Placówka została oznaczona w serwisie jako nieaktywna. Może to m.in. oznaczać, że zaprzestała ona działalności w ramach NFZ lub zmieniły się jej dane kontaktowe.
W naszym serwisie do tej placówki nie są przypisane żadne usługi świadczone w ramach współpracy z Narodowym Funduszem Zdrowia. Może to na przykład oznaczać, że ośrodek zerwał współpracę z NFZ lub zaczął prowadzić działalność pod inną nazwą.
Opinie o Medicor Centrum Medyczne
Dodaj opinię
BURY
1/5
20-12-2017 17:01
20. 12. 2017 Wchodzę do przychodni i pytam czy wyjątkowo mogę zostać przyjęty z bólem kręgosłupa, obecny był tylko dr Żuhkiewicz, zaczekałem, zapytałem, kazał czekać - dwóch pacjentów - przeczekałem... otwiera drzwi i pyta o co chodzi, więc poprosiłem o skierowanie na RTG dolnego odcinka kręgosłupa.. przy okazji tłumacząc że zajmuję mu czas ponieważ nie ma mojej Pani Doktor rodzinnej.. korzystam z przychodni raz do roku i od lat jest taka sytuacja, że albo wszyscy na zwolnieniach, albo muszę czekać 3 tygodnie, za który to czas człowiek jest już zdrowy, to i nie ma po co przychodzić... a ten mi zatrzaskuje drzwi mówiąc że jak nie chcę do niego to żebym czekał. Rozumiał bym to gdyby chodziło o katar ale nie o podejrzenie poważnego urazu kręgosłupa, mógł dać dla spokoju to zwolnienie bezczelny konował... ponieważ była godzina 15 a pacjent z 15 15 już wyszedł i nikogo nie było. Zastanawiam się po co składają przysięge Hipokratesa niektórzy. Ten przypadek złożył chyba przysięge Hipokrytesa.
BURY
1/5
20-12-2017 17:04
* skierowanie na RTG nie zwolnienie, zwolnienia nie potrzebowałem.
Gosc
1/5
24-01-2018 15:51
Ten caly Zukiewicz czy jak mu tam to taki jest. Bylam u niego, chamstwo z niego az bije. Do niego puste kolejki a do gabinetu obok zawsze spora. To swiadczy o tym jaki z niego "lekarz".