Miałam chyba 5 raz gastroskopię. Tak profesjonalnie i przyjaźnie jak w Medikamie to "chyba ze świecą szukać" Lekarz ,pielęgniarka i panie w rejestracji to ludzie z wiedzą i powołaniem. Serdecznie polecam.
Kamila
5/5
25-11-2019 00:30
Podobnie jak większość osób bardzo bałam się badania, dlatego przyszłam na nie pełna obaw.
Podczas rozmowy bardzo dokładnie opisano mi badanie. Okazano mi bardzo duże wsparcie podczas jego przebiegu. Otrzymałam wiele wskazówek i porad dotyczących dalszego leczenia. Profesjonalne, indywidualne i ciepłe podejście do pacjenta, zarówno pani doktor, pani pielęgniarki jak i pana w rejestracji. Bardzo się cieszę że wybrałam ten ośrodek.
Beata
2/5
09-06-2020 19:36
Najwyraźniej ja miałam pecha. Wcześniejszą gastroskopię robiłam we Włoszech. Tam standardem jest spryskiwanie gardła środkiem znieczulającym.Tutaj niestety nie. Badanie było bardzo męczące a uwagi lekarza o rozluźnienie trochę bez sensu. Miło nie było .
Na recepcji panie miały problem z rejestracją .Badanie opóźniło się o 20 minut.
Zofia
5/5
15-12-2020 17:53
Super przychodnia, panie w rejestracji bardzo pomocne a lekarz wykonujacy badanie ma dobre podejście do pacjenta, samo badanie gastroskopii przebieglo szybko i bez wiekszego dyskomfortu. Polecam serdecznie
Jan
5/5
16-12-2020 12:53
Lepiej nie mogłem trafić
Panie z rejestracji bardzo pomocne, cały personel z sercem podchodzi do pacjenta
polecam
Jonathan
1/5
29-12-2020 13:17
Nie odbierają telefonu.
Jonathan
5/5
29-12-2020 13:36
Odebrali, może to był problem z siecią. Bardzo miła Pani i termin za tylko 2 tygodnie!
Agata
1/5
09-02-2021 13:43
Panie w rejestracji bardzo miłe i pomocne natomiast lekarz który robił mi kolonoskopie P , Bar......... był nie uprzejmy z takim lekarzem jeszcze sie nie spotkałam dył tak arogancki że nie polecam żadnej kobiecie wizyty u tego lekarza
Pacjentka
1/5
04-03-2021 07:33
Robiłam kolonoskopie Panie w rejestracji bardzo miłe i pomocne , natomiast lekarz który robił mi kolonoskopie Pan Bartoszewski i jego pielęgniarka ,byli bardzo nie mili i nie uprzejmi potraktowali mnie jak rzecz a nie człowieka , nie polecam kobietom tego lekarza .Ja osobiście nie spotkałam w moim życiu kogoś tak aroganckiego i hams....o
Katarzyna
5/5
05-03-2021 12:41
Obsługa cały personel panie w rejestracji super profesjonalny. Lekarz przeprowadzający badanie również. Bardzo przyjemna i czysta przychodnia
Karolina
5/5
08-03-2021 10:08
Bardzo dobra obsługa i opieka nad pacjentem, bardzo miły personel, polecam
Artur
5/5
09-03-2021 13:47
Bez długich kolejek, szybki termin gastroskopii, bardzo miła obsługa, polecam
Bożena W.
5/5
15-03-2021 14:27
Bardzo przyjazna pacjentowi przychodnia
Jadwiga B.
5/5
17-03-2021 16:40
Odbyłam kolonoskopie, Pani Doktor z dużą wiedzą
Jeśli mam powtórzyć badanie to tylko tam !
Barbara
5/5
18-03-2021 10:59
Profesjonalne podejście do pacjenta, zabieg pod opieką Dr Krzysztofa B., dziękuję zespołowi i polecam
Mirek
5/5
23-03-2021 11:45
Bardzo dobrzy specjaliści, miła obsługa
M.
5/5
26-03-2021 12:48
Personel bardzo zaangażowany w opiekę nad pacjentem. Czysta przychodnia, duża przestrzeń, nie ma prawie kontaktu z innymi pacjentami. Polecam
Krzysztof
5/5
09-04-2021 12:32
Wykonywałem tam badanie kolonoskopowe dwa tygodnie temu z programu badań ministerstwa zdrowia. Jestem bardzo zadowolony z wizyty, wszystko przebiegło sprawnie i profesjonalnie.
Bardzo czysto, schludnie, i teraz zwłaszcza w okresie pandemii to ważne żeby czuć się bezpiecznie
Stanisław
5/5
24-04-2021 10:52
W tak miłej i profesjonalnej atmosferze nigdy nie spotkałem się w żadnej przychodni
ŚWIETNY LEKARZ KTÓRY WYKONAŁ KOLONOSKOPIE
Urszula
5/5
28-04-2021 12:41
Jestem bardzo zadowolona z personelu i z badania. Wszyscy bardzo mili i pomocni.Polecam!
Katarzyna Z.
5/5
29-04-2021 12:45
Bardzo przyjemna przychodnia, personel , gabinet, lekarz, naprawdę wysoki poziom usług, dziękuję za profesjonalizm i opiekę całemu zespołowi
Katarzyna
AS
1/5
04-05-2021 11:36
Panie w rejestracji i pielęgniarki bardzo miłe. Natomiast pan dr B., który robił mi gastroskopię, absolutnie pozbawiony empatii. Sposób, w jaki przeprowadził ze mną wywiad był skandaliczny. Nigdy jeszcze nie czułam się tak upokorzona jak wtedy. Gdyby nie to, że źle się czułam i zależało mi na czasie wyszłabym z gabinetu. Mam nadzieję już nigdy nie spotkać tego lekarza.
Barbara
5/5
05-05-2021 13:54
Mimo lekkiego opóźnienia wszystko przebiegło perfekcyjnie. Opieka nad pacjentem ocena +5.
Czekanie na swoją kolej nawet w takim miejscu jest ok. Przestrzeń, ludzie w odstępach, czysto
Polecam
Stefan
5/5
14-05-2021 23:25
Sprawny i szybki przebieg szczepienia, nowoczesnie i czysto
Marta
5/5
31-05-2021 18:32
Rzeczowa, kompetentna obsługa a zarazem sympatyczna. Ile razy odwiedzam Medikamę to jestem zadowolona.
Miejsce czyste, zadbane.
Beata
5/5
16-06-2021 18:13
Pięknie dziękuję Panu dr K. Bartoszewskiemu za dzisiejsze wykonanie u mnie gastroskopii. Wszystko odbyło się przede wszystkim bezboleśnie, profesjonalnie, sprawnie( wystarczyło stosować się do wskazówek lekarza.) Przemiły, o wysokiej kulturze osobistej Pan doktor dokładnie wyjaśnił i opisał wynik. Oczywiście również słowa uznania dla Pani pielęgniarki, która asystowała podczas badania. Jestem bardzo zadowolona z wizyty w Centrum Medikama i polecam niezdecydowanym!
Darek
5/5
27-06-2021 20:06
Super przychodnia, personel recepcji miły i pomocny, gastroskopia i kolonoskopia wykonana przez doktora Grycaka wraz z asystującą mu panią Olgą - pełen profesjonalizm i super kontakt z pacjentem. Każdemu polecam!!!
Elżbieta
5/5
02-08-2021 13:43
Dziękuję bardzo za szybkie i bezbolesne badanie kolonoskopii doktorowi oraz całemu personelowi :)
Andrew
5/5
14-08-2021 18:08
Byłem wczoraj na szczepieniu. Wszystko sprawnie, personel bardzo miły, pomocny, zwłaszcza pani która przy wejściu kierowała ruchem cudowna.
Jestem bardzo zadowolony.
ANNA
5/5
29-09-2021 09:35
WYKONAŁAM W MEDIKAMIE KOLONOSKOPIE U PANI DOKTOR TOMAS
JESTEM BARDZO ZADOWOLONA
POLECAM
Tomek
5/5
09-11-2021 13:26
Punkt szczepień powszechnych. Szybko i sprawnie poszło, miłe pielęgniarki i personel. Miejsce polecił mi znajomy lekarz.
Katarzyna
5/5
12-11-2021 13:37
Pozdrawiam pana dra z punktu szczepień :)
Bartosz
5/5
15-12-2021 22:53
Chciałbym bardzo podziękować personelowi z endoskopii za uprzejmość i profesjonalizm :)
Karolina M.
5/5
21-02-2022 11:57
polecam tą placówkę
Izabella Brzezin
5/5
28-02-2022 15:25
Bardzo miła obsługa
sprawnie wykonane badanie kolonoskopii
czyste miejsce
Jestem bardzo zadowolona
Pani na recepcji bardzo miła i kulturalna ;)
Celina
5/5
23-09-2022 08:58
Bardzo przyjemna przychodnia. Pani w rejestracji bardzo uprzejma. Gastroskopię na NFZ wykonał dr Rusek. Przemiła osoba, wszystko obszernie wyjaśnił, oczywiście zabieg perfekcyjnie. Dziękuję bardzo. Polecam całą przychodnię. Nawet rozmowy telefoniczne prowadzone są z wielką kulturą.
Izabela
2/5
19-01-2023 21:57
Czekałam na badanie ponad 1,5 godziny ! Usłyszałam "przepraszam" od personelu dopiero gdy po tym czasie chciałam wyjść rezygnując z badania. Pierwszy raz się spotkałam z takim jawnym lekceważeniem pacjenta.
P. dr Tomasz Rusek profesjonalny i rzeczowy co jednak nie zaciera fatalnego wrażenia.
Nigdy więcej nie skorzystam z usług tej firmy i na pewno nikomu jej nie polecę.
Podczas rozmowy bardzo dokładnie opisano mi badanie. Okazano mi bardzo duże wsparcie podczas jego przebiegu. Otrzymałam wiele wskazówek i porad dotyczących dalszego leczenia. Profesjonalne, indywidualne i ciepłe podejście do pacjenta, zarówno pani doktor, pani pielęgniarki jak i pana w rejestracji. Bardzo się cieszę że wybrałam ten ośrodek.
Na recepcji panie miały problem z rejestracją .Badanie opóźniło się o 20 minut.
Panie z rejestracji bardzo pomocne, cały personel z sercem podchodzi do pacjenta
polecam
Jeśli mam powtórzyć badanie to tylko tam !
Bardzo czysto, schludnie, i teraz zwłaszcza w okresie pandemii to ważne żeby czuć się bezpiecznie
ŚWIETNY LEKARZ KTÓRY WYKONAŁ KOLONOSKOPIE
Katarzyna
Czekanie na swoją kolej nawet w takim miejscu jest ok. Przestrzeń, ludzie w odstępach, czysto
Polecam
Miejsce czyste, zadbane.
Jestem bardzo zadowolony.
JESTEM BARDZO ZADOWOLONA
POLECAM
sprawnie wykonane badanie kolonoskopii
czyste miejsce
Jestem bardzo zadowolona
Pani na recepcji bardzo miła i kulturalna ;)
P. dr Tomasz Rusek profesjonalny i rzeczowy co jednak nie zaciera fatalnego wrażenia.
Nigdy więcej nie skorzystam z usług tej firmy i na pewno nikomu jej nie polecę.