Białówny 11
Białystok
Świadczenia specjalistyczneKolejkaNumer telefonuInne ośrodki
Poradnia położniczo-ginekologiczna
Ginekolog
0 dni609 601 789
Godziny otwarcia:
PN07:30-15:00
WT07:15-15:00
ŚR10:15-18:00
CZ07:30-15:00
PT07:30-15:00

Opinie o NSZOZ "Gin-Med"

Dodaj opinię
5/5
Od lat chodzę do doktora Sztromajera. Dobry lekarz położnik i ginekolog, z jakimi dolegliwościami nie poradzi sobie sam powie ale też pokieruje pod właściwe adresy.
5/5
Dobry ginekolog . Polecam
5/5
Bardzo dobry lekarz ginekolog prowadzil moja ciaze 😊 polecam
1/5
Okropny kontakt z lekarz Sztromajer. Lekarz niedokładny, nie odpowiada na pytania, opryskliwy, kpi z pacjenta, dokonał błędnej diagnozy i leczenia przez co naraził mnie na powikłania. Po zgłoszeniu się na kontrolę, nie przyznał się do błędu, nie pokierował nigdzie. Stanowczo odradzam, a nawet ostrzegam.
1/5
Nieprzyjemny lekarz. Nie da się niczego dowiedzieć, dopytać.
1/5
Ginekolog Sztromajer jest chaotyczny złośliwy, z lekceważeniem przyjmuje pacjentów, błyskawicznie wypisuje recepty. Pacjent nie ma nic do powiedzenia, na tym kończy się wizyta.
Jestem bardzo niezadowolona z wizyty
5/5
Dobry ginekolog, polecam.
1/5
Odbierze w końcu ktoś ten telefon
1/5
Nie polecam. Odradzam. Pies kawalka miesa tak nie szarpie. Nie dokladny. Chamski. Omijac szerokim łukiem!
1/5
Nie polecam. Pan doktor złośliwy opryskliwy cham i prostak ogólnie źle nastawiony do pacjentek na których się wyzywa widocznie jak ma zły dzień. Do tego ślepy twierdził że ciąży nie ma gdy inny lekarz powiedział że to 7 tydzień.
1/5
Jest ojcem dziecka i jestem bardzo negatywnie nastawiony. Ktoś taki jak doktor sztromajer nie powinien w ogóle mieć uprawnienia. Cham i prostak. Niczego nie można się dowiedzieć przez 8 miesięcy brak podstawowych badań takich jak usg czy ktg na pytanie dlaczego nie zrobił powiedział że wszystko zrobil jest w karcie u mojej dziewczyny poczym za minutę uciekł z osrodka zanim skonsultowalem sie z dziewczyną. Jedna gwiazka to za dużo. Najlepszy komentarz na pierwszym badaniu usg w 8 miesiącu ciąży. "Ja tu cipke widzę"
5/5
Doktor Sztromajer...rewelacja
.Z poczuciem humoru,znika napięcie pacjent-lekarz.Na każde pytanie odpowiada w całej rozciągłości.Obecnie prowadzi moją ciążę.... jestem bardzo zadowolona z opieki.Serdecznie polecam
5/5
Mój lekarz od lat poprowadził moje dwie ciąże wie co zleca profesjonalista.zafohanym panienkom które oczekują nie wiem czego i piszą zle opinie polecam weterynarza...takiego od krów bo one nie znają się na prawdzie słów człowieka tylko ryczą.polecam
5/5
A czy może któraś z Was wie, czy przyjmuje Pan Ginekolog?
5/5
Super lekarza! Polecam z całego serca!
5/5
Polecam Pana Doktora! Od lata jestem pacjentką poradni, wszystkie badania wykonywane na bierząco. Jestem zadowolona
5/5
Polecam
1/5
Jak to inni mówią, błyskawiczne recepty :) nic wiecej
5/5
Od lat jestem pacjentką Doktora Sztromajera i złego słowa nie powiem. Prowadził moją ciążę, urodziłam zdrowego syna 10 w skali Apgar. Doktor jest żartobliwy, łatwo nawiązuje kontakt, ma potężne doświadczenie, pilnuje wszystkich terminów i zleca badania, bez konieczności przypominania ze strony pacjenta. Nie wiem czemu są osoby o negatywnym stosunku do lekarza, może dlatego, że doktor jest bezpośredni, ale dzięki temu niknie obawa i lęk przed badaniem.... Polecam i nie zamieniłabym na innego.
1/5
GDYBYM MOGŁA WYSTAWIŁABYM 0 GWIAZDEK!
Moja przyjaciółka chciała się leczyć w gabinecie pana sztromajera (nie bez powodu z małej litery), a wychodzi stamtąd z traumą! Jakim prawem lekarz, ginekolog, może obrażać kobiety, swoich pacjentów?! Cytując słowa lekarza: "może to nie leki, a podły charakter", które to słowa były komentarzem do częstych zmian nastrojów po zażyciu leków hormonalnych. Lekarz, anty-ginekolog, który chyba nie zna konsekwencji ich zażywania. Oczywiście takich komentarzy było więcej. Ale nie tylko komentarze są powodem tak niskiej oceny, również zachowania, lekceważenie problemów, badania bez delikatności oraz inne sytuacje.
Choć nigdy nie byłam (i nie żałuje, bo też nigdy nie będę!), to zapłakana kobieta po wyjściu z gabinetu od razu daje informacje, jaki ten lekarz jest.
Dodaj opinię

Adres:

Białówny 11, Białystok Centrum

Numer telefonu:

Godziny otwarcia:

PN07:30-15:00
WT07:15-15:00
ŚR10:15-18:00
CZ07:30-15:00
PT07:30-15:00
NSZOZ "Gin-Med" na mapie
Zdjęcie budynku NSZOZ "Gin-Med"