Miejskie Centrum Stomatologii Nowa Huta

Osiedle Złotej Jesieni 3
Kraków
Świadczenia specjalistyczne Kolejka Numer telefonu Inne ośrodki
Poradnia chirurgii stomatologicznej
Chirurg stomatolog
171 dni 12 649 66 63
Godziny otwarcia:
PN07:30-13:30
WT13:30-19:30
ŚR07:30-13:30
CZ13:30-19:30
PT07:30-13:30
Poradnia periodontologiczna 570 dni 12 313 39 62
Godziny otwarcia:
PN13:30-19:30
WT07:30-13:30
ŚR07:30-13:30
CZnieczynne
PTnieczynne
Poradnia stomatologiczna
Stomatolog
39 dni 12 313 39 62
Godziny otwarcia:
PN07:30-19:30
WT07:30-19:30
ŚR07:30-13:30
CZ07:30-19:30
PT07:30-13:30

Opinie o Miejskie Centrum Stomatologii Nowa Huta

Dodaj opinię
1/5
Nie potrafią odbierać telefonów.
2/5
a właśnie, że odbierają:)
5/5
Jestem bardzo zadowolona. Przychodzę i jeszcze tego samego dnia jestem przyjęta. Nie czeka się długo, panie w rejestracji miłe, a chirurg szybko, bezboleśnie i profesjonalnie pozbył się mojej ósemki!
1/5
dzwonie co chwile nikt nie podnosi sluchawki stracilam juz pol dnia a dzwonie od 14 az do teraz
5/5
Ludzie wy ku*wa głupi jesteście, nie odbierają bo w te dni nie pracują... banda baranów... po za tym serdecznie polecam ośrodek na Złotej Jesieni: szybko, miło i profesjonalnie!
5/5
Jak widać niektórych boli przeczytanie paru linijek tekstu ale mimo wszystko wklejam godziny pracy chrirurgii
Otwarte
7:30-13:30 pon., 13:30-19:30 wt., 7:30-20 śr., 13:30-19:30 czw., 7:30-13:30 piąt.
5/5
Przyjęli mnie, po krótkiej prośbie, oczywiście bez wcześniejszej rejestracji. Lekarz był genialny. Ząb wyrwał mi szybko i bezboleśnie. Prawdziwy mistrz.
5/5
miła i przyjazna atmosfera ktorą zapewnia cały zespół przychodni sprawia że to na pozór ponure miejsce jest w rzeczywistości przyjemnym i bezbolesnym. lekarze zaś są fenomenalni,profesjonalni i ..po prostu genialni!!!polecam!!!!
1/5
4h czekania by sie dowiedziec ze dzis szaniwny lekarz nie zdaY wykonac zabiegu zajebiscie zdychajcie z glodu stazysci jebani
1/5
Bardzo dobrze że tak opisują tą stomatologie to wstyd co wy robicie ludzie przyjeżdżają z daleka a panie dentystki na urlopie nawet nie zawiadomiły o nieobecności jak oceniam stomatologie na 0 nikomu jej nie będę polecać i żałuje ze tu wogule bylam a obsługa w rejestracij ręce rozkłada śmieszne a teraz żeby na kolejną wizytę umówić sie będzie ciężko bo telefonu nie będzie im sie chcialo odebrać
1/5
Wyrwanie ósemki super Pani stomatolog świetna. Schody zaczynają się później. Okropny ból i gorączka. Jadę do kontroli A lek. "Warzywo" twierdzi że symuluje żeby wyłudzić L4. Porażka!!!
1/5
Nie polecam! Wyrywanie zęba cholernie bolało mimo znieczulenia. Inny pacjent krzyczał podczas zabiegu.
1/5
NIE POLECAM!!! Wyrwanie okropnie bolało, lekarz przy tym wszystkim delikatnie pisząc niesympatyczny. Odrobinę empatii dla człowieka który właśnie cierpi. NIE NIE NIE
5/5
Wyrywałam 2 zęby naraz szybko i bezboleśnie więc nie piszcie głupot dziękuję ból był straszny przed wyrwaniem
5/5
Wyrywałam zęba raz, bolało nie ukrywam znieczulenie poszło nie w tą stronę ale był to ciężki przylądek. Męża mojego fantastycznie potraktowali, był z poważnym zapaleniem i bulwą na pół policzka pełną ropą. Profesjonalne podejście, rozcięcie ropnia,wyczyszczenie usunięcie zęba a następnie zmiana opatrunków przez tydzień(przyjmowanie bez kolejek). Jestem zadowolona
5/5
Jestem zadowolona z wizyty u stomatologa chirurga wyrwał mi 2 zęby bez boleśnie przy znieczuleniu miejscowym
5/5
Jak dla mnie super. Byłam dwa razy wyrywać 8-ki. Bólu podczas wyrywania nie było, wszystko poszło sprawnie i szybko. Na fotelu spędziłam dosłownie 6 minut i po sprawie :) Owszem czekałam pół dnia w kolejce prawie, ale mimo wszystko było warto.
1/5
Jak to funkcjonuje ? O co w tym wszystkim chodzi ?
Rejestracja wyłącznie osobiście od 13.30 do 19.30 we wtorki i czwartki, jednak przy okienku o godzinie 17.45 dowiaduję się, że rejestracja możliwa jest o godzinie 13.30 na zabieg w tym samym dniu, choć nikogo w poradni nie ma oprócz znudzonej recepcjonistki. Termin za to można ustalić za około 4 tygodnie. Każdy z nas za to płaci, by potem iść do tego samego lekarza do jego prywatnej kliniki ...chyba
4/5
Usuwałam tam 3 zęby, za każdym razem szybko i bezboleśnie. Profesjonalisci, polecam. Raz niestety bardzo długo czekałam w kolejce i za to odejmuję gwiazdkę.
4/5
Wyrywana czwórka u góry, przed założeniem aparatu stałego.
W tym samym dniu rejestracja i zabieg. Przyjechałam koło 12.20 i byłam 17sta w kolejce.
Panie w rejestracji mile, profesjonalne. Weszlam do gabinetu 15.30.
Znieczulenie podane bezboleśnie, pierwszy raz nie bolało nic..... usunięty ząb bezboleśnie, jednym słowem profesjonalnie.
Co do doktora, zastanawiam się czy pisać, że niemiły..... Może i brak empatii i użalania, mało mówi, nic nie tłumaczy, z drugiej strony po co. To tylko usunięcie zęba. Wiedziałam co i jak, po co idę.
Tak się nad tym zastanawiam. Przez ten brak gadania, idzie sprawnie kolejka.
Ja polecam mimo braku pogłaskania na koniec :)
2/5
Boje się okropnie. Mam bóle zębów 2, od 3 dni i czytając tobwszystko chetnie przyjęła bym do wiadomości te miłe , błagam polećcie kogoś miłego i z podejściem jak do człowieka a mie do zwierzęcia . Oprócz tego mam do usunięcia cała górę, ból to jedno a strach to drugie jak die czyta różne rzeczy .
5/5
Wyrywałam u bardzo sympatycznego doktora, byłam szczęśliwa że tak profesjonalnie i bez komplikacji
5/5
Byłam ostatnio u nich u chirurga wyrwać siódemkę. Zostałam przyjęta tego samego dnia w którym się rejestrowałam. Zabieg odbył się szybko i bezboleśnie. Polecam wszystkim z problemami zębowymi.
5/5
Bardzo polecam!
Doktor Marcin Dyląg to prawdziwy specjalista chirurgii i profesjonalista. Panie w rejestracji sympatyczne, pomocne, odbierają telefony, wbrew wyżej opisanym opiniom (należy dzwonić po prostu w późniejszych godzinach niż 8 rano;). Asystenci lekarzy prowadzących zabiegi również przesympatyczni. Jestem mile zaskoczona, iż na NFZ udało mi się usunąć chirurgicznie dwie ósemki zatrzymane w dziąśle. I to przez takiego profesjonalnego chirurga szczękowo-twarzowego. Na pierwszy termin zabiegu czekałam miesiąc, na drugi nieco ponad 2 miesiące. Zęby, które wyszły usuwają od razu, trzeba tylko grzecznie poczekać w kolejce. Nikt nie wymagał ode mnie skierowania, jedynie zdjęcie panoramiczne. Oczywiście przy pierwszej wizycie został wykonany dokładny przegląd zębów i jamy ustnej. Wielkie „chapeau bas” dla Doktora Dyląga!
1/5
Nie polecam.Bylam tam pierwszy raz i ostatni.Z opuchnięta szczęka czekałam na korytarzu półtorej godziny.Lekarz niesympatyczny bez podejścia do pacjenta ,gburowaty omal nie wyrzucił mnie z gabinetu.Na odchodne wypisał antybiotyk 100%platne.Zero podejścia do pacjenta z bólem.Cham i prostak
1/5
Nie polecam.Bylam tam pierwszy raz i ostatni.Z opuchnięta szczęka czekałam na korytarzu półtorej godziny.Lekarz niesympatyczny bez podejścia do pacjenta ,gburowaty omal nie wyrzucił mnie z gabinetu.Na odchodne wypisał antybiotyk 100%platne.Zero podejścia do pacjenta z bólem.Cham i prostak
5/5
Ósemka usunięta w kilka chwil, bez bólu. Trzeba przyjść przed otwarciem rejestracji i odczekać swoje w kolejce ale...zdecydowanie warto!
1/5
Totalna porażka. Miałam skierowanie na usunięcie zęba i zdjęcie pantomogrficzne przy sobie. Czekałam 4h w kolejce a na koniec lekarz dał mi termin na za dwa miesiące! Współczuję ludziom, którzy muszą korzystać i pracować w tym bajzlu!
5/5
Usuwałam bolącą górna piątkę. Rejestracja i zabieg w tym samym dniu, bardzo sprawnie, bezbolesnie, bez zbędnych słów, polecam wszystkim potrzebującym. Osobom oczekującym przytulania i głaskania (takie tu tez pisały) powiem tylko, że to gabinet dentystyczny, a nie psychoterapeutyczny.
5/5
Usuwałam ósemkę, bardzo polecam to miejsce a konkretnie panią doktor Armatys!
Profesjonalne podejście do pacjenta, pani doktor odpowiedziała na wszystkie wątpliwości, empatyczna.
Oby więcej takich specjalistów nas otaczało!
4/5
Ogolnie jak wszedzie trzeba poczekac i przyjsc przedewszystkim wczesniej do rejestracji ale bardzo NIE POLECAM dra Czosnek, doktor bardzo niemiły, gburowaty, jakby był tam za kare a nie aby pomagać pacjentom. zrobi wszystko aby odesłać pacjenta z kwitkiem na odlegly termin, nawet jesli z bólu ledwo funkcjonujemy. Serdecznie nie polecam.
5/5
Osobiście pierwszy raz w życiu spotkałam chirurga tak intuicyjnego. Za wiele nie mówi ale szczerze mnie to mało interesuje jeśli fachowo podchodzi i rozwiązuje problem A mam powody. Bardzo merytoryczny , fachowy i szybki. U innych to za mało znieczulenia to nie działa A tutaj konkretnie, dział i skutecznie. D!iekuje za opiekę i polecam
5/5
konkretne rwanie.... co prawda znieczulenie zaczęło działać jakieś 10 min po rwaniu....ale cóż cierp ciało jak Ci się wcześniej przyjść nie chciało...ropa robi swoje ..ale ogólnie cool ..żyje
5/5
Jestem bardzo zadowolona z zabiegu wyrwania 8-ki. Pan doktor mało rozmowny, a raczej w ogóle, ale jaki Fachowiec! Bardzo dobrze mnie znieczulił i samo wyrwanie było zupełnie bezbolesne, a trwało jakieś 3 minuty. Dziękuję i polecam Pana Doktora!
5/5
Bardzo polecam! Wyrwałam tu już 3 ósemki. Zabieg szybki, profesjonalny. Po zabiegach nie musiałam nawet brać nic przeciwbólowego. Miła atmosfera, świetni specjaliści.
2/5
Dodzwonić i się i zarejestroeać w podanych godzinach otwarcia to graniczy z cudem.
1/5
Omijać szerokim łukiem ta przychodnie! ekstrakcja ósemki przeprowadzona beznadziejnie!nie dość że dwa znieczulenia wogole nie zadziałały to zamiast zrobienia nacięcia wyrywanie na chama z kości!ból niesamowity!na moją prośbę że już nie wytrzymam lekarz na to że ma boleć !zabieg który powinien trwać 15 min trwał ponad godzinę w okropnych męczarniach!na domiar tego po tygodniu od zabiegu wdało się zapalenie zatok !omijać szerokim łukiem !brak empatii i kompetencji!
1/5
Ta przychodnia to jakaś porażka. Przychodzisz 1,5 h przed otwarciem rejestracji, jesteś 30w kolejce. Jak otwierają rejestrację to Pani dopiero wrecza każdemu numerek i po nr dopiero zaprasza do rejestracji. Jesteś 24 w kolejce. Wkoncu jesteś zarejestrowany wystarczy czekać aż cię przyjmie lekarz a jest ich 3 lub 4! Niestety się nie doczekasz jeśli nie masz nerwów ze stali. Chciałabym żeby ktoś z przychodni powiedział mi ile trzeba czekać żeby zostać przyjętym? 10h? Bo niestety ja po 4 odpadłam
1/5
Prędzej wygram w totka niż uda się zarejestrować do nich. Ten system nie działa....a pieniądze nam zabierają co miesiąc.
1/5
Wyrywałam tutaj 2 ósemki.
Do tej pory nie było problemu. po odczekaniu kilkunastu godzin, wyrywane ósemki miałam z marszu.
A dziś inaczej.
Po odczekaniu 5 h, i przyjęciu mnie do gabinetu doktor powiedział ze mi nie wyrwę ósemki bo "nie ma zdjęcia panoramicznego" Do tej pory nic nie było potrzebne, aż do dziś.
A kiedy termin na to zdjęcie ? 8.12.2023 !!!!
No kpina. Człowiek przychodzi z bolącym zębem a oni wymyślają jakieś dziwne rzeczy
5/5
Polecam. Wyrwałam tu już dwa zęby. System społeczno- kolejkowy, ale jesli komuś zależy to wstanie wczesnie rano i załatwi sprawę tego samego dnia. To nie wina przychodni tylko NFZ, że zmniejszają dzienny limit przyjęć. Lekarze profesjonalni, spokojni i kompetentni.
5/5
Rozmowa w rejestracji i przyjęcie przez lekarza chirurga szczękowego na medal. Szybko, sprawnie, bezboleśnie, z informacją o dalszym postępowaniu.
Brawo, pełne uznanie.
1/5
Wczoraj wyrywałam ósemkę u doktora Marcina Machaja. Zostałam potraktowana tragicznie, z gabinetu wyszłam ze łzami w oczach. Lekarz opryskliwie odpowiadał na moje pytania dotyczące zabiegu. Wkłuł igłę ze znieczuleniem, nie odczekał nawet dziesięciu sekund i przystąpił do wyrywania. Krzyknęłam z bólu, że znieczulenie nie działa. Nie odezwał się ani słowem, tylko z ogromną ,,łaską'' ponownie wkłuł igłę ze znieczuleniem. W ogóle nie zaczekał aż znieczulenie zacznie działać, dlatego wyrywanie było dla mnie tragedią!!! Pogardliwie zapytał, co ja sobie myślę, że wyrywanie zęba to ma nie boleć? Nikomu nie polecam tego chirurga. Brak empatii w związku z cierpieniem drugiego człowieka.
5/5
Z całego serca polecam Poradnię Chirurgii Stomatologicznej w Nowej Hucie! Wczoraj byłam tam na usunięciu siódemki i mimo obaw cały zabieg przebiegł niemal bezboleśnie. Wszystko odbyło się w spokojnej, komfortowej i bezpiecznej atmosferze. Wbrew niektórym opiniom, zostałam zarejestrowana i przyjęta tego samego dnia, co było ogromnym ułatwieniem.

Pan doktor wykazał się pełnym profesjonalizmem, a panie w recepcji to prawdziwe anioły – cierpliwe, uprzejme i pomocne, mimo że ich praca wymaga ogromnej wytrzymałości. Podziwiam ich spokój i podejście do pacjentów.

Cieszę się, że trafiłam do tego miejsca i mogłam przekonać się, jak wysoki poziom opieki tam oferują. Dziękuję całemu zespołowi i polecam każdemu, kto szuka fachowej i życzliwej opieki stomatologicznej! ❤️
4/5
Polecam poradnie chirurgii stomatologicznej na Złotej Jesieni. Panie w rejestracji mile i uprzejme.Trzeba odczekać swoje w kolejce ale w dniu rejestracji zostajesz przyjety. Lekarze przyjmowali w 3 gabinetach. Lekarza do którego trafilam Tymoteusz Płyś moge polecić z czystym sumieniem. Człowiek bardzo empatyczny odnoszący się do pacjenta z szacunkiem. Dokładnie tłumaczy co bedzie robił.Wizyta profesjonalna i na wysokim poziomie.

Jedyny minus to brak RTg na miejscu.
5/5
Bardzo dobra Poradnia Chirurgii Stomatologicznej.
Pracują tam bardzo dobrzy lekarze.
Lekarz Pan Marcin Machaj, który przeprowadził u mnie dwa zabiegi jeden na miejscu a drugi na termin z których jestem bardzo zadowolona. Konkretnie i jasno został omówiony każdy zabieg. Nie odczułam żadnego bólu o który się bałam. Po zabiegu nawet nie były potrzebne leki przeciwbólowe.
Ząb został usunięty bardzo szybko w bardzo dobrej i spokojnej atmosferze. Miło jestem zaskoczona tym miejscem. Reszta personelu miła i pomocna. Dziękuję i polecam :)
5/5
Miałam usuwane 2 ósemki w różnych terminach. Bardzo się cieszę, że zabiegi przeprowadzał lekarz Tymoteusz Płyś. Znieczulenie było podawane powoli i bardzo delikatnie, a samo wyrwanie zębów odbywało się szybko i bez bólu. Ten lekarz potrafi stworzyć atmosferę, w której znika strach - zażartuje, uspokoi i wszystko dokładnie wytłumaczy. Czułam się zaopiekowana. Dziękuję. Polecam z całego serca!
5/5
Z całego serca polecam Dentystę Tymoteusza Płysia. Profesjonalizm i empatia na najwyższym poziomie. Usuwanie ósemek przebiegło sprawnie, gładko i bezstresowo. Wspaniałe podejście do pacjenta, polecam każdemu, kto szuka życzliwego stomatologa chirurga.
5/5
Bardzo polecam wizyty u Pana Dr Machaj - konsultacje, jak i zabiegi. Wizyty przebiegały sprawnie, a wyrywanie bezboleśnie. Moim zdaniem to bardzo dobry specjalista.
5/5
Z calym sercem polecam Dr.Tymoteusz Płyś .Lekarz o wiekim sercu potrafil mnie tak zagadac ze nawet nie wiedzialam kiedy wyrwal mi zęby .Tylko do tego dentysty potrafie przyjsc z usmiechem na twarzy .
5/5
Dziś byłam na usunięciu ósemki u Dr Tymoteusza Płysia i jestem bardzo zadowolona z tej wizyty. Mam lęki jeśli chodzi o wizyty u dentysty, ale Pan Dr był bardzo wyrozumiały, delikatny i wszystko poszło szybko i sprawnie. Najlepszy dentysta u jakiego kiedykolwiek byłam! Polecam!!!
5/5
Dziś byłam na usunięciu ósemki u Dr Tymoteusza Płysia i jestem bardzo zadowolona z tej wizyty. Mam duże lęki jeżeli chodzi o wizyty u dentysty, ale Pan Dr był bardzo wyrozumiały, delikatny i profesjonalny dlatego wszystko poszło szybko i sprawnie. Najlepszy dentysta u jakiego kiedykolwiek byłam! Polecam!!!
5/5
Doktor Tymoteusz Płyś to lekarz znający się na swojej robocie. Szybko i w miarę bezboleśnie przeprowadzony zabieg.
Luźna atmosfera co się ceni w dzisiejszych czasach. Z całego serca polecam.
Minusem jest funkcjonowanie placówki (a raczej rejestracja) trzeba parę godzin spędzić zanim się doczeka na wyrwanie
5/5
Bardzo polecam to miejsce usunięcie i znieczulenie bez bolesne bardzo miłe i profesjonalne podejście do pacjenta polecam dr Dyląg
5/5
Jeśli chcecie wyrwać ząb, to idźcie tylko do chirurga Tymoteusza Płysia. Ma zupełnie inne podejście do pacjenta, bo reszta chirurgów, zdaje sie być juz wypalona zawodowo. Podchodzi z empatią, szacunkiem i nie olewa tematu, jwst komunikatywny, zupełnie inny poziom lekarza, inna mentalność
5/5
Trzeba swoje wysiedzieć w poczekalni ale warto, polecam. Samo usunięcie zęba, szybko i sprawnie. Polecam
5/5
Serdecznie polecam Dr. Tymoteusza Płyś. Lekarz o wysokiej kulturze osobistej i empatii w obec pacjenta.
Wszystko dokładnie tłumaczy i traktuje pacjentów z szacunkiem.
Doskonale zna się na tym co robi. Każdy zabieg wykonuje precyzyjnie.
Oby było wiecej takich lekarzy.
5/5
Wspaniała opieka stomatologiczna. Pan doktor Płyś sprawnie i profesjonalnie wyrwał moją ósemkę, dokładnie wytłumaczył o dalszych krokach i ewentualnych powikłaniach. Na szczęście żadnych powikłań nie było. Polecam wszystkim i dziękuję!
Dodaj opinię

Adres:

Osiedle Złotej Jesieni 3, Kraków Bieńczyce

Numer telefonu:

Numery telefonów znajdują się na liście świadczeń