Nadmorskie Centrum Medyczne

Świętokrzyska 4
Gdańsk
W naszym serwisie do tej placówki nie są przypisane żadne usługi świadczone w ramach współpracy z Narodowym Funduszem Zdrowia. Może to na przykład oznaczać, że ośrodek zerwał współpracę z NFZ lub zaczął prowadzić działalność pod inną nazwą.

Opinie o Nadmorskie Centrum Medyczne

Dodaj opinię
1/5
Lekarze może i są fachowi ale trzeba przebrnąć przez recepcję a tam oprócz miłych pań zatrudniono także wydry. Arogancka pani właśnie zniechęciła mnie na amen w dodatku ewidentnie kłamała podając inny czas oczekiwania aniżeli tu. Dlaczego NFZ finansuje takie chamstwo
1/5
Miłe panie w recepcji wierzące, że lekarz też człowiek. Niestety g*wno prawda. Lekarz, opryskliwy, wywyższający się facet. Kobieta ze złamaną nogą, w gipsie po pachwinę nie może dostać się do niego na konsultację mimo iż ma PILNE skierowanie ze szpitala, że najpóźniej za tydzień musi się odbyć konsultacja. Ten proponuje, aby sobie pani przyszła i poczekała, może się miejsce zwolni i wówczas przyjmie, albo i nie to innego dnia. Cholera, rozumiem ręka w gipsie to i chodzić można, ale nie noga i to cała, nie jestem wstanie jej taszczyć po schodach każdego dnia dla `widzi mi się` doktorka.
1/5
Rejestracja na Jagiellońskiej istny horror,Panie mają problemy z kwalifikacją tkanek:( -może by zorganizować szkolenie dla tego personelu z podstaw anatomii. Poza tym traktowanie pacjentów jak natrętne muchy,by uzyskać informację należy odstać w długiej kolejce pośród chorych,mało tego dezinformacja króluje.Zlikwidowano rejestrację internetową do specjalistów,minimalna ilość skierowań na badania- brawo za pomysłowość Panie dyrektorze-to pewny sposób na odstraszenie pacjentów.
A zapowiadało się całkiem,całkiem niestety ocena -1
1/5
Rejestracja to jest jakiś koszmar!
1/5
kpiny !!!
Arogancki lekarz, zamiast udzielić rad, straszy operacjami i zaleca kupno podręcznika, bo pacjent ma się dokształcić. Zapisanie na wizytę graniczy z cudem.
1/5
Do dzwonic sie nie mozna czekasz dlugo na polaczenie zla atmosfera
1/5
Do bani. Wizyta u okulisty to jakieś nieporozumienie. Po wysłaniu na badania specjalistyczne trzeba z wynikami na nowo się rejestrować. A wystarczyło by, aby okulistka podczas wizyty sama wyznaczyła kolejny termin wizyty wraz z wynikami. Dla przykładu że tak można - stomatolodzy, schodząc z fotela znam nastempny termin wizyty. W ncm za każdym razem pacjent traktowany jest jak nowo rejestrujący się do specjalisty. Nie polecam ten system obsługi jest do bani. A wystrczy niewielki wysiłek intelektualny aby to usprawnić.
1/5
W dniu dzisiejszym próbowałem dostać się do laryngologa z silnym bólem ucha ale okazało się że nie zostanę przyjęty bo duża kolejka.Miałem skierowanie od internisty z tej samej przychodni.Było napisane pilne ale niestety lekarz mnie nie przyjął i na dodatek był bardzo opryskliwy.Pani w rejestracji również.Powiedziała że nie ma miejsca na pilny przypadek!
Co w tej sytuacji miałem zrobić?pojechałem na ulicę Wałową ale tam też mnie nie przyjęli na II piętrze ale piętro niżej jest medycyna pracy.Tam Pani Laryngolog mnie przyjęła.Ludzie jak coś wam się stanie ze słuchem albo będziecie mieli ostre zapalenie ucha lub uszu to zapomnijcie że na w nagłym przypadku(silnym bólem i zapaleniem ucha) Was przyjmą chyba że odpłatnie ale to w takim razie po co odciągają składki na NFZ z Waszej kieszeni.Ta instytucja została stworzona żeby Was wykończyć.Zrozumcie coś.PS.Tak od siebie napiszę że miałem krótki zabieg mianowicie było to usunięcie korków z woskowiny usznej.Zabieg trwał b.krótko bo ok.5 minut i wszystko jest już ok.Powiedzcie czy lekarz na świętokrzyskiej nie mógł mnie przyjąć na te 5 minut jeśli miałem napisane pilne!Jak Wam coś takiego się przydarzy to stracicie słuch,no chyba że się wykłócicie.W takim przypadku polecam jechać od razu na SOR bo naprawdę szkoda waszych nerwów i czasu,albo odpłatnie ale wtedy pytam po co płacicie ZUS lub płaciliście przez wiele lat.Zostawiam Wam to do przemyślenia???
1/5
Sobota, godzina 13:00 do lekarza czeka 3 pacjentów i ja. Prognoza - super, szybko pójdzie.
Około 13:20 Pani Doktor idzie na przerwę i wraca po 30minutach.
Przyjmuje 2 pacjentów i idzie na przerwę. Po 15 minutach czekania pytamy w recepcji kiedy wróci Pani Doktor - odpowiedź : Pani Doktor teraz je.
Jest szansa, że załapię się przed kolejną przerwą...
Przykre....
Przecież my tylko chcemy pomocy a przegrywamy z komfortem pracy Pani Doktor...
1/5
Dno totalne. Skierowanie ze szpitala mają gdzieś. Za trzy m-ce może termin znajdą, ale najlepiej dzwonić i się pytać za dwa m-ce. Taaaa..... Jak masz złamana rękę, nogę ... odpuść sobie NFZ bo trafisz szybciej do poradni zdrowia psychicznego niż do specjalisty. A specjalisty jedynie z nazwy, bo w tych przychodniach siedzą tacy, którzy w życiu sobie nie mogą poradzić z samym sobą, a co dopiero innemu pomóc.
1/5
Na wizycie dowiedziałem się że mam przyjść na wizytę kontrolną za 3 miesiące. Przez kolejne dwa miesiące nie mogłem się zarejestrować, słyszałem tylko że nie ma miejsc. Możliwość rejestracji telefonicznej - zerowa. Nikt nie odbiera telefonów. Jeździłem kilkakrotnie 17 kilometrów, żeby dowiedzieć się że nie ma terminów. Prezes Mietek już nie ma siły żeby ogarnąć ten bu@del.
Żegnam ozięble.

Były pacjent.
1/5
Witam
Zgodnie z informacją internetową czas oczekiwania do specjalisty diabetologa to 36 dni. Okazuje się że pracownik rejestracji nie może zarejestrować bo lekarza nie ma. Może będą wiedzieć po kilkunastu dniach .Dzwonić dowiadywać może będą prowadzić rejestrację do lekarza w późniejszym terminie.Więc informacja o powyższych 36 dniach jest nieaktualna bez wieści dalszych rejestracji.
1/5
NCM Jagielońska = koszmar. Rejestracja do bani. Jest tam kilka (może trzy osoby) normalne a pozostałe zjawiska to jedno wielka sekta - PACJENT TWÓJ WRÓG. Przypuszczam, że na czele tego całego koszmaru stoi właściciel, prezes, dyrektor i kadra kierownicza. Nie ma w pobliżu innej przychodni. Dlaczego ta - właściwie- ten Dom Publi... sorry Medyczny jest finansowany przez NFZ a może nie jest finansowany.
Lepiej traktuje się zwierzęta, niż w tym Domu P........, chorych.
1/5
Sprobujcie się dostać z dwuletnim dzieckiem i rosnącą gorączką, pediatra Witczak-Konieczna jak zwykle odmawia przyjęcia,bo to nie pierwszy raz, bo przyjęła już 3 osoby poza kolejką a dziecko z tej gorączki spało mi na rękach 😥Siedziałam pod gabinetem tej Pani i 3 pacjentów nie przyszło, nie mam zielonego pojęcia dlaczego została pediatra jak dzieci jej się boją.
1/5
Gdzie jest jakiś nadzór nad tymi ludźmi???!!! Od kilku dni nie mogę się dodzwonić żeby zarejestrować dziecko do lekarza. Pewnie pracują tam zwolennicy PIS-u? Ocena 0000000
1/5
700 dni ,żart żałosny,place chory ZUS od 30 lat i co? Co tam się dzieje?
1/5
To jakieś nieporozumienie.Nie rozumiem dlaczego pisze się tu o pracy całej przychodni? Ta strona dotyczy psychiatrii i tylko na temat tych lekarzy spodziewałam sie informacji.
4/5
Byliśmy u ortopedy Narloch. Bylo OK. Naprawde polecam. Chora atmosfere tworza wpychajacy sie pacjenci poza kolejnoscia lub tłum nie odpuszczajacy przy okienkach.

Z wizyty pani dr dostalismy skierowanie na rentgen ktory ku naszemu zdziwiniu pozytywnemu zrobiono natychmiast-a szlam sie zapisac za co bardzo dziekuje <3

To pomoglo i oszczesdzilo stresu naszemu dziecku.
Polecilabym.
1/5
Skandal celu dzień nikt nie odbiera tel w rejstracji . Zamykać ten burdel
1/5
nawet na jedna gwiazdke nie zasluzyli klamia
1/5
Podoba mi się wiszę na słuchawce 25 min i .............połączenie, oczekuję w kolejce proszę się nie rozłączać, super tylko ile mam jeszcze czekać?! Muszę przyznać że profesjonalnie zlewają pacjenta, ciekawe czy się połączę??heheh terminy pod koniec roku , ale jeszcze nic nie ma zatem proszę dzwonić jak najczęściej. Tez pozdrawiam i życzę likwidacji tej jednostki. Nie wystawie wam oceny bo nie ma takiej skali na której byście się zmieścili , chyba ze jest to -10.
1/5
Po chaotycznej rozmowie z panią z recepcji udało mi się nawiązać rozmowę z „lekarzem”, który podczas teleporady zapytał :”Pani dzwoni do mnie się pożalić?”
Po wywiadzie drwiącym głosem stwierdził, że jak mnie już tak bardzo boli to mogę jechać na sor ale powinnam udać się w to miejsce dopiero wtedy gdy zacznę wymiotować na czarno.
Dodam tylko, że oczekiwałam wskazówki (podczas nieznośnego bólu niemijającego od 5 dni po różnych przebytych chorobach o których opowiedziałam w rozmowie) gdzie powinnam się zgłosić, czy po receptę, na szczegółowe badania czy też do szpitala jako ostatnią deskę ratunku.
0 pomocy, bezradny człowiek po wielu próbach uzyskania pomocy zostaje z niczym i okazuje się, że jak nie umierasz - to nie jest z Tobą tak źle i po co w ogóle zawracasz im głowę.
1/5
Działanie na szkodę pacjenta i bezczelność! Roczne dziecko trzeci dzień ma wysoką gorączkę, a ja drugi dzień dzwonię przez wiele godzin żeby w ogóle połączyć się z rejestracją i słyszę odmowę zarejestrowania do pediatry, bo nie ma miejsc. W dodatku pani w rejestracji mówi mi, że "nie mam szczęścia". Przecież to nie loteria cukierków!!! TO KPINA JAKAŚ! Gwiazdek nie powinnam przyznać, ale formularz nie pozwala na taką wersję. A powinien!! To dno!!
3/5
Już od kilku lat korzystam z rehabilitacji w NCM Świętokrzyska. Niestety ostatnio nie podoba mi się to, że jako pacjent Pracowni Fizjoterapii nie mam możliwości czekania na zabiegi nie przeszkadzając innym. Jestem zaskoczona, że w Pracowni Fizjoterapii są gabinety lekarza psychiatry oraz psychologa. Pacjenci czekający na wizytę w Poradni Zdrowia Psychicznego zajmują wszystkie krzesła w Pracowni Fizjoterapii (4). Na stronie głównej NCM Sp. z o.o jest napisane, że działania strategiczne Zarządu Nadmorskiego Centrum Medycznego Sp. z o.o. mają na celu stałe podnoszenie jakości udzielanych świadczeń oraz rozszerzanie działalności poprzez pozyskiwanie nowych miejsc świadczenia usług zdrowotnych. Według mnie powyższa procedura nie jest spjójna z działaniami strategicznymi NCM Sp zo.o. Rehabilitacja chyba najlepsza w trójmieście. dałam 3 gwiazdki (5 za rehabilitację i 1 za powyższe zamiany).
1/5
Przychodnia w ktorej leczy sie chyba polowa Polski. Prowadza rejestracje do internisty od 7 rano i za kazdym razem o 7.05 uslyszysz w sluchawce "nie ma miejsc".
Jak szukasz lekarz poz to omijaj ten 'zaklad' szerokim lukiem. Dziadostwo totalne.
1/5
Przyjeżdżam z synem. Już nie mówię o tym, że 5 min szukałem wejścia - jest przez dziecięce. I właśnie to jest ironia swojską, bo baba z rejestracji bez żadnego dzień dobry/cześć/itp. Tylko wypaliła "PEDIATRY NIE MA!" i z powrotem wkleiła się w telefon...
1/5
To najgorsza przychodnia jaka może byc !!! Recepcja to jakiś skandal lekarze co nie którzy to bój się Boga bo oni są ważniejsi ... Ludzie z recepcji weźcie wkoncu szanować ludzi !! A wy Lekarze jesteście od tego aby pomagać a nie się gburzyc jak byście byli najważniejsi

Tragedia Masakra
Nie polecam !!!
5/5
Największym plusem jest atmosfera, którą stwarzają na wejściu Panie w rejestracji, ich profesjonalizm oraz zrozumienie są kluczowe dla pacjentów. Szybkie terminy oraz dostęp do większości lekarzy specjalistów w jednym miejscu. Serdecznie polecam.
4/5
Lubię to miejsce, przyjazna atmosfera, ładnie, trochę optymizmu, pozdrawiam, lubię duży korytarz do internistów i okulistki na piętrze, nik na mnie nie chucha
5/5
Panie z recepcji bardzo sympatyczne i zaangażowane w pracy. Obie wykazują się dużą empatię dla pacjenta, potrafią poradzić w trudnej sytuacji i znaleźć alternatywę jeśli brak miejsc w placówce. Dodam, że także miałam okazję załatwiać sprawy telefonicznie, trzeba niestety poczekać. Świadczy to tylko o natłoku pracy, a nie braku chęci. Być może trzeba więcej pracowników, ale to już zażalenie do dyrekcji.
1/5
Byłam wczoraj w przychodni Świętokrzyska świadkiem jak taka wysoka, szczupła z pomarańczowymi krótkimi włosami pani w rejestracji na rentgenie wyzwała pacjentkę i kazała iść do psychiatry. Byłam tu z siostrą pierwszy i ostatni raz. Gdyby do mnie tak powiedziała to chybabym rozniosła. Żenada. Tak się nie traktuje ludzi. Wstyd!
Dodaj opinię

Adres:

Świętokrzyska 4, Gdańsk Chełm

Strona internetowa: