NSZOZ "Vivax"

Placówka została oznaczona w serwisie jako nieaktywna. Może to m.in. oznaczać, że zaprzestała ona działalności w ramach NFZ lub zmieniły się jej dane kontaktowe. Ostatnia aktualizacja danych ośrodka miała miejsce 26-03-2017.
Wrzesińska 28
Gniezno
W naszym serwisie do tej placówki nie są przypisane żadne usługi świadczone w ramach współpracy z Narodowym Funduszem Zdrowia. Może to na przykład oznaczać, że ośrodek zerwał współpracę z NFZ lub zaczął prowadzić działalność pod inną nazwą.

Opinie o NSZOZ "Vivax"

Dodaj opinię
1/5
Nikt nie wyraził opini, bo pewnie tak jak ja ciągle dzwoni a w rejestracji nigdy nikt nie odbiera (kąpletny brak kontaktu)
1/5
zgadzam sie w 100 % z poprzednią wypowiedzią....nikt nie odbiera telefonu
1/5
Potwierdzam opinie poprzedników - nie można się w ogóle dodzwonić lub numer jest zajęty. O ile dla osoby mieszkającej w Gnieźnie nie ma problemu z dojazdem do tej przychodni o tyle osobie mieszkającej z dala od miasta oraz dla której dojazd to tylko autobus PKS a najbliższy przystanek znajduje się w odległości 4 km - to już problem. Następnie przyjechać do przychodni w której nie wiadomo czy ktoś będzie, jeśli będzie to czy lekarz przyjmie, znając realia i terminy to może zarejestruje, a jak zarejestruje tona termin za 2 lata ;). Jednym słowem zamiejscowi w szczególności bardzo dziękują Państwu za "fachową" obsługę!!!
1/5
Nie polecam szczególnie z pilnymi urazami z wypadku . Otrzymałem pilne skierowanie z szpitalnego oddziału ratunkowego (SOR) do chirurga urazowo-ortopedycznego . Zadzwoniłem i usłyszałem : „ ... może pan przyjechać , doktor może przyjmie bez rejestracji ” . Wchodzę do gabinetu , przekazałem kartę informacyjną z leczenia szpitalnego a lekarz dosłownie rzucił okiem na skierowanie i całą dokumentację i powiedział : „ to nie jest pilne ” . Nawet nie zobaczył płyty z prześwietleniem RTG kręgosłupa . Wręcz prawie zarzucił mi że sam wymuszam pilną wizytę , że na jakiej podstawie mam być przyjęty . A na karcie informacyjnej wyraźnie był ujęty uraz na kręgosłupie na odcinku piersiowym . Szkoda że nie zażądałem od niego pisemnego potwierdzenia odmówienia wizyty . Tak więc stanowczo NIE POLECAM .

Vivax Gniezno ul.Podkomorska 4 , wizyta u chirurga urazowo-ortopedycznego dnia 15.12.2017 po godzinie 14.25 .
Dodaj opinię

Adres:

Wrzesińska 28, Gniezno

Strona internetowa: