Miejska Przychodnia "Batory

Placówka została oznaczona w serwisie jako nieaktywna. Może to m.in. oznaczać, że zaprzestała ona działalności w ramach NFZ lub zmieniły się jej dane kontaktowe. Ostatnia aktualizacja danych ośrodka miała miejsce 02-04-2016.
Maksyma Gorkiego 21a
Łódź
W naszym serwisie do tej placówki nie są przypisane żadne usługi świadczone w ramach współpracy z Narodowym Funduszem Zdrowia. Może to na przykład oznaczać, że ośrodek zerwał współpracę z NFZ lub zaczął prowadzić działalność pod inną nazwą.

Opinie o Miejska Przychodnia "Batory

Dodaj opinię
1/5
Dotyczy lekarki Anny Kwasiborskiej

Absolutnie nie polecam tej lekarki!!!!! Niekompetentna, niemiła. Przyszliśmy z mężem z prośbą o możliwość zrobienia dodatkowych badań przed operacja z powodu złego samopoczucia męża- nie dość, ze patrzyła spokojnie jak inny pacjent przepycha się ze mną w drzwiach i wpycha mnie na nie to jeszcze bez wysłuchania powiedziała, ze nie ma dla nas czasu mimo, ze mieliśmy wyciągniętą kartę na wizytę tego dnia!!!!! Od razu przenosimy się do innej poradni i radzimy to każdemu kto szanuje swój czas i godność. sugerowała, ze widzi nas pierwszy raz wyżyciu co skreśla nas jako osoby mogące uzyskać poradę. Po prostu TRAGEDIA!!!!!!!!!!!! Kto tych ludzi zatrudnia!!!!!!!
1/5
Pani dr Kwasiborska nie leczy, moja mama lat 71 źle się czuje od jakiegoś czasu, jest osłabiona, ma temperaturę , ból w klatce, kaszel i katar. Pani doktor przez telefon stwierdziła że w jej wieku to już się dobrze nie będzie czuła, a żeby poczuła się lepiej to musi długo leżeć no i oczywiście diagnoza to grypa bez badania, całe szczęście że nie koronawirus. Nawet nie wiemy czy to nie zapalenie płuc no coż zawsze można iść prywatnie zapłacić i się zbadać. Moim zdaniem całą państwową służbę zdrowia powinni zamknąć.

Adres:

Maksyma Gorkiego 21a, Łódź
Miejska Przychodnia "Batory na mapie
Widok z ulicy Miejska Przychodnia "Batory