Miejska Przychodnia Zdrowia

Kościuszki 1
Maków Podhalański
Świadczenia specjalistyczneKolejkaNumer telefonuInne ośrodki
Poradnia położniczo-ginekologiczna
Ginekolog
91 dni33 877 18 17
Godziny otwarcia:
PN14:30-20:00
WT09:00-13:30
ŚR09:00-13:30
CZnieczynne
PT09:00-13:30,14:30-20:00
Poradnia stomatologiczna
Stomatolog
27 dni33 877 18 17
Godziny otwarcia:
PN07:00-18:00
WT08:00-18:00
ŚR08:00-18:00
CZ08:00-18:00
PT07:00-18:00
Podstawowa Opieka ZdrowotnaNumer telefonuInne ośrodki
Lekarz rodzinny (POZ)
Poradnia (Gabinet) Lekarza POZ
33 877 18 17
Godziny otwarcia:
PN07:00-18:00
WT07:00-18:00
ŚR07:00-18:00
CZ07:00-18:00
PT07:00-18:00
Pielęgniarka POZ
Poradnia (Gabinet) Pielęgniarki Środowiskowej - Rodzinnej
33 877 18 17
Godziny otwarcia:
PN08:00-18:00
WT08:00-18:00
ŚR08:00-18:00
CZ08:00-18:00
PT08:00-18:00
Położna POZ
Poradnia (Gabinet) Położnej Środowiskowej - Rodzinnej
33 877 18 17
Godziny otwarcia:
PN08:00-18:00
WT08:00-18:00
ŚR08:00-18:00
CZ08:00-18:00
PT08:00-18:00

Opinie o Miejska Przychodnia Zdrowia

Dodaj opinię
1/5
Chciałam wyrazić opinie negatywną na temat Pań z recepcji w Miejskiej Przychodni w Makowie Podhalańskim, które są nieuprzejme zarówno przez telefon jak i w bezpośrednim kontakcie. Zero grzecznościowej formy ani dzień dobry, do widzenia itp. Warczą, są niegrzeczne, niekompetentne wręcz nie wychowane w stosunku do pacjentów. Zachowanie jakby siedziały w barze a nie na recepcji... Młoda Pani niestety bierze negatywny przykład ze starszych koleżanek...Jednym słowem obsługa poniżej normy...zachowują się jakby robiły łaskę, że udzielą informacji...a przecież są w pracy i dostają wynagrodzenie.
1/5
Maja Panie racje... te pracownice nie powinny być na tych stanowiskach, bardzo ordynarne zastanawiam się dlaczego kierownictwo nie reaguje na takie zachowanie, każda normalna placówka nie pozwoli na takie zachowanie.
1/5
100% racji aczkolwiek osobiście odnoszę wrażenie,że telefonicznie bywają milsze, bynajmniej w godzinach popołudniowych. Obsługa przy okienku dramat i porażka. Niejednokrotnie byłam dla Pań wręcz "niewidzialna" a fakt mojej zaawansowanej ciąży w niczym im nie przeszkadzał.
Na usta ciśnie się tylko jedno podsumowanie - PRL! Panie zdecydowanie poza ten system nie wyszły i też nie rozumiem dlaczego dyrekcja przymyka na ten stan oko. Mam do porównania obsługę Ośrodka Zdrowia w Suchej Beskidzkiej.Tam w momencie przekroczenia progu wiem, że otrzymam wszystkie informacje z uśmiechem na ustach i NA PEWNO nie poczuję się jak intruz czego niejednokrotnie doświadczyłam w Makowie.
1/5
Zgadzam sie w zupelnosci z paniami. Oprucz tego rowniez pan dyrektor grzecznoscia nie grzeszy nie punktualny ,polecil mi kaszlec na korytarzu nawet mnie zbadal i wypisal mi antybiotyk. Gratulacje panie dyrektorze ale mysle ze powinien pan zaczac leczyc koresponencyjnie w ten sposob unikanie pan zakazenia od pacjentow a gianose i tak pan wydaje bez badania.
1/5
Trafilem do ośrodka z bólem w klatce piersiowej. Lekarz patrzac na ekg powiedzial ze wszystko wydaje się byc ok i zaproponował zwolnienie lekarskie. Nie odpuszczając pojechałem do suskiego szpitala gdzie okazało się, że mam zapalenie mięśnia sercowego. nie polecam!
1/5
Brak kultury w recepcji i brak kompetencji tych pseudo lekarzy mnie dobija dlatego tez nie polecam wg tam chodzić. Taki ostatni przypadek. Potrzebowałem skierowania do specialisty pulmonologa bo mialem problem z oddychaniem wiec dzień wczesniej wstalem wczas rano zadzwonilem 3 razy oczywiscie z laski swojej panie z recepcji daly mi termin wiec gdy bylem juz w wyznaczonym terminie przed drzwiami pani zalewskiej nagle ktos zostal wpuszczony do gabinetu w towarzystwie pani z recepcji. Mysle sobie a moze zaraz wyjdzie ale nie. 5.10.15.20 min to juz pomyslalem ze cos nie tak ale czekalem dalej cierpliwie. Po czym 5 min przed koncem jej pracy wychodza z gabinetu i zamyka bezczelnie drzwi. I mowi ze mnie nie bylo. A chcialem tylko skierowanie. Oczywiscie opuscilem osrodek krytykujac osobe ktora uwaza sie za lekarza. Takie podejscie jest ponizej czego kolwiek. Odradzam wszystkim aby omijali ten syf szerokim lukiem. Pozdrawiam
1/5
Od kiedy zaczęli państwo pobierać krew pacjentom w toalecie między muszla klozetową a umywalka? To że nazywacie toaletę miejscem izolacji nic nie zmienia. Usiąść na krześle między muszla a umywalka, położyć rękę na umywalce a probówki z krwią na kolanach pacjenta, jaki to standard? Nawet tacki, nerki, stolika. Jak tak można.
1/5
Nie powinno się zmuszać ludzi do płacenia przymusowych świadczeń zdrowotnych skoro potem jest problem ,by w razie potrzeby skorzystać ze wsparcia obsługi ośrodka zdrowia.Przecież to zwykłe okradanie ludzi,gdy jak przyjdzie problem zdrowotny to nie można dostać się do lekarza .Nikt z nas przecież nie wie kiedy zachoruje i nie może sporo wcześniej bukować wizyty.
1/5
Tam jak się wchodzi to się czuje powiew nieprzychylności i arogancji.Nie ma w tej obsłudze życzliwości.
1/5
Lekarze , którzy traktują pacjenta jak zło konieczne zwłaszcza pani lek. Zale....
zachowuje się jak lekarz z PRL jestem Bogiem kłaniajcie mi się...
1/5
Pani Doroto za bożka to raczej dr .ptaszek(S...)włada różdżką wiedźmina jasnowidza .On wie lepiej co ja czuję niż ja sama.Pomylil se zawody.Che,che....Myślą,że jak biały fartuch założą to władza nad nami stoi i może z nami robić wszystko .Zapominają jednak ,że to my jebiemy na te pieniądze ,by mogli żyć w w takich luksusach finansowych.To my harujemy na te wszystkie ich świadczenia miesiąc w miesiąc,a jak potem ktoś zachoruje to jest traktowany jak nawiedzony.
1/5
Totalne dno. Bezczelne "Panie" z recepcji uważają się za niewiadomo kogo. Człowiek dzwoni bo musi a zostaje potraktowany jak śmieć, który im się niepotrzebnie przyplatal i tylko głowę zawraca. Siedzac w poczekalni słyszy się tylko ich wredne ploty. Uważają się za ważniejsze od lekarzy. Wypytuja przy okienku lub przez telefon co się dzieje i same diagnozuja czy człowiekowi coś dolega czy nie i ile może czekać na wizytę a po odejściu pacjenta komentują. Tylko jak przyjdzie ktoś z "Elity" z włoska kawa w siatce to jest dobrze i miejsce u lekarza też się w kolejce znajduje. Masakra! Nawet ta jedna gwiazdka w opini to zdecydowanie za dużo.
1/5
No ,a czegóż tu się spodziewać jak ginekolog władcą tam jest .Ojojoj.Rozbrykali się za naszą kasę oj rozbrykali.
1/5
Strach tam chodzić.Jakoś tylko chyba po zwolnienie lekarskie ,bo lekarstw to byłabym się brać od tych lekarzy.Jakoś ufności do wiedzy nie mam.
1/5
Rezygnuje z tego pseudo ośrodka zdrowia. Nie mam ufności do umiejętności lekarzy starej daty i zadufanego szefa tego dziadostwa.Tam się czułam jak u jasnowidza z Koziej Wólki.Brak badań i skierowań ,by rzetelnie być leczonym.Skąpstwo za moje pieniądze.To całe przymusowe ubez.powinno się zlikwidować ,bo ja tych pieniędzy mi zabranych to nawet w 1%nie zużywam,a prywatnie wszystko muszę płacić.Bez sensu utrzymuję nierobów..
1/5
Kochani znalazłam pozytyw w ośrodku zdrowia w Makowie😭🤧🙏.Mój brat kupił za stosunkowo nieduże pieniądze w Gminie makowskiej dom,bo małżeństwo polsko -zagraniczne tak było przerażone służba zdrowia w Makowie ,że już nic wspólnego z Polską nie chcą mieć.
5/5
Korzystałam ostatnio z wizyty lekarskiej w Miejskiej Przychodni Zdrowia w Makowie Podhalańskim i wbrew powyższym opiniom, zostałam mile zaskoczona. Rejestracja rano, w danym dniu, panie grzeczne i uprzejme, lekarz kompetentny, udzielił mi wyczerpującej porady, skierował na badania i po wizycie zarejestrowałam się na termin wskazany przez lekarza.
5/5
Byłem ostatnio w przychodni w Makowie Podhalańskim. I co mnie zaskoczyło - kilku nowych lekarzy, młodych, kompetentnych i uprzejmych, zarejestrowałem się rano i nie było problemu dostać się do lekarza. Dlatego nie wiem skąd te negatywne opinie. Odwiedźcie przychodnię i się przekonajcie, w innych ośrodkach jest gorzej, a wy tylko narzekacie na Maków. Zgadzam się z opinią Doroty i potwierdzam.
5/5
Często korzystam z wizyt w makowskiej Przychodni i zawsze jestem profesjonalnie obsłużona. Panie pielęgniarki i rejestratorki miłe i pomocne, zawsze wychodzę zadowolona. Polecam tą Przychodnię.
1/5
No ,Aniu to chyba pielęgniarką z tego ośrodka jesteś ,że tak Cię obsłużyli,bo mnie to w do grobu by wpędzili i to nie jeden raz .Tam jak się wchodzi to już człowieka niepokój i strach ogarnia.
2/5
Zawału dostanę jak czytam ostatnie opinie.Co ,by się musiało stać,by tak się poprawiło.Może stary personel wyparował?Daj Boże szansę na zmiany.Młodzi to chociaż na początek może się starają,bo te dziadki PRL -owskie to antyki były .Era kamienia łupanego w medycynie.2 gwiazdki za nadzieję daję.
1/5
No ,cóż posprzątać ten bajzel po ptoszku będzie trudno .Personel tańczył pod ptoszka,a teraz będzie pod nowego kogutka.A dobry tancerz zatańczy jak go poprowadzą.Tak,czy tak ja już tam do tego ośrodka się nie wybieram ,bo źle mi się kojarzy.A ptoszek układy skończył i propagandę.
5/5
Jakiś czas temu korzystałam z wizyty w tej przychodni. Opinie słyszałam różne niestety... ale ku mojemu zaskoczeniu... same pozytywne odczucia po wizycie. W rejestracji uśmiechnięta Pani miło mnie obsłużyła. Wymieniła kilkoro lekarzy do wyboru w tym kilku pracujących od niedawna. Pani doktor młoda, konkretna wyjaśniła wszystko szczegółowo i skierowała na badania, które zrobiłam jeszcze tego samego dnia zaraz po wizycie. Zaleciła też zgłosić się z wynikami na następną wizytę. Więc z mojej strony same pozytywy:) i oby tak dalej!!!
5/5
Potrzebowałem receptę na stałe leki. Zadzwoniłem do przychodni, pani w rejestracji grzeczna, uprzejma, spisała wszystkie leki, a było ich dość dużo, powiedziała, że recepta będzie jeszcze w tym samym dniu. I ku mojemu zdziwieniu w tym samym dniu dostałem SMS z kodem recepty.
Dziękuję bardzo za uprzejmość.
2/5
Miejmy nadzieję,że stare układy upadną i przyjdą nowi ludzie,którym się chce pracować i będą mieć ten dar Boży ,by służyć zdrowiu naszego narodu .Jakoś jesteśmy takim zimnym narodem i pora żyć jak w Europie z ikrą do życia .🙃
1/5
Tragedia. Nic nie można załatwić, nie wiem po co ten ośrodek tam stoi
Dodaj opinię

Adres:

Kościuszki 1, Maków Podhalański

Numer telefonu:

Miejska Przychodnia Zdrowia na mapie
Zdjęcie budynku Miejska Przychodnia Zdrowia