Neuromed Specjalistyczna Praktyka Lekarska Maria Wiśniewska

Placówka została oznaczona w serwisie jako nieaktywna. Może to m.in. oznaczać, że zaprzestała ona działalności w ramach NFZ lub zmieniły się jej dane kontaktowe.
Dmowskiego 30b
Piotrków Trybunalski
W naszym serwisie do tej placówki nie są przypisane żadne usługi świadczone w ramach współpracy z Narodowym Funduszem Zdrowia. Może to na przykład oznaczać, że ośrodek zerwał współpracę z NFZ lub zaczął prowadzić działalność pod inną nazwą.

Opinie o Neuromed Specjalistyczna Praktyka Lekarska Maria Wiśniewska

Dodaj opinię
1/5
Nie polecam tego lekarza
5/5
Wspaniała i przesympatyczna osoba. Wspaniałe podejście do dziecka.
Polecam Panią doktor.
1/5
Leczyłam swojego syna u tej lekarki - nie polecam Teraz jezdze do Bełchatowa z dzieckiem
5/5
Dobry specjalista, miły i komunikatywny człowiek. Co ma wspólnego z rzeczywistością, lakoniczna opinia powyżej"nie polecam". Nie ma żadnego uzasadnienia.
5/5
Niniejszym przepraszam Panią lek. med. Marię Wiśniewską prowadzącą specjalistyczną praktykę lekarską pod nazwą NEUROMED Poradnia Neurologiczna Dziecięca z siedzibą w Piotrkowie Tryb. przy ul. Dmowskiego30B, za umieszczanie nieprawdziwych, negatywnych opinii dotyczących wykonywanego przez nią zawodu lekarza specjalisty neurologii dziecięcej, pediatry w portalu internetowym swiatprzychodni.pl w okresie od dnia 30 października 2012r. do dnia 11 czerwca 2013r.: sporządzone przeze mnie opinie na temat działalności lekarskiej lek. med. Marii Wiśniewskiej są niezgodne z prawdą a opisane w nich zachowania w rzeczywistości nigdy nie miały miejsca. Joanna Łęszczak
1/5
W rejestracji siedzi niekompetentna osoba, ubsługa do kitu trzeba czekać choć na wizycie prywatnej jest podana godzina wyciąganie pieniędzy nie polecam!!!
5/5
Wyjaśniam iż poradnia przyjmuje pacjentów w ramach umowy z NFZ. Przyjęcia odbywają się na zasadzie zapisów. Obecnie okres oczekiwania wynosi około 5-6 miesięcy co świadczy o dużej ilości osób chętnych do przyjęcia. Na wizyty prywatne, które odbywają się po przyjęciach w ramach NFZ również są zapisy. Wyjaśniam iż dzieci z chorobami neurologicznymi są pacjentami szczególnymi, które wymagają wielokrotnie dłuższego czasu na badanie lekarskie bądź EEG co wynika ze specyfiki choroby. Poza tym sami pacjenci mimo wyznaczonej godziny nie zawsze zgłaszają się punktualnie co powoduje pewne przesunięcia w czasie. Co wtedy jeżeli pacjent jedzie 50-80 km i się spóźni. Ma być nie przyjęty? Personel poradni pracuje codziennie po 10-11godzin. Jest mi bardzo przykro że jest taka sytuacja ale mimo szczerych chęci nie jestem w stanie zapewnić przyjęć bez kolejek jak również bardzo punktualnej wizyty.
Pan "Alek" zgłosił się na prywatne badanie EEG kilka miesięcy temu na które wszedł parę minut później co spowodowało wyrzut agresji, zamieszania i krytycznych głośnych uwag pod adresem personelu. Otrzymał w tym dniu wynik badania oraz informację i zalecenia co do możliwości przyjęcia w dalszym etapie tj. zapisania się na luty 2014 w ramach NFZ. W tym dniu tego nie uczynił. Natomiast zgłosił się w dniu 10-01-2014 przed 15-tą i prosił o wizytę w lutym, co na obecną chwilę nie jest już możliwe. Rejestratorka poinformowała o możliwościach przyjęcia czego następstwem jest powyższy wpis "ALEK"
Jest mi bardzo przykro z powodu tak niesprawiedliwej oceny ale myślę iż ten pan podobnie jak pani Joanna Łęszczak tego nie zrozumieją skoro są zdolni do tego rodzaju działań i zachowań.
W/W pani dokonała ok. 18 krytycznych i obraźliwych wpisów pod moim adresem. Opisała sytuacje nieprawdziwe, które NIGDY nie miały miejsca, oceniała metody leczenia i diagnozy NIGDY nie będąc z dzieckiem na wizycie lekarskiej w naszej poradni.
5/5
Znakomity lekarz, człowiek który myśli a nie odwala pańszczyznę. Ma właściwe, zachodnioeuropejskie podejście do pacjenta.
1/5
Byłem z dzieckiem na EEG, prosiłem po badaniu o zaświadczenie, że syn może uczęszczać w zajęciach biofeedback. Oczywiście zaś nie dostałem. Jakaś wielka kpina najlepiej jak by do niej chodzić prywatnie a nie do poradni na Piome.Rozmawiałem dlaczego nie ma zaś otrzymałem odp. Przecież umieją czytać wyniki to po co Panu zaś. Niestety syn nie może odbyć zajęć bez tego zaś. Sprawę skierowałem do NFZ i ZIP.
5/5
W/w Pan Tomek w dniu dzisiejszym wpadł do poradni bardzo zdenerwowany rzucając wynik EEG i rozkazując że lekarz ma wypisać zgodę na Biofeedback ,był bardzo niemiły, obrażał nas wulgarnymi słowami , trzaskał drzwiami z całej siły.Nie podał nazwiska dziecka, nie wiemy czy dziecko jest naszym pacjentem , próba wyjaśnienia kiedy takie zaświadczenia są wydawane nie mogła dotrzeć bo ów Pan powiedział, że nie będzie słuchał po czym użył bardzo wulgarnych słów i agresywnie wyżył się na drzwiach. Wyjaśniam iż lekarz sam informuje o możliwości wykonania Biofeedback w Poradni Pedagogiczno-Psychologicznej i chętnie wydaje zaświadczenia o braku przeciwwskazań pod warunkiem że jest wykonane badanie EEG i dziecko jest zbadane przez neurologa. Jeżeli w pracowni EEG zostało wykonane tylko badanie EEG to pacjent otrzymuje wynik badania EEG.Trzeba wyznaczyć termin wizyty na której można otrzymać zaświadczenie o stanie zdrowia. Zaznaczamy że w przypadku spełnienia tych warunków każde dziecko otrzymuje takie zaświadczenie mimo iż wiedza o biofeedback jest prywatną sprawą lekarza i nie każdy lekarz musi ją mięć. Każde dziecko będące pod opieką poradni na wizycie lekarskiej otrzymuje zaświadczenie. W/W pan nie był na wizycie lekarskiej przybiegł nagle z " ulicy" z rozkazem wydania informacji o dziecku . Poradnia realizuje umowę z NFZ i przyjęcia odbywają się wg zapisów i kolejności.
5/5
Bardzo miła i sympatyczna Pani doktor. Bardzo dokładnie odpowiada na zadawane pytania. Oczywiście polecam...
1/5
Nie polecam, lepiej udać sie z dzieckiem do Bełchatowa albo do Lodzi
5/5
Pani M. Wiśniewska to lekarz o dużym doświadczeniu i dobrym sercu. Zawsze miła i stara się pomóc ufam jej choć nie można tego powiedzieć o innych lekarzach w Piotrkowie Tryb., ma dużo pacjentów a mimo to zawsze znajdzie chwilkę aby mnie wysłuchać. Każdy przypadek jest inny jak nasze dzieci i nie możemy oczekiwać cudu od jednego człowieka leczenie nszych pociech to proces złożony i trudny wymaga konsulstacji często wielu specjalistów, natomiast dr Wiśniewska nigdy się nie poddaje nawet w ciężkich przypadkach, naprawdę polecam.
1/5
Czekaliśmy na wizytę 10 miesięcy i nie zostaliśmy przyjęci. Liczą się tylko wizyty prywatne. Brak słów.
5/5
Autor w/w wpisu /mama dziecka / zgłosiła się na planowaną wizytę w ramach NFZ bez skierowania . Wiadomo jest, iż aby być przyjętym bezpłatnie trzeba mieć skierowanie. Rodzic nie wywiązał się z podstawowego obowiązku wobec poradni i własnego dziecka . Nie wspomnę o obraźliwych ,wulgarnych słowach użytych przez w/w osobę pod naszym adresem w poradni.
5/5
Syn jest pacjentem Pani dr od5 lat i nie wyobrażam sobie chodzić do innego neurologa. Polecam z czystym sumieniem. Dla mnie wizyta na Nfz czy prywatne niczym sie nie różnią. Fakt na Nfz długo sie czeka i to też o czyms świadczy!Opieka na najlepszym poziomie.
2/5
Wszystko fajnie jest jak się dotrze do pani Wiśniewskiej.Na samej wizycie mozna uzyskać informacje i skierowania.Najgorzej jest z tą ,,kobietą,, z rejestracji,która uważa się tam za pępek świata.Jest niemiła,ciągle opryskliwa i często bywa wulgarna.Rozumiem ,ze musi się trzymać regulaminu ,ale niech odpowiada normalnie .....ja mam wrażenie ,że SIEDZI tam za karę !!Przez taką ,,barierę ,, jak się dociera do lekarza to człowiek czuje ulgę:)
5/5
Polecam wszystki, nie prawda o tym co większości piszecie jak by Pani doktor była taka zła to by takich kolejek do Pani doktor
1/5
Nie polecam zdecydowanie. Kolejki są ponieważ to jedyny neurolog dziecięcy w Piotrkowie ale mam nadzieję, że niebawem się to zmieni. A kolejki są na państwowe wizyty tak jak do każdego specjalisty. Już na prywatną wizytę jakoś nie ma większego problemu żeby się dostać.
5/5
ludzie (ci co pisza negatywy)ogarnijcie sie pani doktor to wspaniała kobieta leczy moje dziecko już prawie 10 lat i dzieki pani doktor jest dużo lepiej ,pani doktor wysłucha doradzi złoto człowiek .Leczyłam syna w pabianicach i łasku i tam nie polecam w łasku pani doktor czekała tylko na koperte a w pabianicach dawała tylko rechabilitacje .
3/5
chodzę z dziećmi , dostają profesjonalną pomoc a wszystkim niezadowolonym życzę aby u siebie w pracy byli tacy jak oczekują od innych.
5/5
Wizyta na bardzo wysokim poziomie. Świetny specjalista.
5/5
Pani ktora pisala w komentarzu, ze Pani w rejestracji jest nie mila to nie prawda , prosilam o szybka wizyte ale nie bylo zostawilam nr tel i jak tylko zwolnilo sie miejsce to zadzwonila i pomogla szybko jak mozna, trzeba byc czlowiekiem a nie krzyczec i sie unosic, wystarczy poprosic.
5/5
Bardzo mila pani ma podejscie do dzieci pomogla mojej corce
5/5
Co wy ludzie piszecie, super Pani doktor, mila obsluga , wystarczy jechac na Wolborska albo do Lodzi wtedy mozna narzekac, pozdrawiam
5/5
Pani doktor jest przesympatyczną, cierpliwą kobietą. Ma super podejście do dzieci. Po prostu rewelacyjny specjalista.
5/5
Bez porównania najlepszy specjalista. Wszystkie komentarze typu "lepiej jechać do Łodzi lub Bełchatowa" to chyba konkurencja wystawia.
5/5
Od kilku lat leczymy córkę u Pani doktor. Nie wyobrażam sobie jechać do innego lekarza.
5/5
Godna polecenia 😃
5/5
Witam wszystkich . ja polecam Panią Marie jest miła , doradzi co czeba zrobić , zawsze wysucha i sucha z uwaga co pacient czy rodzić mówi.
Polecam :-)
5/5
Bardzo dobry specjalista. Polecam.
5/5
Wspaniala i przesympatyczna osoba ma podejscie do dziecka polecam Pania doktor
1/5
Nie polecam
5/5
Wspaniala lekarka o wielkim sercu godna zaufania.Moj syn tak wiele jej zawdziecza ,poswieca duzo czasu pomimo ze czesto widac ze jest przemeczona ,dobrze trafia z lekami Jest wspanialym specjalistą oby takich lekarzy bylo jak najwiecej a co do Pani z rejestracji to jest miła trzeba tylko poprosic a nie krzyczec -polecam z calym szacunkiem
5/5
...przez kilkanaście lat dr Wiśniewska była specjalistą neurologiem dla mojej córki, nawet jak skończyła 18 lat zdecydowałam kontynuować u niej leczenie... wtedy już prywatnie, bo umowa z NFZ obejmuje tylko dzieci do 18 rż... dusza człowiek, zawsze uśmiechnięta, otwarta, kompetentna... nigdy nie miałam problemu z szybką , nawet telefoniczna konsultacją... czas oczekiwania na wizytę kontraktowaną jest niestety niezależny od lekarza... polecam z czystym sumieniem i pozdrawiam cały personel... ukłony dla pani obsługującej EEG, dzięki której zrobiłyśmy zapis bez konieczności pobytu w szpitalu...
5/5
Bardzo dobry lekarz polecam z czystym sumieniem ☺️
5/5
Konsultacja telefoniczna dotyczyła dziecka z opóźnionym rozwojem psychoruchowym. Pani doktor jako jedyna po wysłuchaniu problemów, wątpliwości i okoliczności zaistniałej sytuacji oznajmiła, że cyt. "dziecko wyrówna". I miała rację. Jak dla mnie bardzo dobry specjalista.
Dodaj opinię

Adres:

Dmowskiego 30b, Piotrków Trybunalski
Neuromed Specjalistyczna Praktyka Lekarska Maria Wiśniewska na mapie
Zdjęcie budynku Neuromed Specjalistyczna Praktyka Lekarska Maria Wiśniewska