Antoniukowska 11a
Białystok
Świadczenia specjalistyczne Kolejka Numer telefonu Inne ośrodki
Poradnia położniczo-ginekologiczna
Ginekolog
0 dni help 85 652 02 70
Godziny otwarcia:
PN07:10-17:30
WT07:10-17:30
ŚR07:10-17:30
CZ07:30-18:30
PT07:30-15:00

Opinie o NSZOZ "Gin-Med"

Dodaj opinię
1/5
Dziewczyny unikajcie tego miejsca jak ognia. NFZ powinno zerwać umowę z tymi lekarzami co tak przedmiotowo i nieprofesjonalnie traktują pacjentów.

NIE POLECAM!
1/5
Zgadzam sie z opinia pod spodem przeżyłam szok wchodząc do tego gabinetu wszystko jak za PRL-u do tego nieprzyjemne "powitanie" pracują jak za karę , siadając na krzesło ginekologiczne nie podlazyly mi nic pod spod ! Nie mam pojecia ile pup siadało na tym krześle przede mna. Kpina !!!!!
1/5
Również nie polecam, panie pracujące za karę. Gabinet rodem PRL. Na dzień dobry usłyszałam "a to coś się dzieje, że pani tu do nas przychodzi?" Nieprzyjemna atmosfera, przyszłam na badania a wyszłam z niczym. Nigdy się tak źle nie czułam w żadnym gabinecie jak w tym. Omijać szerokim łukiem kobiety!
5/5
A ja jestem zadowolona. Zawsze otrzymuję pomoc. Cytologia USG gdy jest potrzeba. Chodzę do pani dr Sucheckiej. Jedyne co jest z PRL-u to kolejki w których czasem trzeba posiedzieć diść długo.
5/5
A ja jestem zadowolona, od lat chodzę do tego gabinetu, regularne badania , fachowa pomoc, miła pani doktor.
5/5
Również polecam, przemiła, cierpliwa Pani. Wprawdzie ma bardzo specyficzne poczucie humoru, więc jeśli ktoś nie ma dystansu do siebie i świata to faktycznie może się obrazić. Pani Elżbieta była pierwszą osobą która mnie "poznała" ponieważ chodziła do niej moja mama, a teraz chodzę ja. Tak więc podejrzewam że doktor ma duże doświadczenie
1/5
Nie polecam!
1/5
Ostrzegam wszystkie kobiety i dziewczyny przed tym gabinetem.Powinniśmy coś z tym zrobić aby te dwie kobiety,które tam pracują(Pani doktor i Pani położna) zostały pozbawione tej pracy.To w jaki sposób one traktują pacjentki przekracza wszelkie granice godności ludzkiej.One zamiast pomóc poniżają.Apeluję niech NFZ coś z tym zrobi, za co one pobierają wynagrodzenie.Nikt ich nie zmusza do tej pracy. Jeśli Pani doktor mówi do pacjentki, że ma za szczegółowe USG(oczywiście od lekarza innej specjalności) i mówi, cytat "że jest za szczegółowe,bo jemu jeszcze chce się pracować, bo młody i zrobił za dokładne"
2/5
Mam porownanie priwadzenia ciazy w lapach i u pani doktor. Pierwsza ciaza lapy wazenie na kazdej wizycie cisnienie skierowanie na badania i usg prawie przy kazdej wizycie pod koniec ciazy ktg co dwa .druga ciaza u pani doktor na wazenie i cisnienie na kazdej wizycie slucha tez serca skierowania na badania daje morfologia mocz na drugiej wizycie usg i i potem skierowanie na usg polowkowe do szteuermarka i koniec usg a o ktg nawet nikt nie wspomnial
5/5
Dwie ciąże prowadzone w tym gabinecie. Polecam. Trzeba mieć poczucie humoru i dystans do świata i ludzi.
1/5
Na korytarzu kolejki brak. Ucieszona tym faktem weszłam do gabinetu i tu szok. Pani doktor nie miła, opryskliwa. Zdziwiona że 40 latka w planowanej ciąży. Zaczęła swoje wywody, że jestem nieodpowiedzialna i nasmiewala się, że stara baba o antykoncepcji nie słyszała. Porażka, zero podejścia do pacjenta. O wystroju nie wspomnę i o tym, że położna przygląda się zza biurka badaniu ginekologiczne u. Żadnej dyskrecji.
1/5
Dziewczyny unikajcie tego miejsca jak ognia lekarka straszna pracuje za karę nie polecam ODRADZAM!!!!!
1/5
Odradzam wizytę u dr. Sucheckiej. Sposób w jaki odnosi się do pacjenta jest straszny. Czułam się jak na przesłuchaniu i jeszcze nigdy nie czułam się tak niekomfortowo podczas badania dopochwowego. Drzwi były otwarte na oścież i ktoś wszedł aby się zarejestrować! To już przekracza wszelkie granice. Nigdy więcej!! Nikomu absolutnie nie polecam
5/5
Ja śmiało polecam na 100 procent panią dr. Suchocka. Tej drugiej nie znam. Kobiety ogarnijcie się. Dla większości z was dobrobyt w główkach chyba poprzewracał. A bo to czasy PRLu a to a tamto. Rejestracja zawsze polega na zostawieniu dowodu osobistego za drzwiami wejściowymi, nigdy dalej gdzie doktór bada pacjenta. Pani doktór jest odkąd pamiętam miłą osobą, a że ma takie poczucie humoru to nic takiego. Zawsze do niej chodziłam i nigdy się nie zawiodłam.
1/5
Nie polecam .omijać szerokim łukiem .
5/5
Dr. Suche ja bardzo dobra ginekolog, porobi potrzebne badania. Polecam to miejsce.
5/5
Jesli komus nie pasuje to prosze isc prywatnie Ksiezniczki.Nikt nikomu nie kaze tu przychodzic,jesli komus nie pasuje to niech ... .A moim zdaniem jest bdb.Polecam.
1/5
Pani Gmyr minęła się z powołaniem, nie udzieliła pomocy cierpiącej pacjentce. Pokazałam wynik antybiogramu wskazujący na to który lek należy zastosować na obecną w moich okolicach intymnych bakterie, niestety spotkałam się z odmową leczenia. Bardzo leniwa i nieuprzejma kobieta. Skandal, nie polecam !
5/5
Pani doktor Suchecka może i ma specyficzne poczucie humoru i ton głosu, który komuś może się wydać niezbyt uprzejmy, ale jest profesjonalna w tym co robi. Na ścianie wisi dyplom z gazety Twój Styl, jakiś czas temu Pani doktor gabinet wygrał plebiscyt wśród pacjentek na jeden z najlepszych gabinetów na Podlasiu!!! W takim razie kto na nią głosował, jeżeli jest tam tak źle!? Uważam, że przesadzacie, byłam kiedyś u Pani doktor prywatnie w Eskulapie i jej sposób bycia był taki sam, po prostu trzeba z humorem podchodzić do życia.
1/5
Okropna, protekcjonalna pani w rejestracji. Nie polecam.
1/5
W 100% nie polecam lekarki Gmyr. Chamska, doprowadziła mnie do łez. Lepiej zapłacić niż czuc się tak traktowamym. Ma może 80 lat . Selekcja w takim wieku powinna byc. Stara chamka
1/5
Okropieństwo, nigdy więcej. Po rozmowie z rejestratorką odechciewa się wizyty, traktują tam ludzi bez szacunku i bez odrobiny uprzejmości. Nigdy więcej.
4/5
Kochane koleżanki !!!
Każda ciąża jest troszkę inna. Stąd inne badania . Te z was , które znają aktualne wytyczne prowadzenia ciąży wiedzą , że na Fundusz można wykonać w sumie 3 badania usg a ktg wykonuje lekarz tylko raz między 40 a 41 tygodniem . Lekarz nie ma się podobać lecz powinien być rzetelny , profesjonalny i niekoniecznie ulegać naszym zachciankom pozostającym w sprzeczności a wiedzą medyczną , Jesteśmy kobietami , czasami targają nami emocje i szukamy winnych wokół siebie zamiast w nas . Trochę pokory . I my także będziemy STARE , schorowane i niezbyt wylewne . Przed gabinetem wisi wywieszka , że skargi przyjmuje kierownik ZOZ-u . Zamiast w sposób niegrzeczny / nie użyję dosadniejszego słowa / i anonimowy , subiektywnie i w złych emocjach oczerniać innych napiszmy do przełożonego a w opiniach odważnie podpiszmy się imieniem i nazwiskiem . życzę miłego dnia .
PS Jeśli w następnych wpisach podpiszecie się to ja także to uczynię . Zadowolona z życia Małgosia
1/5
zadzwoniłam aby dowiedziec sie kiedy moglabym umowic sie na pierwsza wizytę, a Pani z rejestracji bezczelnie i arogancko powiedziala mi: „nie ma takiej mozliwosci, u nas przychodzi i sie czeka godzinami pod drzwiami”. to co ja przepraszam bardzo mam przyjsc o 7 rano i siedziec do 18 nie wiedzac w ogole czy ktos mnie przyjmie? brak jakiegokolwiek profesjonalizmu i zainteresowania pacjentem ze strony personelu nawet podczas rozmowy telefonicznej
4/5
To była moja pierwsza wizyta u Pani doktor Maria Gmyr. Jestem zadowolona, Pani doktor jest konkretna i rzeczowa, polecam
Dodaj opinię

Adres:

Antoniukowska 11a, Białystok

Numer telefonu:

Godziny otwarcia:

PN07:10-17:30
WT07:10-17:30
ŚR07:10-17:30
CZ07:30-18:30
PT07:30-15:00