Medikol

Świadczenia specjalistyczne Kolejka Numer telefonu Inne ośrodki
Poradnia chirurgii ogólnej
Chirurg
96 dni 32 422 26 38
Godziny rejestracji:
PN08:00-20:00
WT08:00-18:00
ŚR08:00-20:00
CZ08:00-18:00
PT08:00-18:00
Godziny przyjęć:
PN16:00-20:00
WTnieczynne
ŚR15:30-20:00
CZnieczynne
PT16:00-20:00
Poradnia dermatologiczna
Dermatolog
96 dni 32 422 26 38
Godziny rejestracji:
PN08:00-18:00
WT08:00-18:00
ŚR08:00-18:00
CZ08:00-18:00
PT08:00-18:00
Godziny przyjęć:
PN11:15-14:00
WTnieczynne
ŚR10:00-14:00
CZnieczynne
PT08:30-12:30
Poradnia logopedyczna
Logopeda
40 dni 32 422 26 38
Godziny otwarcia:
PN08:30-13:00,14:00-18:00
WT14:00-18:00
ŚR11:30-17:30
CZ15:00-18:00
PT09:00-15:00
Poradnia okulistyczna
Okulista
420 dni 32 422 26 38
Godziny rejestracji:
PN08:00-18:00
WT08:00-18:00
ŚR08:00-18:00
CZ08:00-18:00
PT08:00-18:00
Godziny przyjęć:
PN10:00-14:15
WT11:30-14:00
ŚRnieczynne
CZnieczynne
PT08:30-14:00
Poradnia ortopedyczna
Ortopeda
119 dni 32 422 26 38
Godziny rejestracji:
PN08:00-18:00
WT08:00-18:00
ŚR08:00-19:00
CZ08:00-19:00
PT08:00-18:00
Godziny przyjęć:
PN08:00-12:00
WT15:00-19:00
ŚR08:00-11:00
CZ07:00-20:00
PT09:00-14:50
Poradnia otorynolaryngologiczna
Laryngolog
133 dni 32 422 26 38
Godziny rejestracji:
PN08:00-18:00
WT08:00-18:00
ŚR08:00-18:00
CZ08:00-18:00
PT08:00-18:00
Godziny przyjęć:
PN08:00-13:30
WT08:00-13:30
ŚRnieczynne
CZnieczynne
PT08:00-12:00
Poradnia położniczo-ginekologiczna
Ginekolog
3 dni 32 422 26 38
Godziny rejestracji:
PN08:00-19:45
WT08:00-18:00
ŚR08:00-18:00
CZ08:00-18:00
PT08:00-19:45
Godziny przyjęć:
PN14:30-18:00
WT14:30-17:00
ŚR14:30-19:00
CZ08:30-12:00
PT09:00-13:00
Podstawowa Opieka Zdrowotna Numer telefonu Inne ośrodki
Lekarz rodzinny (POZ)
Poradnia (Gabinet) Lekarza POZ
32 422 26 38
Godziny otwarcia:
PN08:00-18:00
WT08:00-18:00
ŚR08:00-18:00
CZ08:00-18:00
PT08:00-18:00
Pielęgniarka POZ
Poradnia (Gabinet) Pielęgniarki Środowiskowej - Rodzinnej
32 422 26 38
Godziny otwarcia:
PN08:00-18:00
WT08:00-18:00
ŚR08:00-18:00
CZ08:00-18:00
PT08:00-18:00
Położna POZ
Poradnia (Gabinet) Położnej Środowiskowej - Rodzinnej
32 422 26 38
Godziny otwarcia:
PN08:00-18:00
WT08:00-18:00
ŚR08:00-18:00
CZ08:00-18:00
PT08:00-18:00
Programy profilaktyczne Numer telefonu Inne ośrodki
Profilaktyka chorób układu krążenia
Poradnia (Gabinet) Lekarza POZ
32 422 26 38
Profilaktyka gruźlicy
Poradnia (Gabinet) Pielęgniarki Środowiskowej - Rodzinnej
32 422 26 38
Profilaktyka raka szyjki macicy
Poradnia Ginekologiczno-Położnicza
32 422 26 38

Opinie o Medikol

Dodaj opinię
1/5
Mimo, że strona pokazuje czas oczekiwania do ortopedy - 2 dni, naprawde trzeba czekać 8 miesięcy...
1/5
Na wydanie zdjęcia rentgenowskiego wraz z opisem do 7 dni- chyba głównym hasłem przychodnie jest hasło " czas leczy rany"
1/5
To samo samo co w całej służbie zdrowia - lekarz nie przychodzi do pracy, a jak poszła skarga do NFZ to w kilka minut informacja sms, że lekarz jest na L4.
1/5
Proszę sobie sprawdzić w REJESTRACJI, kiedy naprawdę przyjmuje lekarz, ponieważ np. pulmonolog przyjmuje tylko w poniedziałki, a na drzwiach gabinetu (i w internecie) podają jeszcze, że we wtorek i czwartek. Nie wiem czy taka błędna informacja istnieje też w stosunku do innych lekarzy.
5/5
Bardzo miła obsługa
1/5
Tragedia. Baby na recepcji chyba omijają telefon z daleka. Dodzwonić się to cud. Czekanie po godzinie czasu to norma. Najgorsza przychodnia jaką znam.
1/5
Rzeczywiście obsługa i organizacja pracy pozostawiają wiele do życzenia. Nie odbierają telefonów, numerki i godz. przyjęć lekarzy to fikcja. Bez sensu zapisywać na daną godzinę, skoro jak się przyjdzie to i tak trzeba swoje odstać. Okazuje się, że ustalenia swoja drogą a i tak rejestrują wg przyjścia. I w ten sposób na daną godzinę jest 9 osób....... półtorej godziny czekania. Między tym jakaś przerwa, narada itp.. Kompletny brak organizacji, żenada.
1/5
To co się dzieje w tej przychodni to trochę przypomina czasy komuny. Stojąc w kolejce do lekarza można zaobserwować jak pielęgniarki uprawiają handel wymienny jajkami i spacerują z pietra na piętro nawet się z tym nie kryjąc, po prostu niosąc je w rękach. Obsługa fatalna, nie miła i lekceważąca pacjenta. Dział pediatrii to porażka dzieci zdrowe, które przyszły do szczepienia przebywają w tym samym pomieszczeniu z dziećmi chorymi. Dużo brakuję tej przychodni aby faktycznie była przychodnią na miarę XXI wieku.
1/5
Syf i dno... Medycyna pracy spędziłam tam 6h... Jak byk pisze na drzwiach, skierowania zbierane są co 20 min... Babsko przyszło z łaska po 2.5h... Gdy wchodzilam chciałam książkę skarg i zażalen. Bądź rozmowę z dyrektorem... ( dyrektora nie ma ma urlop) komuchy... Pieniądze biorą za darmo...
1/5
Dodzwonienie się do przychodni graniczy z cudem,proszę czekać na konsultanta dwie godziny z 4poz na 1i przez 60 min nikt nie odbiera ,przykre.,Medycyna pracy 6 godzin w deszczu na podwórku. Ale co tam nie ma innej w Rybniku ,ludzie czekaja bo jak inaczej iść do pracy.Niestety nie szanuje się tam pacjenta ,a szkoda
1/5
Zgadzam się z poprzednimi opiniami,organizacja totalne dno,a raczej totalny brak organizacji. Dzisiaj miałam telefon na uchu 40 minut,kiedy byłam w kolejce pierwsza nikt nie odbierał,więc wyłączyłam się.Kto mi zwróci za telefon? To był ostatni mój telefon do tej przychodni. Czas pomyśleć ojej zmianie,mimo że miłe lekarki
1/5
Od długiego już czasu nie można się dodzwonić, może to jest tak, że lekarz nie przyjmuje bo boi się, że przyjdzie do niego chory pacjent?
1/5
Obsługa pacjenta przez rejestrację jest fatalna. Prawdą jest, że nikt nie odbiera telefonów. Panie rejestratorki stoją i rozmawiają, a dźwięku telefonu nie słychać, bo jest wyciszony. Można w tym samym czasie dzwonić i okazuje się, że jestem 30 w kolejce. Tak wygląda praca w rejestracji. Chyba istnieje osoba, która powinna nad tym panować. Ciekawe co ma na ten temat do powiedzenia szef tej placówki. Sytuacja ta trwa prawie od początku pandemii. Jest mi bardzo przykro, że tak bardzo zawiodłam się na pracownicach rejestracji.
5/5
Jestem bardzo zadowolona i wdzięczna, że jestem pacjenką tej Poradni i Pana Dr Laszka Brodali.
Nie miałam trudności z dodzwonieniem się - jest super centralka, która informuje, którą osobą jest się w kolejce oczekujących. Panie w rejestracji zawsze miłe i pomocne. Teleporada miała miejsce tego samego dnia. Zawsze spotykałam się z bardzo życzliwą i profesjonalną opieką.
Gorąco polecam.
2/5
Dodzwonić się do rejestracji to długie czekanie, dzwoniłam od godz, 8 ,byłam 12 i o dodz 9.40 byłam 6. Zadzwoniłam do administracji i pani podała mi nr komórki, który ciągle nie odpowiadał.Będę dzwoniła po południu i zobaczymy.
1/5
30.06.22 godzina 11:00, proszę sprawdzić jaka osoba była na linii rejestracji ogólnej. Kiedy nie pasowały mi 2 terminy, usłyszałam bezczelnie że mam dzwonić gdzie indziej i zaraz potem przerwano połączenie. Wstyd dla poradni że takie osoby są zatrudniane, tyle powiem :)
1/5
Tam nikt nie odbiera telefonu. Jako pierwsza na linii czekałam 30 min. i nic.
1/5
Pracuje tam teraz niejaka babka o nazwisku Szmid tak sie przedstawiła jest bezczelna, arogancka i uważa ze wszystkie rozumy pozjadała. dużo jest nieprzyjemnych osób w obsłudze medycznej ale ta to jakaś porażka
1/5
Medycyna pracy to porażka. Totalny brak organizacji pokazuje na jakiej pozycji stawiają pacjenta. Jak kolejno firmy zerwą z nimi umowy to może wtedy coś się znieni i Panie z "rejestracji" zaczną się starać i szanować ludzi.
1/5
Rejestracja sobie lekarz sobie, tragedia nie znam drugiej takiej przychodni, kazano mi przyjść na siódmą rano po godzinie pod gabinetem pani doktor powiedziała że jestem zapisana na godz.12,40 poradziła abym poszła do domu tak się nie robi
1/5
Tragiczne oczekiwanie w kolejce do ortopedy, czas rezerwacji z czasem rzeczywistymi rozmija się o parę godzin. Niepoważne traktowanie chorych ludzi, przecież nikt tam dla przyjemności nie przesiaduje 6 godzin.
1/5
Długo łudziłam się że coś się w tej przychodni zmieni ale na daremno. Dodzwonienie się graniczy z cudem, pediatra nie reaguje na to że dziecko potrzebuje pomocy mimo że rodzić prosi i mówi jak bardzo jest źle.
Mimo że pacjentów w poczekalni brak to do lekarza nie idzie się dostać ponieważ twierdzi że w danym dniu jest wszystko pozapisywane i że ma dużo pracy... Dłuuugo by opowiadać
1/5
Medycyna pracy porażka. A doktor Urszula Pozimska-Pyszny nie szanuje pacjentów. Kogo by nie zapytać ze znajomych, to każdy miał z nią przykre doświadczenia. Stresuje, podkreśla swoją wyższość nad pacjentem. Powinna przejść szkolenie z etyki zawodowej. Pacjent to nie ktoś gorszy-szacunek to podstawa.
4/5
Mimo wszystko jestem zadowolona z tej przechodni wiem jak jest okres grupowy trzeba czekać dos długo aby ktoś odebrał .Dr Karolak doktor z powołania .
1/5
Totalna katastrofa. Nigdy w swoim życiu a już trochę chodzę po tym świecie, nie widzialem niczego podobnego. Totalna porażka organizacyjna. Brak jakichkolwiek zasad, kolejki przyjmowania itp. Pacjent jest zdany na focha lekarza i pani ktora kieruje do specjalistow wg zasad blizej nie okreslonych. Na kazdych drzwiach pisze na czerwono ze o kolejnosci decyduje lekarz...Powinni to zamknąć jak najszybciej i nie denerwować ludzi swoim jestestestwem. Daje jedna gwiazdkę bo niższej oceny nie ma
1/5
Brak okulisty . Odwołują wizyty. Mają w głębokim poważaniu przepisy NFZ. Dlatego opisana skarga idzie do NFZ. Łącznie ze starymi sprawami typu "opłaty za ksero dokumentacji". Kierownik z reguły na urlopie. na pytanie kiedy przyjmuje skargi --jutro od 12 ale nie jestem pewna- powiedziała nic niewiedząca pani rejestratorka. Szkoda że nie można zostawić zero gwiazdek.
1/5
Mąż czekał na okulistę od maja ponieważ ma na listopad badania okresowe i wczoraj dostał wiadomość że nie ma i nie będzie okulisty do odwołania. I co ma teraz zrobić? To jest chore.
4/5
Dodzwonić się trudno Ale lekarze bardzo kompetentni Polecam
1/5
Poradnia Medycyny Pracy to jakaś kpina. Panie kompletnie sobie nie radzą z ilością badanych, brak organizacji pracy. Człowiek czeka kilka godzin na skierowanie do innej placówki np psychotesty przez co badania trwają 2 dni. Brak podziału na kategoryzację badan!!! Dramat.
1/5
Byłem na badaniach w medycynie pracy kompletna dezorganizacją nie można wejść do rejstacjii żeby się o coś spytać pielęgniarki traktują pacjentów przedmiotowo trzeba czekać pod drzwiami aż ktoś łaskawie wyjdzie do pacjenta badanie okresowe trwało 3 dni
Byłem tam pierwszy i ostatni raz
1/5
Medycyna pracy porażka panie w rejestracji nie miłe pani doktor nienormalna
1/5
Jestem długoletnim pacjentem tej prżychodni. Żgadzam się z większością negatywnych opinii
o niej
Dodam jeszcze, że co raz trudniej tam zaparkować. Ciąglle przybywa szlabanów.
1/5
Zgadzam się ze wszystkimi opiniami na temat medycyny pracy, jedna wielka porażka !!! chamstwo i dezorganizacja, pracownicy w moim zakładzie zabiegają w dyrekcji o zmianę przychodni.
5/5
Rewelacyjna Przychodnia w Rybniku na ul. Parkowej. Na ostatnią chwile była potrzeba recepta, nie było problemu. Lekarz B. Chlebek już wychodząc … cofnęła się do gabinetu i wystawiła pilną receptę - niesamowite !!! Pielęgniarki i inny personel bardzo uprzejmy pomimo , iż było już po godzinach. Serdecznie POLECAM. :)
1/5
Lekaż medyczny pracy Urszula Pażymska -Pyrzny
Podczas wizyty lekarz zachował się wobec mnie w sposób nieodpowiedni.
Wypowiedzi dotyczące mojego stanu zdrowia (stwardnienie rozsiane) były, moim zdaniem, nieprofesjonalne i nieuprzejme.
Lekarz komentował moją sprawność ruchową w sposób, który spowodował u mnie dyskomfort.
Uważam, że takie uwagi powinny być przekazywane z poszanowaniem godności pacjenta.
Dodatkowo lekarz trzykrotnie kierował mnie do mojego lekarza prowadzącego. Za każdym razem dostarczałam stosowną dokumentację medyczną potwierdzającą, że jestem zdolna do pracy.
Pomimo tego przedstawione zaświadczenia nie zostały uznane za wystarczające, a sytuacja powtarzała się kilkukrotnie, bez jasnego uzasadnienia.
Ostatecznie zakończyło się to wydaniem orzeczenia o braku zdolności do pracy
.Proszę o zwrócenie uwagi na sposób komunikacji z pacjentami oraz o przestrzeganie standardów etyki zawodowej.
Uważam, że pacjenci powinni być traktowani z szacunkiem, a informacje o stanie zdrowia przekazywane w sposób profesjonalny i taktowny.
Nasze spotkania z lekarzem trwały tydzień: w poniedziałek, w środę (cały dzień, a właściwie pół dnia), w czwartek i w piątek. W piątek dostałam ostateczną decyzję. Chodziłam tam jak do pracy.
Odniosłam wrażenie, że lekarz od początku był nastawiony na negatywną decyzję i całe badanie miało bardziej formalny charakter niż realną ocenę mojego stanu.
„Miałam poczucie, że decyzja była podjęta z góry i przebieg wizyty nie dawał realnej szansy na pozytywny wynik.
Dodaj opinię

Adres:

Parkowa 4a, Rybnik

Numer telefonu:

Strona internetowa: