Piotr Buchwald

Świadczenia specjalistyczne Kolejka Numer telefonu Inne ośrodki
Hospicjum domowe 32 739 33 88
Poradnia leczenia bólu 93 dni 32 739 33 88
Godziny rejestracji:
PN10:00-18:00
WT10:00-18:00
ŚR10:00-18:00
CZ10:00-18:00
PT10:00-18:00
Godziny przyjęć:
PN10:00-18:00
WT10:00-17:00
ŚR10:00-18:00
CZ10:00-17:00
PT10:00-17:00

Opinie o Piotr Buchwald

Dodaj opinię
1/5
OSTATNIO BYLIŚMY ZMUSZENI SKORZYSTAĆ Z USŁUG PANA DOKTORA , WZYWAJĄC GO DO CHOREGO Z NADZIEJĄ POMOCY I KONKRETNEJ DECYZJI CO DO DALSZEGO POSTĘPOWANIA.NIESTETY, SPOTKALIŚMY SIĘ Z BRAKIEM ZROZUMIENIA , CAŁKOWITĄ EMPATIĄ I GRUBIAŃSTWEM.NIE BRAŁ WCALE POD UWAGĘ NASZYCH SUGESTII I UWAG. SŁOWEM -MOŻE JAKO ANESTEZJOLOG SIĘ SPRAWDZA,ALE NIE JAKO LEKARZ, KTÓRY MA NIEŚĆ POMOC I DAWAĆ OTUCHĘ I ZROZUMIENIE.MOJA OCENA TO MNIEJ NIŻ ZERO!
1/5
Zgadzam sie w pełni z opinią "ingi": Lekarz-Porażka. Grubianski w obyciu,brak empatii i uważnego słuchania pacjenta.
1/5
Zgadzam się z przedmowcami. Cham, gbur, brak przeprowadzenia wywiadu z pacjentem. Nigdy więcej.
1/5
pan doktor,opryskliwy, nie zainteresowany pacjentem.chciałam jak najszybciej opuścić jego gabinet. zgadzam się z poprzednimi opiniami.
1/5
Okropny lekarz , zero rozmowy z pacjentem ( tata 81 lat szukał pomocy) , gburowaty , fuczał przez całą wizytę , nie polecam , nie pomógł w bólu , tabletki ktore przepisał mógł przepisac lekarz rodzinny , strata pieniędzy i nadziei
1/5
Zgadzam się z przedmówcami.
1/5
Babcia poszła do lekarza z bardzo dużym bólem, od kilku lekarzy dostawała tylko leki przeciwbólowe. Na wizytę w poradni leczenia bólu czekała ponad miesiąc z nadzieją, że w końcu tam coś pomogą. Lekarz przepisał leki przeciwbólowe i odesłał do lekarza rodzinnego.
Porażka, nie polecam nikomu. Strata czasu i pieniędzy.
1/5
Zgadzam się z powyższymi opiniami,brak empatii,zero kontaktu z pacjentem,odległe terminy zabiegów..w momencie ataku bólu nie licz na pomoc tylko na terminy za 3 miesiące...dramat...
1/5
Zapisałam ojca do poradni medycyny paliatywnej. Poprosiliśmy o wizytę domową. Przyjechał Pan doktor. Jego zachowanie - ręce opadają!! W życiu nie spotkałam tam bezczelnego lekarza z zerowym podejściem do pacjenta i jego rodziny, którzy kilka tygodni wcześniej dowiedzieli się, że nie ma żadnej nadziei a stan chorego gwałtownie się pogarsza. Jego postawa - co ja tu robię, po co mnie wezwaliście, czego wy wogóle oczekujecie przecież i tak go nie wyleczycie taki przekaz wizyty. Brak słów. Zero empatii, wsparcia, choćby dobrego słowa. Pod każdą wcześniejszą opinią o tym lekarzu w pełni się podpisuje. Omijajcie szerokim łukiem.
1/5
Potwierdzam. Masakra. Lekarz wręcz ma pretensje że do niego przyszłem.Nigdy w życiu.
1/5
UWAGA!!!!! bardzo nieuprzejmy, zwracał się opryskliwym tonem.
1/5
Nigdy nikomu nie polecam zero empatii wszystko co robi to z musu i łaski tak oceniam
1/5
Co za gburowaty lekarz ! Nie powinni mu dać kontraktu z NFZ tonik by do niego nie przyszedł. On ma pomagać w bólu?
5/5
Pacjentką poradni jestem od prawie 15 lat ...po wypadku mam poważne bóle kręgosłupa . Pan doktor "nie zagłaskuje " to fakt , ale zawsze mam fachową pomoc i na tym mi zależy . Wszystko dokładnie objaśnione , nigdy też dłużej nie czekałam na zabiegi niż miesiąc - ale to moja praca kolidowała z godzinami zabiegów . Jeżeli jest podana blokada to praktycznie natychmiast . Żadna z chorych którym poleciłam poradnie leczenia bólu nigdy nie narzekała.
1/5
Zgadzam się z poprzednimi opiniami, lekarz gburowaty , nie dał dojść do słowa . Starszej osobie, która cierpi na bóle kręgosłupa przepisał leki psychotropowe, które mogły go doprowadzić do depresji i pogorszenia stanu zdrowia. Stanowczo odradzam wizyt u tego lekarza.
5/5
Pan doktor bardzo rzeczowy i pomocny,polecam
1/5
Nie polecam, gdy potrzebujemy pomocy, to wręcz kpi z naszej troski, zero podejścia. A żona taka przemiła, nie rozumiem.
1/5
Lekarz bardzo nieempatyczny. Zadaje pytanie po czym nie wysłuchuje do końca odpowiedzi pacjenta . Przyjmuje taśmowo , niczego nie wyjaśnia ! Na pytanie zbywa ! Pacjent czuje się jak intruz. Nie polecam .
4/5
Pan doktor rzeczowy, nie rozgadujący się. Po powyższych opiniach byłam trochę przerażona ,ale okazało się ,że nie taki straszny. To nie jest lekarz ,z którym można urządzać sobie pogaduchy. Jest konkretny - kłucie igiełkami i do domu.
1/5
Bardzo negatywna opinia o lekarzu. Traktuje pacjenta szablonowo jakby to była taśma produkcyjna w fabryce. Brak jakiejkolwiek rozmowy z pacjentem.
Ocena m inus 0
Musialem dać 1 gwiazdkę żeby zapisać ocene
1/5
PAN DOKTOR OPRYSKLIWY ZUPEŁNIE NIE ZAINTERESOWANY MOJĄ CHOROBĄ, NAWET NIE SPOJRZAŁ NA MOJE WYNIKI BADAŃ, NIE UDZIELIŁ ODPOWIEDZI NA MOJE PYTANIA DOTYCZĄCE CHOROBY, MAM PRZYPUSZCZENIE ŻE JEST NIEKOMPETENTNY ZUPEŁNIE MI NIE POMÓGŁ, SZKODA CZASU I NERWÓW
1/5
Witam ten pan którego nie można nazwać nawet lekarzem okazał się chamem człowiekiem bez serca moja młodsza siostra odeszła i już nie musi korzystać z jego usług jeśli chodzi o leczenie. Bardzo cierpiała prosiłam o blokadę do kręgosłupa a on stanowczo odmówił twierdząc że ma to wykonać jej lekarz prowadzący onkolog to do czego jest potrzebna przychodnia leczenia bólu jeśli nie można szukać tam pomocy!!! Bez konsultacji z lekarzem psychiatrą zaproponował jej branie dutiloxu!!!Ten człowiek nie ma żadnych skrupułów i ten jego tekst albo rybki albo akwarium!!! Moja siostra ledwo wysiedziała u niego w gabinecie tak mocno ją bolało miała tylko 44 lata
1/5
Pan doktor z ul. Łanowej to jakieś nieporozumienie. Brak wiedzy (przynajmniej o migrenie), brak propozycji leczenia, brak empatii ... nigdy nie spotkałam się z takim lekarzem. Miał pretensje, że przyjechałam 60km (po co, przecież mogłam się u siebie leczyć), że z prywatnej przychodni wystawili mi zaświadczenie z błędną datą urodzenia (dał do zrozumienia, że oszukuję) a także, że nie kupię sobie leku przez internet! A wydawało mi się, że akurat w takiej poradni powinni być lekarze, którzy rozumieją co przeżywa ktoś, kto żyje z permanentnym bólem...
Dodaj opinię

Adres:

Łanowa 11, Rybnik

Numer telefonu:

Godziny otwarcia:

PN10:00-18:00
WT10:00-17:00
ŚR10:00-18:00
CZ10:00-17:00
PT10:00-17:00
PN10:00-18:00
WT10:00-18:00
ŚR10:00-18:00
CZ10:00-18:00
PT10:00-18:00