Adres:
Cieszkowskiego 6, Łódź Górna
| Świadczenia specjalistyczne | Kolejka | Numer telefonu | Inne ośrodki | ||
|---|---|---|---|---|---|
| Fizjoterapia ambulatoryjna
Rehabilitacja |
259 dni | 42 689 11 56 |
|
||
|
Godziny otwarcia:
PN08:00-18:00 WT08:00-21:00 ŚR08:00-18:00 CZ08:00-21:00 PT07:15-07:50,08:00-18:00 |
|||||
| Poradnia neurologiczna
Neurolog |
79 dni | 42 689 11 50 |
|
||
|
Godziny otwarcia:
PN07:45-14:15 WT11:00-18:00 ŚR07:45-14:15 CZ07:45-14:15 PTnieczynne |
|||||
| Poradnia położniczo-ginekologiczna
Ginekolog |
109 dni | 42 689 11 53 |
|
||
|
Godziny otwarcia:
PNnieczynne WT15:00-19:00 ŚR15:00-19:00 CZnieczynne PTnieczynne |
|||||
| Podstawowa Opieka Zdrowotna | Numer telefonu | Inne ośrodki | |||
|---|---|---|---|---|---|
|
Lekarz rodzinny (POZ)
Poradnia Lekarza Podstawowej Opieki Zdrowotnej dla dorosłych |
42 689 11 50 |
|
|||
|
Godziny otwarcia:
PN08:00-18:00 WT08:00-18:00 ŚR08:00-18:00 CZ08:00-18:00 PT08:00-18:00 |
|||||
|
Pielęgniarka POZ
Gabinet Pielęgniarki Podstawowej Opieki Zdrowotnej |
42 689 11 55 |
|
|||
|
Godziny otwarcia:
PN08:00-18:00 WT08:00-18:00 ŚR08:00-18:00 CZ08:00-18:00 PT08:00-18:00 |
|||||
|
Położna POZ
Gabinet Położnej POZ |
42 689 11 53 |
|
|||
|
Godziny otwarcia:
PN08:00-18:00 WT08:00-18:00 ŚR08:00-18:00 CZ08:00-18:00 PT08:00-18:00 |
|||||
| Programy profilaktyczne | Numer telefonu | Inne ośrodki |
|---|---|---|
|
Profilaktyka chorób układu krążenia
Poradnia Lekarza Podstawowej Opieki Zdrowotnej dla dorosłych |
42 689 11 50 | |
|
Profilaktyka gruźlicy
Gabinet Pielęgniarki Podstawowej Opieki Zdrowotnej |
42 689 11 55 | |
|
Profilaktyka raka szyjki macicy
Poradnia Połoźniczo-Ginekologiczna |
42 689 11 53 | |
|
Profilaktyka raka szyjki macicy
Gabinet Położnej POZ |
42 689 11 53 | |
Trzy siedzace tam Panie, wogole jakby nie zauwazyly, ze przy okiennku czeka pacjent.
Jena szukala czegos w kartach, druga nosa spod komputera nie odrywa, a trzecia dokleja sobie czyste kartki do kart, a pacjent czeka....czeka...i czeka.
Kiedy juz łaskawie jedna z Pan sie przebudzila, chcac zapisac sie do lekarze na nastepny dzień, usłyszałam, zet zaprasza mnie jutro od rana.
Obsluga w recepcj do wymiany, albo chociażby na jakieś szkolenia.
Cóż sie tu dziwić, gdyby pracowały w prywatnej przychodni wtedy wiedzialyby jak dbac o pacjenta.
Porażka .
Brak grzeczności i profesionalizmu.
Usłyszałam,że jestem złą matką bo nie umiem dziecku zrobić higieny nosa solą morską w sprayu i przez to moje dziecko śmierdzi ropą !!!
15minutowy wykład jak to matki źle podają leki, a finalnie źle wystawione recepty bez refundacji przysługującej dziecku i ogromny stres związany z powrotem do placówki i pół godzinnym przepychaniem się jak wypisać antybiotyk dla trzylatka...taka osoba powinna być dawno zwolniona, a nie trzymana blokując etat innym lekarzom!!!