1. Laryngolog
  2. Podlaskie
  3. Białystok

NSZOZ "Med-Lar" Przychodnia Otolaryngologiczna

Witosa 36/118
Białystok
Świadczenia specjalistyczne Kolejka Numer telefonu Inne ośrodki
Poradnia otorynolaryngologiczna
Laryngolog
0 dni help 85 661 07 72
Godziny otwarcia:
PN08:00-18:00
WT08:00-18:00
ŚR10:00-18:15
CZ08:00-18:00
PT08:00-18:00

Opinie o NSZOZ "Med-Lar" Przychodnia Otolaryngologiczna

Dodaj opinię
5/5
bardzo przyjemna i profesjonalna opieka nad chorym szczególnie dr.Kozlowska
1/5
Nie odbierają telefonów NIGDY.
A chory pacjent ma takie prawo by z tego korzystać.
1/5
To prawda, jest ogromny problem z dodzwonieniem się do poradni. Przed terminem drugiej wizyty przez dwa dni próbowałam skontaktować się telefonicznie z rejestracją - bezskutecznie. Pojechałam na wyznaczoną wizytę, a na miejscu okazało się, że w tym dniu Pan Doktor nie przyjmuje. Na pytanie, kiedy mogę się zgłosić ponownie otrzymałam odpowiedź, że może za tydzień, ale pierwszeństwo mają pacjenci zapisani za tydzień, i że trzeba dzwonić:)
1/5
Masakra nigdy jeszcze nie zostałem przyjety o tej godzinie ona ktora miałem umówioną wizyte godzinka poślizgu to noram. Dodzwonić też sie nie mogłem nawet jak dzwoniłem 8razy pod rząd. Nie polecam tej przychodni.
5/5
jestem bardzo zadowolona z tej poradni zyczliwy personel krótki termin oczekiwania na wizyte
1/5
To straszne....Miałem rozwalony bębenek a ta doktor tylko o czystości ucha że za duża....Operację zrobiłem na zachodzie.
3/5
Jestem pod ogromnym wrażeniem życzliwości dr Lachowicza i jego troski o dobro pacjenta. To lekarz z prawdziwego powołania.
Niestety, nie mogę tego samego powiedzieć o kierowniczce przychodni, która jest arogancka, niesympatyczna, a w sytuacji trudnej nie radzi sobie z rozwiązaniem problemu.
1/5
Zgadzam się z większością opinii. Próba telefonicznego kontaktu z poradnią to porażka. Żeby uzyskać informację, trzeba się stawić osobiście. Organizacja pracy rejestracji to też sprawdzian skuteczności i umiejętności organizacyjnych kierownika placówki, a te, jak widać, pozostawiają wiele do życzenia.
1/5
Porażka
1/5
Terminy wizyt zawsze z opóźnieniem
5/5
Jestem zadowolony z pomocy jaką mi udzieliła pani Dr. Kozłowska
Ci co narzekają na długi czas oczekiwania na wizytę chyba nigdy nie byli u lekarza.
3/5
Jeżeli chodzi o kontakt telefoniczny z poradnią to żenada,nie ma szans aby się dodzwonić,trzeba fatygować się osobiście. Opieka lekarska dr.Lachowicza na 5.
5/5
Dzwoniłam dzisiaj w celu zarejestrowania się na pierwszą wizytę. Za pierwszym razem nikt nie odebrał. Przy drugim połączeniu po 2-gim sygnale Pani odebrała. Miła, rzeczowa i bezproblemowa obsługa. Nie warto sugerować się komentarzami. Pozdrawiam.
1/5
Nie polecam. Ciężko się dodzwonić.
5/5
Miła, życzliwa i profesjonalna opieka.Personel przyjazny.Krótki termin oczekiwania na wizytę.Jestem baedzo zadowolona z wizyty.Polecam ta poradnię.
2/5
Dr. Kozłowska super,dokładna i rzeczowa,ale mam propozycje wyłączyć telefon a napisać że na każde choćby drobne pytanie zgłaszać się osobiście. bo podany numer telefonu to robienie chorego w konia.Oceniać mogę tylko dr.Kozłowską na 5,ocena rejestracji trudno ocenić
3/5
Pani Kozłowska jest lekarzem bardzo dobrym dzięki niej wykryto u mnie astmę. Jednak rejestracja to porażka mam pilną sprawę związaną z krtanią i od dwóch dni nie mogę się skontaktować z poradnią. Więc tylko dlatego 3 bo rejestracja działa na 1. ;)
Czy ktoś się orientuje gdzie jeszcze przyjmuje dr Kozłowska?
1/5
Ta przychodnia to jakiś żart. Oczywiście dodzwonić się nie można. Po długim oczekiwaniu w kolejce do rejestracji, niemiła pracownica żująca gumę, poinformowała mnie, że tutaj nie leczy się zawrotów głowy. Zapytałam zatem, co się tutaj leczy, powiedziała, że wszystko, oprócz zawrotów. Rozumiem, że przychodnia może nie mieć specjalistycznego sprzętu, ale można o tym wyraźnie poinformować, w internecie albo na tablicy ogłoszeń przed rejestracją (albo przez telefon.. a nie.. zapomniałam, że ich nie odbierają..), tak aby uniknąć nieprzyjemności i nie marnować czasu zarówno pracownika jak i pacjenta...
5/5
super poradnia lekarze i pozostały personel na 5
2/5
Potwierdzam opinie dotyczące dr.Kozłowskiej. Miła, rzeczowa, kompetentna,bardzo dokładna, profesjonalna. Jednym słowem 5. Natomiast Pani w rejestracji to porażka. Po wizycie u Pani doktor, zarzuciła mi kłamstwo dotyczące podania telefonicznie kodu skierowania,a ja podałam
kod taki jaki napisał lekarz rodzinny,a po wymianie zdań wprost mi powiedziała, żebym więcej tam nie przychodziła i korzystała z usług innej poradni. Jednym słowem że nie będę w przyszłości tam mile widziana. Jestem w szoku, tym bardziej że po wizycie u dr Kozłowskiej mogę powiedzieć że Pani dr bardzo mi odpowiada jako "mój" ewentualnie lekarz laryngolog . Trudno będę musiała z tym żyć, ale uważam że najsłabszym ogniwem tej przychodni jest Pani rejestratorka. Piszę, to po to żeby kierownictwo zastanowiło się nad zmianą personelu obsługującego, bo to jest pierwszy kontakt z pacjentem, a jest on na minus. Może jakieś szkolenie tej Pani by się przydało? A dodzwonić się do tej przychodni rzeczywiście bardzo trudno.Moja ocena ze względu na Panią w rejestracji (5 Pani doktor -1 Pani rejestratorka to średnia niestety 2)
5/5
polecam z całego serca
5/5
Jestem zadowolony z tej przychodni.Dobry lekarz i miła rejestracja.Polecam.
5/5
Fachowa i profesjonalna pomoc dr Kozłowskiej. Bardzo sympatyczne, miłe i pełne empatii Panie pracujące w rejestracji.
Serdecznie dziękuję.
5/5
Profesjonalna i fachowa pomoc Pani dr Kozłowskiej. Sympatyczna, miła i pełna empatii obsługa Pań pracujących w rejestracji.
Serdecznie dziękuję.
1/5
Porażka. 8 razy dzwoniłam u nic. Ciężko babom podnieść słuchawkę.
1/5
Totalna porażka, obsługa beznadziejna zwłaszcza w rejestracji. Dodzwonić się nie można, próbowałam chyba 4 razy, aż w końcu osobiście pofatygować się musiałam. Pani w rejestracji , nie wie chyba z kim pracuje, bo ludzi traktuje tak zwierzęta a nie pacjentów. Natomiast kierowniczka tej przychodzi, totalnie sobie nie radzi z zdyscyplinowaniem swojego personelu.
Nie polecam tej poradni.
5/5
Super poradnia panie w rejestracji przemiłe dr z resztą tez
5/5
dr lachowicz bardzo dobry doktor,pani w rejestracji również uprzejma
1/5
Doktor Kozłowska OK ale dodzwonić się do rejestracji tragedia dziś od 8:00 próbowałem do 13:00 i nie udało mi się
3/5
Recepcja PORAŻKA od dwóch dni dzwonię i nie mogę się dodzwonić...Dr Lachowicz bez najmniejszych zastrzeżeń
1/5
Kierowniczka poradni, Joanna Kozłowska traktuje pacjentów jak zło konieczne, jest wręcz arogancka. Mimo, że nie było ani jednego pacjenta ani w gabinecie, ani w poczekalni, nie zostałam przyjęta z ostrym zapaleniem krtani, mimo pilnego skierowania,oraz grzecznej prośby. Rejestratorce kazała zapisać mnie na termin za ponad 2 tygodnie. Na pytanie, ,co wobec tego mam robić do tego czasu, czym się leczyć, nie uzyskałam żadnej odpowiedzi, zostałam zupełnie zignorowana. Byłam tam ok. pół godziny i przez ten czas p. doktor nie przyjęła ani jednego pacjenta, spędziła ten czas gawędząc z panią w rejestracji. Jedna wielka porażka!
1/5
Jak to jest z tą poradnią, że w NFZ figuruje, że czas oczekiwania na wizytę wynosi 0 dni, a jak się zachodzi tam ( bo dodzwonić się nie da) i chce się zapisać na wizytę, wizytę wyznaczają za trzy tygodnie?????
Dodaj opinię

Adres:

Witosa 36/118, Białystok

Numer telefonu:

Godziny otwarcia:

PN08:00-18:00
WT08:00-18:00
ŚR10:00-18:15
CZ08:00-18:00
PT08:00-18:00