Nasz Dentysta

Placówka została oznaczona w serwisie jako nieaktywna. Może to m.in. oznaczać, że zaprzestała ona działalności w ramach NFZ lub zmieniły się jej dane kontaktowe.
Drzewna 35
Zielona Góra
W naszym serwisie do tej placówki nie są przypisane żadne usługi świadczone w ramach współpracy z Narodowym Funduszem Zdrowia. Może to na przykład oznaczać, że ośrodek zerwał współpracę z NFZ lub zaczął prowadzić działalność pod inną nazwą.

Opinie o Nasz Dentysta

Dodaj opinię
1/5
Tylko nie tam. Sadystki dwie.1,5 h wyrywaly osemke bez odpowiednich narzędzi.
5/5
Szybko sprawnie ale przede wszystkim bezboleśnie . Nie zawsze należy ufać opiniom innych . Osobiście polecam wizytę w tym gabinecie .
1/5
Nie polecam, niestety warto posłuchać się czasem innych. Jakieś faszystki.
1/5
Nigdy więcej w wizyty w tym gabinecie. Podzielam powyższą niechlubną opinię. Po ryrwanym zębie miałam komplikację, że musiałam chodzić po stomatologach. Myślałam, że to przypadek, jednak jak Panie przy czującym zębie chcą rwać ósemkę to uciekłam z gabinetu z rozpapranym zębem. Jednak lepiej zapłacić niż korzystać z pseudo NFZ. Nie polecam
4/5
Poszłam z bolącym i zapalnym stanem zęba do usunięcia. Obecna sytuacja jest bardzo ciężka, ponieważ panuje koronawirus. Mimo to zostałam bardzo dobrze przyjęta i obsłużona. Serdecznie dziękuje Pani Doktor i życzę powodzenia.
1/5
Ja też polecam Pani doktor szybko i sprawnie usunęła mi zęba.Mam nadzieję że ładnie się zagoi
1/5
OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM. Byłem niedawno, niestety to był jedyny dostępny dentysta który może wyrwac 8. Czułem się jakby robiono mi łaskę że wgl tam mnie wpuszczono. Czekałem 15 minut kiedy dentystka sobie gadala w najlepsze z jakimś pacjentem. Umówiony byłem na pełną godzinę , oczywiście wszedłem 40 minut spóźniony bo jakimś cudem ktoś inny również był na tą samą godzinę ale przyszedł wcześniej. Każde słowo wypowiedziane w moją stronę było atakiem, po poproszeniu o przeciwbólowy dostałem odpowiedź ,,niech pan se Ibuprom kupi". Zero odpowiedzi na jakiekolwiek pytania , nigdy w życiu się tak nie zestresowałem. Najgorsze przeżycie związane z służba zdrowia w moim życiu, nie będę cytował reszty zdań wypowiedziane w moją stronę ale były straszne. Omijać.
1/5
Opinia Pana Piotra pozbawiona jakichkolwiek szczegółów pisana nieudolnie przez jedną z dentystek. Wystarczy wejść tam na 5 minut a każdy z was sam ucieknie. Dobrze że nie zajmują się ortopedia bo niejeden pacjent by już nie wstał.
1/5
Najgorsze miejsce na Ziemii.
Dwie sadystki, które jeszcze robią Ci wielką łaskę, kiedy się zjawisz u nich na tych torturach. Całkowite zero profesjonalizmu. Po wyrwaniu zęba stan zapalny i złamany kawałek pozostający w dziąśle. Nigdy tam nie wrócę i każdemu radzę to samo. Potworny ból i zupełna obojętność ze strony Pani chirurg ( nie licząc chamstwa wobec pacjenta).
1/5
Masakra. Wyrywanie ósemki zaczyna się po 5 minutach od podania znieczulenia, pomimo, że pacjent mówi, że boli. Pretensje lekarki, że przelyka ślinę bo ssak zbędny luksus i stwierdzenie, że nie ma takiego odruchu jak przelykanie śliny. Cały zabieg dramat. Bez zaleceń, wogole bez słowa. DNO TOTALNE. omijać szerokim łukiem!!!!
1/5
Chłopak zgłosił sie w nocy po pomoc z bolącą ósemka, ponieważ termin na wyrwanie w lipcu. Pani na „odwal sie” wywierciła dziurę i palcem wsadziła trutkę po czym kazała sobie pójść. Bardzo nie miła i opryskliwa, kazde słowo w strone pacjenta to "atak". Omijać szerokim łukiem!
1/5
Te dwie baby nie powinny mieć styczności z ludźmi! Poszedłem z bólem i stanem zapalnym 6. Milaem wizytę na 14.30, nie było nikogo w gabinecie te babska pojawiły się o 14.40 z pretensjami że się spóźniłem, asystentka nie potrafi nawet dobrze sprawdzić czy jest ubezpieczenie. Jak już się udało to (Pani) dentystka "dala znieczulenie" nawet mm dziąsła nie zdrętwiał, po czym odczekała chwilę i zaczęła rwać, gdy powiedziałem że znieczulenie nie działa stwierdziła że więcej nie ma. Z bólu odruchowo się skręcałem to z nerwami krzyczała że mam się nie ruszać, a droluga trzymala głowę. Nigdy więcej!!!
5/5
Bardzo miłe Panie. Jestem bardzo zadowolony. Szybko, profesjonalnie i bez bólu. Super 👍🏻 Jak wrócę już do dentysty to tylko tam. Polecam.
1/5
Nie polecam, omijać szerokim łukiem. Byłem zmuszony skorzystać z pomocy tej pani po godzinie 2 w nocy. Kobieta wydawała się być kompletnie pijana. Zęba tylko dotknęła palcem w brudnych rękawiczkach po czym stwierdziła, że wystarczy antybiotyk. Kiedy miała zacząć wypisywać receptę, bełkotała coś pod nosem do żony o ciąży i chciała mi wypisać leki na antykoncepcję... Myślałem, że jesteśmy w jakiejś ukrytej kamerze. Kiedy upomniałem dentystkę o receptę to powiedziała mi, żebym jej ją dal, gdzie nawet mi jej nie wypisała. Kiedy miało dojść do wypisywania recepty kazała mi wyszukać w Google w jej komputerze antybiotyki na zęba... Ostatecznie wypisała mi penicylinę, gdzie poczatkowo chciała mi ją przepisać w zastrzykach. Wizyta trwala 1,5 godziny, bo pani ciągle czegoś szukała, na fotelu siedzialem minute. Czegoś takiego jeszcze nie przeżyłem. Ból zęba przestał mieć znaczenie podczas tego co wyprawiała ta kobieta. Wizyta horror. Jeżeli tak to u nich wygląda to w końcu dojdzie do tragedii.
5/5
Wszystko ok
5/5
szybko, sprawnie, bez bólu .
wyrywał pan z Ukrainy chyba bo akcent charakterystyczny.
jestem zadowolony.
Dodaj opinię

Adres:

Drzewna 35, Zielona Góra