Niepubliczny Ginekologiczny ZOZ Teresa Woźniak

Placówka została oznaczona w serwisie jako nieaktywna. Może to m.in. oznaczać, że zaprzestała ona działalności w ramach NFZ lub zmieniły się jej dane kontaktowe. Ostatnia aktualizacja danych ośrodka miała miejsce 04-08-2019.
Wańkowicza 5
Olsztyn
W naszym serwisie do tej placówki nie są przypisane żadne usługi świadczone w ramach współpracy z Narodowym Funduszem Zdrowia. Może to na przykład oznaczać, że ośrodek zerwał współpracę z NFZ lub zaczął prowadzić działalność pod inną nazwą.

Opinie o Niepubliczny Ginekologiczny ZOZ Teresa Woźniak

Dodaj opinię
1/5
Bardzo nie miła Pani doktor.
Nie przyjemne,wrecz bolesne badanie. Zamiast rozmawiac krzyczy i jest nie miła. Badanie bardzo stresujące i bolesne. Dla młodych kobiet odradzam. Tabletki anty jakie biore nie podobają sie Pani doktor i usilnie chce je zmieniać nie biorac pod uwage zdania pacjentki. Nie polecam. Strasznie eksperymentuje
1/5
Straszny lekarz krzyczy jest nie mila nie delikatna . hamska , moze wiele zlego zrobic dla mlodej kobiety powodujac uraz do konca zycia. . tragedia !!!!!!!
5/5
Pani doktor jest bardzo sympatyczna i delikatna. Podchodzi do pacjentek z szacunkiem i życzliwością. Polecam serdecznie :)
5/5
Pani lekarz bardzo miła, delikatna,wrażliwa, taktowna, życzliwa. Polecam wszystkim paniom. Przy Pani lekarz na pewno będziesz czuła się komfortowo. Z gabinetu wyjdziesz z pełną informacją na temat zdrowia i leków. Jeszcze raz szczerze polecam.
1/5
Pani doktor nie ma w sobie za grosz delikatności. Nie uprzedza co robi ani nie informuje o możliwym bólu. Nie wyraża się ani jasno ani precyzyjnie przez co dokładnie nie wiadomo o co jej chodzi i do tego miewa o to pretensje. Nie wspominając już o stanie gabinetu który wraz z niedomykającymi się drzwiami łazienki jest po prostu nie do opisania.
1/5
Teraz juz wiem czemu nie ma do niej kolejek. Odradzam. Nieuprzejma, brak empatii. Masakra -zero podejścia do pacjenta.
2/5
Wszystkie opinie o tej Pani doktor, niestety, ale są prawdziwe. W kontakcie z pacjentką jest dość nieżyczliwa, powiedziałabym nawet, że nieco marudna. Odniosłam wrażenie, jakby swój zawód wykonywała za karę. Po badaniu nie usłyszałam nic konkretnego, tylko tyle, że mam się dowiadywać o wynik cytologii za 3 tygodnie. Plusem jest jedno - cała wizyta i badanie trwa dość krótko bo około 10-15 minut.
Przynajmniej pani, która rejestruje i asystuje pani doktor jest miła.
1/5
Bardzo nie miła, arogancka, krzyczy na pacjentki. Ma swoje humorki. Badanie bolesne. Nie polecam
5/5
Bardzo miło i profesjonalnie
1/5
Nie dziwię się, ze nie ma tam kolejek :) Najgorszy lekarz jakiego spotkałam! Pani Doktor jest niemiła i chamska. Badanie bolesne i niekomfortowe, naprawde nie polecam.. szczególnie młodym dziewczynom :)
5/5
Polecam
Dodaj opinię

Adres:

Wańkowicza 5, Olsztyn