, który rozumie, że za każdym przypadkiem stoi człowiek — dlatego oprócz fachowości widać tu również szacunek, cierpliwość i kulturę osobistą na najwyższym poziomie. W czasach, gdzie często brakuje indywidualnego podejścia, takie podejście naprawdę się wyróżnia.

Na równie wysokim poziomie stoi cały zespół Szpital Medical Magnus. Wizyta w dniu 16.04.2026 o godzinie 19:00 pokazała, że już na etapie rejestracji pacjent spotyka się z profesjonalizmem — pełna kultura, sprawna organizacja i autentyczna chęć pomocy.

To miejsce, gdzie standard obsługi idzie w parze z wiedzą medyczną. A w połączeniu z takim specjalistą jak med. Jerzy Kośmider daje to poziom, który naprawdę warto docenić.
Dodaj opinię

Adres:

Kopernika 38, Łódź Polesie

Numer telefonu:

Numery telefonów znajdują się na liście świadczeń

Strona internetowa: