Adres:
Osiedle Złotej Jesieni 3, Kraków Bieńczyce
| Świadczenia specjalistyczne | Kolejka | Numer telefonu | Inne ośrodki | ||
|---|---|---|---|---|---|
| Poradnia chirurgii stomatologicznej
Chirurg stomatolog |
171 dni | 12 649 66 63 |
|
||
|
Godziny otwarcia:
PN07:30-13:30 WT13:30-19:30 ŚR07:30-13:30 CZ13:30-19:30 PT07:30-13:30 |
|||||
| Poradnia periodontologiczna | 570 dni | 12 313 39 62 |
|
||
|
Godziny otwarcia:
PN13:30-19:30 WT07:30-13:30 ŚR07:30-13:30 CZnieczynne PTnieczynne |
|||||
| Poradnia stomatologiczna
Stomatolog |
39 dni | 12 313 39 62 |
|
||
|
Godziny otwarcia:
PN07:30-19:30 WT07:30-19:30 ŚR07:30-13:30 CZ07:30-19:30 PT07:30-13:30 |
|||||
Otwarte
7:30-13:30 pon., 13:30-19:30 wt., 7:30-20 śr., 13:30-19:30 czw., 7:30-13:30 piąt.
Rejestracja wyłącznie osobiście od 13.30 do 19.30 we wtorki i czwartki, jednak przy okienku o godzinie 17.45 dowiaduję się, że rejestracja możliwa jest o godzinie 13.30 na zabieg w tym samym dniu, choć nikogo w poradni nie ma oprócz znudzonej recepcjonistki. Termin za to można ustalić za około 4 tygodnie. Każdy z nas za to płaci, by potem iść do tego samego lekarza do jego prywatnej kliniki ...chyba
W tym samym dniu rejestracja i zabieg. Przyjechałam koło 12.20 i byłam 17sta w kolejce.
Panie w rejestracji mile, profesjonalne. Weszlam do gabinetu 15.30.
Znieczulenie podane bezboleśnie, pierwszy raz nie bolało nic..... usunięty ząb bezboleśnie, jednym słowem profesjonalnie.
Co do doktora, zastanawiam się czy pisać, że niemiły..... Może i brak empatii i użalania, mało mówi, nic nie tłumaczy, z drugiej strony po co. To tylko usunięcie zęba. Wiedziałam co i jak, po co idę.
Tak się nad tym zastanawiam. Przez ten brak gadania, idzie sprawnie kolejka.
Ja polecam mimo braku pogłaskania na koniec :)
Doktor Marcin Dyląg to prawdziwy specjalista chirurgii i profesjonalista. Panie w rejestracji sympatyczne, pomocne, odbierają telefony, wbrew wyżej opisanym opiniom (należy dzwonić po prostu w późniejszych godzinach niż 8 rano;). Asystenci lekarzy prowadzących zabiegi również przesympatyczni. Jestem mile zaskoczona, iż na NFZ udało mi się usunąć chirurgicznie dwie ósemki zatrzymane w dziąśle. I to przez takiego profesjonalnego chirurga szczękowo-twarzowego. Na pierwszy termin zabiegu czekałam miesiąc, na drugi nieco ponad 2 miesiące. Zęby, które wyszły usuwają od razu, trzeba tylko grzecznie poczekać w kolejce. Nikt nie wymagał ode mnie skierowania, jedynie zdjęcie panoramiczne. Oczywiście przy pierwszej wizycie został wykonany dokładny przegląd zębów i jamy ustnej. Wielkie „chapeau bas” dla Doktora Dyląga!
Profesjonalne podejście do pacjenta, pani doktor odpowiedziała na wszystkie wątpliwości, empatyczna.
Oby więcej takich specjalistów nas otaczało!
Do tej pory nie było problemu. po odczekaniu kilkunastu godzin, wyrywane ósemki miałam z marszu.
A dziś inaczej.
Po odczekaniu 5 h, i przyjęciu mnie do gabinetu doktor powiedział ze mi nie wyrwę ósemki bo "nie ma zdjęcia panoramicznego" Do tej pory nic nie było potrzebne, aż do dziś.
A kiedy termin na to zdjęcie ? 8.12.2023 !!!!
No kpina. Człowiek przychodzi z bolącym zębem a oni wymyślają jakieś dziwne rzeczy
Brawo, pełne uznanie.
Pan doktor wykazał się pełnym profesjonalizmem, a panie w recepcji to prawdziwe anioły – cierpliwe, uprzejme i pomocne, mimo że ich praca wymaga ogromnej wytrzymałości. Podziwiam ich spokój i podejście do pacjentów.
Cieszę się, że trafiłam do tego miejsca i mogłam przekonać się, jak wysoki poziom opieki tam oferują. Dziękuję całemu zespołowi i polecam każdemu, kto szuka fachowej i życzliwej opieki stomatologicznej! ❤️
Jedyny minus to brak RTg na miejscu.
Pracują tam bardzo dobrzy lekarze.
Lekarz Pan Marcin Machaj, który przeprowadził u mnie dwa zabiegi jeden na miejscu a drugi na termin z których jestem bardzo zadowolona. Konkretnie i jasno został omówiony każdy zabieg. Nie odczułam żadnego bólu o który się bałam. Po zabiegu nawet nie były potrzebne leki przeciwbólowe.
Ząb został usunięty bardzo szybko w bardzo dobrej i spokojnej atmosferze. Miło jestem zaskoczona tym miejscem. Reszta personelu miła i pomocna. Dziękuję i polecam :)
Luźna atmosfera co się ceni w dzisiejszych czasach. Z całego serca polecam.
Minusem jest funkcjonowanie placówki (a raczej rejestracja) trzeba parę godzin spędzić zanim się doczeka na wyrwanie
Wszystko dokładnie tłumaczy i traktuje pacjentów z szacunkiem.
Doskonale zna się na tym co robi. Każdy zabieg wykonuje precyzyjnie.
Oby było wiecej takich lekarzy.