Medyczne Centrum Rodzinne Dorota Fortunko

Placówka została oznaczona w serwisie jako nieaktywna. Może to m.in. oznaczać, że zaprzestała ona działalności w ramach NFZ lub zmieniły się jej dane kontaktowe.
Gajowa 1/3
Wrocław
W naszym serwisie do tej placówki nie są przypisane żadne usługi świadczone w ramach współpracy z Narodowym Funduszem Zdrowia. Może to na przykład oznaczać, że ośrodek zerwał współpracę z NFZ lub zaczął prowadzić działalność pod inną nazwą.

Opinie o Medyczne Centrum Rodzinne Dorota Fortunko

Dodaj opinię
1/5
Absolutnie nie polecam pani Fortunko jako położnej. Podczas zajęć w szkole rodzenia była jeszcze w miarę zaangażowana (piszę to pomimo np. jej półgodzinnego spóźnienia, rozprawiania nt. zawodowej przyszłości swej córki lub opowiadania historii z życia wziętych wznoszących jej osobę na piedestał doskonałości jeśli chodzi o opiekę okołoporodową - zamiast przekazywania nam konkretnej wiedzy odnośnie porodu i noworodków!). Jednak najgorsza jest jawna ignorancja p. Fortunko, jaką okazała nam dwukrotnie: pierwszy raz zanim urodziłam, gdy zadzwoniłam po poradę (córka potrzebowała dodatkowego badania i chciałam spytać o dobrych specjalistów). Pani Fortunko jednocześnie „rozmawiała” przez telefon ze mną i z kimś innym... o CIEŚCIE!!! Ja rozumiem, że człowiekowi należy się przerwa i posiłek, ale w takim razie mogła poprosić o kontakt w innej porze lub oddzwonić później! Drugi raz zawiodłam się na tej pani, gdy zadzwoniłam, by umówić się na wizytę patronażową. Pani Fortunko jednym uchem wysłuchała, co mam do powiedzenia, stwierdziła, że oddzwoni i poda termin wizyty... niestety milczy do dziś. Odradzam, szkoda nerwów i zachodu.

Adres:

Gajowa 1/3, Wrocław Huby