1. Chirurg stomatolog
  2. Wielkopolskie

Monika Rutkowska Specjalistyczna Praktyka Dentystyczna - Chirurg stomatolog

Rawicka 43
Miejska Górka
Świadczenia specjalistyczneKolejkaNumer telefonuInne ośrodki
Poradnia chirurgii stomatologicznej
Chirurg stomatolog
4 dni500 871 330
Godziny otwarcia:
PNnieczynne
WT16:00-20:00
ŚRnieczynne
CZ15:00-21:00
PT19:00-21:00

Opinie o Monika Rutkowska Specjalistyczna Praktyka Dentystyczna

Dodaj opinię
5/5
Krótki termin oczekiwania.Profesjonalnie i bezboleśnie wykonany zabieg.Bardzo miła pani Doktor i pani Rejestratorka.Bardzo polecam.
5/5
super pani Doktor polecam
5/5
Numer telefonu podany powyzej nie odpowiada czy cos sie zmienilo godziny telefon??
5/5
Polecam serdecznie panią doktor, może nie jest najbardziej rozmowną osobą, ale swoją pracę lekarza wykonuje bardzo dobrze. Jak dla mnie lekarz ma być rzeczowy i dobry, a to na pewno cechuje panią doktor! Polecam
5/5
Telefon nie działa chyba pełna skrzynka nie można sie połączyć
1/5
Nie byłam zadowolona podejściem Pani Doktor w moim przypadku. Sam zabieg przebieg bardzo boleśnie lecz o to nie mam pretensji ponieważ było dużo ropy pod zębem. Pani Doktor była nie miła. Nie podobało mi się jej podejście i zachowanie .
5/5
Bardzo rzeczowa i mila osoba. Profesjonalna. Pani asystent cudowna , ciepla i zyczliwa.
1/5
Nie polecam Pani dr.bardzo niemiła zęba Osemke źle wyrwala że wyszła gulka na policzku na chama wyciskala ją bez znieczulenia takiego bólu nigdy nie czułem wyszłem z większym bólem jak weszłem .Omijać szerokim łukiem.
1/5
Dzisiaj byłam na wizycie miałam do usunięcia 7. Powiem tak, z takim chamstwem się jeszcze nie l spotkałam. Pani stomatolog krzyczał i podnosiła głos względem mojej osoby. Ja wyszłam z gabinetu, z płaczem i byłam cała roztrzęsiona. Nie polecam tego miejsca!!
. Dentysta powinien pomagać a nie oceniać.. Omijajcie to szerokim łukiem. Nie życzę nikomu takiego czegoś co dzisiaj przeszłam.
1/5
Szczerze nie polecam, gdyby można było dodać ujemną opinię to taką bym dała. Do usunięcia był korzeń zęba. Pani doktor: "Tu nie ma zęba, ja będę po kimś poprawiać." Cały czas podniesiony głos. Na propozycje usunięcia innego zęba: "Ja nie będę nic dzisiaj usuwała" i wypad. Nie tylko na mnie krzyczała, na innych pacjentów też. Porażka jako dentystka i człowiek. Zero empatii. NIE POLECAM
3/5
Pani opryskliwa nie miła "otwierać paszcze" przekleństw co 2 słowo przeszkadzało jej nawet ze mam odruch wymiotny przy wyrywanej 8. Widziała ze juz mam stan zapalny ale zero leków przepisanych... natomiast pani asystentka bardzo miła ciepła troskliwa współczuję pracy z takim chirurgiem.
Daje 3 Szybkie bezbolesne wyrwanie i miłą asystentkę odejmuje za podejście samej pani chirurg
Dodaj opinię

Adres:

Rawicka 43, Miejska Górka

Numer telefonu:

Godziny otwarcia:

PNnieczynne
WT16:00-20:00
ŚRnieczynne
CZ15:00-21:00
PT19:00-21:00
Monika Rutkowska Specjalistyczna Praktyka Dentystyczna na mapie
Zdjęcie budynku Monika Rutkowska Specjalistyczna Praktyka Dentystyczna