Miejski Szpital Zespolony w Olsztynie

Al. Wojska Polskiego 30
Olsztyn
Świadczenia specjalistyczne Kolejka Numer telefonu Inne ośrodki
Fizjoterapia ambulatoryjna
Rehabilitacja
325 dni 89 678 66 67
Godziny otwarcia:
PN08:30-18:00
WT08:30-14:30
ŚR08:30-18:00
CZ08:30-14:30
PT08:30-14:30
Leczenie chorób siatkówki 154 dni 89 678 66 21
Oddział dermatologiczny 61 dni 89 678 66 17
Oddział okulistyczny 13 dni 89 678 66 21
Oddział reumatologiczny 67 dni 89 678 66 31
Operacje jaskry 13 dni 89 678 66 21
Operacje jaskry z zaćmą 13 dni 89 678 66 21
Operacje plastyczne oka 13 dni 89 678 66 21
Poradnia dermatologiczna
Dermatolog
565 dni 89 678 66 17
Godziny otwarcia:
PN09:30-11:30
WT10:30-12:30
ŚR09:30-11:30
CZ08:00-12:00
PT09:30-11:30
Poradnia okulistyczna
Okulista
462 dni 89 678 66 21
Godziny otwarcia:
PN08:00-14:00
WT09:00-14:00
ŚR10:30-18:00
CZ09:00-14:00
PT09:00-14:00
Poradnia reumatologiczna
Reumatolog
249 dni 89 678 66 31
Godziny otwarcia:
PN10:00-14:00
WT10:00-14:00
ŚRnieczynne
CZ10:00-14:00
PTnieczynne
Zabiegi w zakresie ciała szklistego (witrektomia) 26 dni 89 678 66 21
Zabiegi w zakresie soczewki (zaćma) 115 dni 89 678 66 21
Zakład/ośrodek rehabilitacji leczniczej dziennej
Rehabilitacja
794 dni 89 678 66 61
Godziny otwarcia:
PN07:00-18:00
WT07:00-15:00
ŚR07:00-18:00
CZ07:00-15:00
PT07:00-15:00

Opinie o Miejski Szpital Zespolony w Olsztynie

Dodaj opinię
1/5
Ta tabelka kłamie! Do reumatologa aktualnie czas oczekiwania wynosi 9 mc-y!
1/5
W tej chwili mija 55 min. oczekiwania na odebranie telefonu w rejestracji Poradni Reumatologicznej. Cały czas słyszę tylko " trwa rejestracja pacjenta, proszę czekać". Czy ktoś tam jest w tej pseudorejestracji? Czy nikt już tam nie pracuje?
1/5
Byłem wczoraj - 04.10.219 r. w rejestracji okulistycznej . ŻENADA Z MASAKRĄ - Opryskliwa kobieta obsługująca lekceważy pacjenta swoim zachowaniem . Trzy razy musiałem się dopytywać o wolnym terminie do Poradni Okulistycznej , wciąż otrzymując odpowiedzi wymijające i nie na temat, tak że nic się nie dowiedziałem . Na WASZEJ STRONIE INTERNETOWEJ - jest informacja z dnia 03.10. 2019 r. - ,, PIERWSZY WOLNY TERMIN UDZIELENIA ŚWIADCZENIA TO - 11.02.2020 r. " - to dla czego nie ma zapisów w rejestracji na ten termin -???. Moja ocena to - PONIŻEJ POZIOMU - !.
4/5
Najgorsze co może być to prosić strażników o otwieranie drzwi . Człowiek chce zapalić fajeczkę a tu dziwne miny. Dziwi mnie jedna rzecz po co w portierni kanapa. Głupie docinki zaspanych strażników. Dziękuje.
5/5
Zawsze mówiłem ze niepełnosprawny strażnik to patologia. Chce i kasę i spanie. Tak się nie da .A nie daj boże zerwij go ze snu.
1/5
Dlaczego nie można się dodzwonić do gabinetu fizjoterapeutycznego? Dzwonię dzisiaj ( 10.06.2020) od 8.30 do 14.00 kilkunastokrotnie. Po co więc podajecie ten nr telefonu? A chciałem uzgodnić termin zabiegów. Mam planowany termin zabiegów na 22.06.2020 r. Ale nie mogę się dowiedzieć czy coś nie uległo zmianie z powodu koronawirusa? mój tel. 696 275 419. email; [email protected]
1/5
Dla kogo jesteście?!!!! Dodzwonić się nie można. Brak mi słów!!! Lenie!!!!!
Podajecie nr tel. którego nikt nie odbiera!!!!! Powinniście na Białoruś być eksmitowani!!!!!
5/5
W Marcu wygasa umowa na ochronę szpitala. Czy znowu zatrudnią niepełnosprawnych śpiochów po 24 / 48 . Gdzie w U.E i na Świecie zmusza się do pracy niepełnosprawnych ludzi po 24 godziny pracy od 7;30 do 7;30 następnego dnia. Tylko w Polsce. Według art 66 Konstytucji Rzeczypospolitej Polski. Który mówi Bezpiecznych i Higienicznych warunków pracy Polska zapewnia ci pracę w niewoli . A komendant obozu pracy dla niewolnika niepełnosprawnego za niewolę jest wynagradzany przez Polską konstytucję.
5/5
Zadzwoniłam do rejestracji reumatologicznej odebrala b.mila Pani która udzieliła mi bardzo szczegółowych informacji.Oprucz tego pokierowała mnie gdzie mam się udać w sprawie mnie dotyczącej. Życzę wszystkim przychodnią tak milej i rzeczowej obsługi jaką otrzymałam.

26.11.2021r
1/5
Miejsce najgorsze z możliwych, niby klinika, niby wielki zespół, a termin oczekiwania to 2 lata, bo przyjmują po kilka osób dziennie, bo pracują 3-4 godziny dziennie Do tego w ogóle nie robią niezbędnych testów, leczą sztampowo. Absolutnie nie polecam.
4/5
Bardzo miła obsługa w rejestracji, przyjęta zostałam szybciej niż była planowana...polecam
1/5
Byłam w tym szpitalu dwa razy pani w rejestracji na dole okropnie nie miła
Sami starsi ludzie,a pani pokrzykuje i przestawia ludzi!!!
Ludzie z Zacma nie widzą a pani swoje. Skoro mówią wszystkim żeby przyszli na 8 to przychodzą.
Ścisk i trzy kolejki!!
Do pani w rejestracji,to że pani ma nastroszoną fryzurę,nie upoważnia pani do bycia opryskliwą!!
Pani też będzie miała tyle lat ile ci ludzie!!!
1/5
Szpital przy ul wojska Polskiego, ero s,acinku wczoraj przyjechałem z synem 16 lat który schodził na moich rękach prosiłem o pomoc zero reakcji miałem najbliżej a oni mieli to gdzieś powiedziano mi że nie mają na to umowy a ja ledwo go trzymałem zero pomocy szkoda gadać a syn malo mi joe zszedł nie mógł powietrza złapać o mi mdlal 3 krotnie taka jest opieka dopiero jak szybko mogłem dojechałem do szpitala dziecięcego powiedziano mi że może by pomogli jakby już u nich na chodniku padł
1/5
Mam bardzo złe doświadczenia z dr Grzegorzem Chmielewskim - reumatologiem. Brak profesjonalizmu, arogancja, lekceważenie stanu pacjenta, który potrzebuje pomocy. Nikomu nie polecam tego lekarza.
5/5
Ja jestem zadowolona mam bardzo dobro opinie dla lekarzy reumatologów leczę się już 5 lat dziękuję
Dodaj opinię

Adres:

Al. Wojska Polskiego 30, Olsztyn

Numer telefonu:

Numery telefonów znajdują się na liście świadczeń

Strona internetowa:

e-mail: