Niepubliczny Zakład Opiekuńczo-Leczniczy i Opieki Paliatywnej "Santa Rita"

Stefana Rogozińskiego 30
Przemyśl
Świadczenia specjalistyczne Numer telefonu Inne ośrodki
Hospicjum domowe 16 670 59 45
Godziny otwarcia:
PN00:00-23:59
WT00:00-23:59
ŚR00:00-23:59
CZ00:00-23:59
PT00:00-23:59
SO00:00-23:59
ND00:00-23:59
Hospicjum stacjonarne 16 670 59 45
Zakład/oddział opiekuńczo-leczniczy 16 670 59 45

Opinie o Niepubliczny Zakład Opiekuńczo-Leczniczy i Opieki Paliatywnej "Santa Rita"

Dodaj opinię
1/5
Nie polecam. Jesli macie Panstwo osobe prawie calkowicie niepelnosprawna nie da rady tam sama egzystowac :-( ... Myslalam ze bedIe tam lepsza opieka niz w domu bo przeciez sam personel medyczny . bardzo sie mylilam.
5/5
Dobrze wyposażony ośrodek i przede wszystkim bardzo oddany personel.
Polecam
5/5
Karolina, może napisz co ci się nie podobało ? Wiadomo, że w domu najlepiej, ale nie zawsze jest to możliwe. Moja mama jest tutaj już ponad rok i jestem bardzo wdzięczna personelowi za opiekę. Mama ma już 89 lat i wiele chorób, jest leżąca. W szpitalu po miesiącu zaczynały się odleżyny, a tu ich nie ma. Panie generalnie dbają o pacjentów i jest ogólnie czysto! Wcześniej słyszałam wiele dobrego o tym zakładzie i dlatego chciałam żeby tu została przyjęta po wyjściu ze szpitala i nie żałuję. Polecam.
5/5
Miejsce, w którym naprawdę dba się o dobro podopiecznego. Opieka medyczna na wysokim poziomie, jest komu zająć się wszelkimi przypadkami, czy nagłymi, czy długoletnimi chorobami. Personel zaangażowany i pomocny. Miejsce też jest zadbane, czyste, stale się odnawia, miło popatrzeć. Polecam.
2/5
Nie ma tam na stałe lekarza...Jedzenie byle jakie... /przywożą/ Trzeba prosić o kąpiel czy mycie głowy...Za duże sale. Brak parawanów zapewniających intymność...
Mieszane uczucia...
2/5
Może kiedyś ten zakład cieszył się dobrą opinią, od jakiegoś czasu niestety nie! Panuje tu haos, sale totalnie przepełnione mało miejsca, mało personelu 3 a nawet 2 osoby na 40 chorych!!! Nie czarujmy się jak tu można mówić o należytej i godnej opiece ?
5/5
Bardzo ciepli ludzie, jestem bardzo zadowolony z opieki dla bliskiej osoby!
5/5
Dziękuję
5/5
Zaciszne miejsce, oprócz dobrej opieki i wyposażenia cieszą dodatkowe aktywności oraz współpraca z księdzem i psychologiem. Ogólnie w porządku.
5/5
Polecam!!!
1/5
Niestety bardzo przykre doswiadczenia.. Personel, na czele z pracujaca tam kiedys Pania doktor byl bardzo niemily i nieprofesjonalny (oprocz moze 2 pan), traktowal pacjenta i rodzine bardzo ponizajaco. Bardzo duzo niemilych, przykrych, wyniszczajacych psychicznie pacjenta i rodzine, sytuacji ze strony zakladu, ktorych nie zycze nikomu... To tylko rada: jezeli mozecie to wybierzcie inny osrodek, taki ktory bedzie szanowal pacjenta i jego rodzine oraz bedzie opiekowal sie nalezycie bliska osoba.
5/5
Dziękuję za zajęcie się Mamą w Jej ostatnich chwilach, oraz za wsparcie udzielane mnie w tym okresie. Nie było łatwo nikomu ale nic zrobić więcej się nie dało. Pozdrawiam i życzę wszystkiego najlepszego. Roman
5/5
Bardzo miłe miejsce. Pełne współczucia i mondrych ludzi. Dziękuję za opieke.
2/5
Miejsce wydawało się w porządku, ale okazało się, że to jedna z gorszych placówek. Personal nie zwraca uwagi na potrzeby osób będących w zakładzie, już nie wspomnę o jedzeniu które jest straszne (uwaga na pomidorową)!
5/5
Weszłam na tą stronę i jestem zszokowana negatywnymi opiniami, zresztą podejrzanie podobnymi do siebie. Poznałam ten zakład bardzo dobrze, ponieważ mój Tato spędził w hospicjum swoje ostatnie półtora roku. Wiele razy go odwiedzałam, dużo rozmawiałam z personelem i kierownictwem i złego słowa nie mogę powiedzieć. Dowiedziałam się wówczas o sytuacji, gdy jedna z opiekunek w ramach intrygi zakładowej zawiadomiła prasę o wymyślonym przypadku zasłabnięcia z przepracowania, a później w internecie atakowała ośrodek z różnych kont (http://www.medexpress.pl/start/sprostowanie-do-artykulu-pielegniarka-zemdlala-podczas-dyzuru/62861/). Miały one ten sam numer IP, więc szybko to wyszło na jaw (https://www.zycie.pl/forum/post/2688,pielegniarka-zemdlala-podczas-dyzuru-opiekowala-sie-35-pacjentami). Regularnie pojawiające się tutaj negatywne komentarze wskazują na działania tej samej osoby, działającej może ze złośliwości, a może na rzecz innego zakładu. Nie wyświetla się tu co prawda numer IP, ale "opinie" mają kilka zastanawiających cech wspólnych. Dlaczego ta osoba pisze o personelu, który "kiedyś tu pracował", a nie o stanie obecnym? Skąd zna wszystkie zupy podawane pacjentom? Dlaczego uparcie twierdzi, że to najgorszy ośrodek w okolicy i wciąż poleca inne, czyżby znalazła zatrudnienie w którymś z nich? Na miejscu kierownictwa zgłosiłabym to odpowiednim organom, są przecież sposoby na sprawdzenie kto szkaluje, co zdaje się jest karalne. Czuję się zbulwersowana tymi prymitywnymi atakami na ludzi, dzięki którym osoby najciężej chore, jak mój Tato, mają zapewnioną godziwą opiekę.
5/5
Ja nie wiem co tu ktoś tak złośliwie wypisuje że wszystko niedobre nawet zupa, odwiedzałam zakład wiele razy i myślę że ludzie są tam wspaniali! Zup niepróbowałam i nie wiem skąd ktoś to może wiedzieć ale wszystko wydaje się porządne pozdrawiam
1/5
Nie polecam! Jak można tak żywić ludzi! Jak wytrzymać na kromce chleba z pomidorem od 17 tej do 9 rano dnia następnego! Czy pracuje tam jakaś dietetyczka? Ludzie starzy też potrzebują urozmaicenia posiłków, deserów choćby kisiel z jabłkiem , owoców! A może tak wystawić ludziom chleb na korytarzu... Duże sale, brak parawanów zapewniających intymność, sen, odpoczynek itp. Przecież ludzie płacą niemało...Personel nie ma sumienia biorąc za każdą pomoc choćby czekoladę...
5/5
Jestem bardzo wdzieczna za opieke nad moim ojczymem.
Pracuja tu ludzie z duzym doswiadczeniem I powolaniem.Bylam w tym zakladzie przez pol roku prawie codziennie.
Widzialam ciezka prace I towarzyszacy zawsze usmiech,serdecznosc za co dziekuje.
5/5
Nie wiem, czy można zadowolić niezadowolonych.
Przez ostatnie dwa i pół miesiąca chodziłem na oddział palium do mojej chorej mamy. Zawsze czysto, mimo chorób, jakie męczą pacjentów, cały personel medyczny, panie dbające o porządek, panie pielęgniarki jak i lekarze starali się utrzymać przyjemna atmosferę, pomagać i ulżyć chorym w chorobie. Jestem wszystkim tym osobom wdzięczny za pomoc i opiekę nad moją mamę.
Krzysztof Błazewicz
1/5
Zdecydowanie nie polecam. Moja babcia spędziła tam swoje ostatnie 2 tygodnie życia i gdyby nie rodzice to byłby dramat .dzwoniąc po pielęgniarkę w nocy nikt nie przyszedł. Nie chcąc zabrudzic łóżka szła na czworaka do łazienki! W końcu jak ją wykapaly to dostała zapalenia płuc.nigdy nie zapomnę temu personelowi tego w jaki sposób potraktował bliską mi osobę!
Dodaj opinię

Adres:

Stefana Rogozińskiego 30, Przemyśl

Numer telefonu:

Godziny otwarcia:

PN00:00-23:59
WT00:00-23:59
ŚR00:00-23:59
CZ00:00-23:59
PT00:00-23:59
SO00:00-23:59
ND00:00-23:59