Medvit

Placówka została oznaczona w serwisie jako nieaktywna. Może to m.in. oznaczać, że zaprzestała ona działalności w ramach NFZ lub zmieniły się jej dane kontaktowe.
Puławska 42B
Piaseczno
W naszym serwisie do tej placówki nie są przypisane żadne usługi świadczone w ramach współpracy z Narodowym Funduszem Zdrowia. Może to na przykład oznaczać, że ośrodek zerwał współpracę z NFZ lub zaczął prowadzić działalność pod inną nazwą.

Opinie o Medvit

Dodaj opinię
1/5
Przebieg wizyty u ginekologa p. Wiesława Mazurka: 3 tyg. temu udałam się na umówione spotkanie. lekarz pomylił zapisy w komputerze i pacjentki. Mam 60 lat i uznał mnie jako kobietę w ciąży, a młodej ciężarnej wypisał recepty na moje nazwisko. Wszystko musiałyśmy wyjaśniać, schodząc na parter i prosząc o interwencję w lobby. Oczywiście, żadnego słowa..... przepraszam nie usłyszałyśmy. Straciłyśmy godzinę
Ostatecznie zostałam zbadana i poprosiłam lekarza o zapisanie leku Zolpic( bo słabo sypiam) Recepte lekarz wypisał, poczym udałam sie do apteki i dowiedziałam sie, ze lek jest żle wypsany i nie może być zralizowany. Wczoraj przy innym badaniu poprosiłam o poprawne wypisanie, ale doktor powiezdiał nie mam moduły w komp. nie i zrobie to przy następnej wizycie .....za rok. Ogólnie lekarz :niemiły i pełen kompleksów
1/5
Ja też nie byłam zadowolona z opieki ginekologicznej - olewcza. Panie w rejestracji jak rodem z poprzedniej epoki. Pacjent, to petent, a nie klient-pracodawca i to bez względu na rodzaj abonamentu (płatnika).
Pojechałam do Medicover w Warszawie.
1/5
Tragedia
1/5
Radzę omijać szerokim łukiem. Dramatyczny poziom usług. Na godzinę przed czasem wizyty odwołano mi umówionego 2 tygodnie wcześniej lekarza orzecznika medycyny pracy. Następny termin za 10 dni ( za 9 dni powinnam zacząć pracę), bo nie dysponują innym lekarzem (pozostali dwaj na urlopie) a w innej placówce tej sieci muszę zapłacić. Opryskliwy personel tak na recepcji jak i na infolinii. Korzystam z usług Luxmedu. Tam nawet na NFZ jest lepiej.
1/5
Fatalna. Lekarze nie umieją poprawnie wypisać recepty. A korporecepcjonistki robią wszystko, żeby spławić pacjenta. Lubiłam tę przychodnìę, szkoda. Była fajna zanim się stała częścią korposieci.
5/5
Bardzo dobra przychodnia. szybkie terminy. Miałem problem z umówieniem się w innej placówce, a w tej Pani z recepcji bardzo mi pomogły.
1/5
Po zmianie właściciela na Centrum Damiana jest jeszcze gorzej. W ogóle nie można się dodzwonić na infolinię, żeby umówić wizytę albo badania. Nie przysyłają sms przypominającego o wizycie, ogólnie masakra , jak w całej służbie zdrowia, nawet infolinia nie informuje, który jesteś w kolejce. Chyba poważnie trzeba pomyśleć o zmianie przychodni, bo tu się nie da funkcjonować.
1/5
Odkąd Medvid stał się częścią Damiana nie sposób dodzwonić się żeby umówić wizytę u lekarza. Absolutny dramat. W tym momencie od półtorej godziny wiszę słuchając muzyki i informacji, że "wszyscy nasi konsultaci są zajęci, prosimy o pozostanie na linii", po czym, po mniej więcej 15-17 minutach mnie rozłącza. To moja szósta próba. Wczoraj było tak samo.
Jestem pacjentką Medvid od 15 lat, mój mąż, tata, syn również.
Koniec. Przepisujemy się.
Dodaj opinię

Adres:

Puławska 42B, Piaseczno
Medvit na mapie
Zdjęcie budynku Medvit