1. Chirurg stomatolog
  2. Lubuskie
  3. Zielona Góra

Nasz Dentysta - Chirurg stomatolog

Drzewna 35
Zielona Góra
Świadczenia specjalistyczneKolejkaNumer telefonuInne ośrodki
Poradnia chirurgii stomatologicznej
Chirurg stomatolog
2 dni68 320 23 96
Godziny otwarcia:
PN13:30-18:00
WT13:30-18:00
ŚR08:00-14:30
CZ08:00-14:30
PTnieczynne

Opinie o Nasz Dentysta

Dodaj opinię
1/5
Tylko nie tam. Sadystki dwie.1,5 h wyrywaly osemke bez odpowiednich narzędzi.
5/5
Szybko sprawnie ale przede wszystkim bezboleśnie . Nie zawsze należy ufać opiniom innych . Osobiście polecam wizytę w tym gabinecie .
1/5
Nie polecam, niestety warto posłuchać się czasem innych. Jakieś faszystki.
1/5
Nigdy więcej w wizyty w tym gabinecie. Podzielam powyższą niechlubną opinię. Po ryrwanym zębie miałam komplikację, że musiałam chodzić po stomatologach. Myślałam, że to przypadek, jednak jak Panie przy czującym zębie chcą rwać ósemkę to uciekłam z gabinetu z rozpapranym zębem. Jednak lepiej zapłacić niż korzystać z pseudo NFZ. Nie polecam
4/5
Poszłam z bolącym i zapalnym stanem zęba do usunięcia. Obecna sytuacja jest bardzo ciężka, ponieważ panuje koronawirus. Mimo to zostałam bardzo dobrze przyjęta i obsłużona. Serdecznie dziękuje Pani Doktor i życzę powodzenia.
1/5
Ja też polecam Pani doktor szybko i sprawnie usunęła mi zęba.Mam nadzieję że ładnie się zagoi
1/5
OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM. Byłem niedawno, niestety to był jedyny dostępny dentysta który może wyrwac 8. Czułem się jakby robiono mi łaskę że wgl tam mnie wpuszczono. Czekałem 15 minut kiedy dentystka sobie gadala w najlepsze z jakimś pacjentem. Umówiony byłem na pełną godzinę , oczywiście wszedłem 40 minut spóźniony bo jakimś cudem ktoś inny również był na tą samą godzinę ale przyszedł wcześniej. Każde słowo wypowiedziane w moją stronę było atakiem, po poproszeniu o przeciwbólowy dostałem odpowiedź ,,niech pan se Ibuprom kupi". Zero odpowiedzi na jakiekolwiek pytania , nigdy w życiu się tak nie zestresowałem. Najgorsze przeżycie związane z służba zdrowia w moim życiu, nie będę cytował reszty zdań wypowiedziane w moją stronę ale były straszne. Omijać.
1/5
Opinia Pana Piotra pozbawiona jakichkolwiek szczegółów pisana nieudolnie przez jedną z dentystek. Wystarczy wejść tam na 5 minut a każdy z was sam ucieknie. Dobrze że nie zajmują się ortopedia bo niejeden pacjent by już nie wstał.
1/5
Najgorsze miejsce na Ziemii.
Dwie sadystki, które jeszcze robią Ci wielką łaskę, kiedy się zjawisz u nich na tych torturach. Całkowite zero profesjonalizmu. Po wyrwaniu zęba stan zapalny i złamany kawałek pozostający w dziąśle. Nigdy tam nie wrócę i każdemu radzę to samo. Potworny ból i zupełna obojętność ze strony Pani chirurg ( nie licząc chamstwa wobec pacjenta).
Dodaj opinię

Adres:

Drzewna 35, Zielona Góra

Numer telefonu:

Godziny otwarcia:

PN13:30-18:00
WT13:30-18:00
ŚR08:00-14:30
CZ08:00-14:30
PTnieczynne
Nasz Dentysta na mapie
Widok z ulicy Nasz Dentysta