Niepubliczny Stomatologiczny ZOZ "Karedent"

Ludowa 54
Wysokie Mazowieckie
Świadczenia specjalistyczne Kolejka Numer telefonu Inne ośrodki
Poradnia chirurgii stomatologicznej
Chirurg stomatolog
1 dzień 86 275 05 54
Godziny otwarcia:
PN09:00-15:00
WT09:00-14:00
ŚR09:00-15:00
CZ12:00-19:00
PT09:00-15:00,16:00-19:00
SO08:00-15:00
Poradnia protetyki stomatologicznej
Protetyk
1 dzień 86 275 05 54
Godziny otwarcia:
PN08:00-14:00
WT12:00-18:00
ŚR08:00-14:00
CZ12:00-18:00
PT08:00-14:00
Poradnia stomatologiczna
Stomatolog
1 dzień 86 275 05 54
Godziny otwarcia:
PN09:00-17:00
WT08:00-18:00
ŚR09:00-18:00
CZ11:00-18:00
PT09:00-17:00
SO09:00-15:00

Opinie o Niepubliczny Stomatologiczny ZOZ "Karedent"

Dodaj opinię
1/5
Nie polecam, Tragiczne miejsce, Za odbudowa zęba koszt bardzo wysoki,efekt to 2 tygodnie i pieniążki w błoto
1/5
Krzywo spiłowane bardzo nie miłe otoczenie na starcie pani z prezentacją że musi w ogóle kogoś wpisać,niby nfz ale wiadomo płacić trzeba okropnie wykonane usługi
1/5
Piękna przychodnia wybudowana za pieniądze państwowe lecz prywatnie przyjmują od od zaraz a państwowo za trzy miesiące i nie ma terminu chcesz wyrwać ząb musisz zapłacić jak robisz ząb prywatnie za prześwietlenie nie płacisz jak chcesz zrobić ząb państwowo trzeba prześwietlić w Białymstoku jebana prywatyzacja takich ludzi bym wyrzucił od razu albo państwowo albo prywatnie najgorsza placówka wysokie mazowieckie , jedna za drugą chodzi tylko albo kawka albo herbatka .Prywatnie zapraszamy a na NFZ bo zapraszamy do dzwonienia za miesiąc.
1/5
Byłem dzisiaj tj.03,01.2025r. o godz. 11,30 z niepełnosprawnym synem , ząb zaleczony, za dzisiejszą usługę otrzymałem karteczkę na zapłatę 330 zł . Za wcześniejsze wizyty płaciłem też po podpisaniu oświadczenia , że wpłaty dokonuję dobrowolnie między innymi za przświetlenie zębów 2 razy , za wyrwanie zęba - antybiotyk musiałem wykupić w sąsiedniej aptece. Dzisiaj powierdziałem ,że wcześniej już doręczyłem decyzję o niepełnosprawności syna i nie powinienem płacić . Stomatolog sprawdził w systemie i powiedział, że za leczenie nie będę płacił . tylko za zdjęcie 40 zł , żenada . Personel , dziki , kobiety są przerażone i patrzą jedna na drugą i pewnie myślą jak tu złapać następnego jelenia. Chcieli by brać pieniądze prywatnie i na NFZ. Absolutnie nie polecam . Gorsze, jak za komuny.
1/5
Byłem dzisiaj tj.03,01.2025r. o godz. 11,30 z niepełnosprawnym synem , ząb zaleczony, za dzisiejszą usługę otrzymałem karteczkę na zapłatę 330 zł . Za wcześniejsze wizyty płaciłem też po podpisaniu oświadczenia , że wpłaty dokonuję dobrowolnie między innymi za przświetlenie zębów 2 razy , za wyrwanie zęba - antybiotyk musiałem wykupić w sąsiedniej aptece. Dzisiaj powierdziałem ,że wcześniej już doręczyłem decyzję o niepełnosprawności syna i nie powinienem płacić . Stomatolog sprawdził w systemie i powiedział, że za leczenie nie będę płacił . tylko za zdjęcie 40 zł , żenada . Personel , dziki , kobiety są przerażone i patrzą jedna na drugą i pewnie myślą jak tu złapać następnego jelenia. Chcieli by brać pieniądze prywatnie i na NFZ. Absolutnie nie polecam . Gorsze, jak za komuny.
1/5
Panie w recepcji niemiłe, opryskliwe, potencjalnego pacjenta traktują jak zlo konieczne, nie polecam
1/5
zaczynając od recepcji, pomimo wiszenia na słuchawce ok 1godz czasu będąc 1szą w kolejce pani , która w dupie była i gówno widziała próbuję pokazać wiedzę stomatologa, a stomatolodzy..leczą zdrowe zęby, stażystki jakby z rury zdjęte.. liczą jak im się spodoba..
Dodaj opinię

Adres:

Ludowa 54, Wysokie Mazowieckie

Numer telefonu: