NZOZ "Koramed"

Grunwaldzka 571
Plewiska
Świadczenia specjalistyczne Kolejka Numer telefonu Inne ośrodki
Poradnia chirurgii ogólnej
Chirurg
19 dni 61 651 77 92
Godziny otwarcia:
PN09:00-13:00
WTnieczynne
ŚR08:30-12:30
CZ16:00-20:00
PTnieczynne
Poradnia dermatologiczna
Dermatolog
48 dni 61 651 77 92
Godziny otwarcia:
PN15:00-19:00
WT08:00-11:00
ŚRnieczynne
CZ08:00-13:00
PTnieczynne
Poradnia okulistyczna
Okulista
129 dni 61 651 77 92
Godziny otwarcia:
PN08:00-14:00
WT14:00-18:00
ŚR09:00-14:00
CZnieczynne
PTnieczynne
Poradnia otorynolaryngologiczna
Laryngolog
69 dni 61 651 77 92
Godziny otwarcia:
PNnieczynne
WT08:00-12:00
ŚRnieczynne
CZ16:00-20:00
PTnieczynne
Poradnia położniczo-ginekologiczna
Ginekolog
20 dni 61 651 77 92
Godziny otwarcia:
PN08:00-13:00
WTnieczynne
ŚRnieczynne
CZ14:00-18:00
PT16:00-20:00
Świadczenia kardiologiczne
Poradnia Kardiologiczna
67 dni 61 651 77 92
Godziny otwarcia:
PNnieczynne
WT08:00-14:00
ŚRnieczynne
CZ16:00-20:00
PT16:00-20:00
Podstawowa Opieka Zdrowotna Numer telefonu Inne ośrodki
Lekarz rodzinny (POZ)
Poradnia Medycyny Rodzinnej
61 651 77 92
Godziny otwarcia:
PN08:00-18:00
WT08:00-18:00
ŚR08:00-18:00
CZ08:00-18:00
PT08:00-18:00
Programy profilaktyczne Numer telefonu Inne ośrodki
Profilaktyka chorób układu krążenia
Poradnia Medycyny Rodzinnej
61 651 77 92
Profilaktyka raka szyjki macicy
Poradnia Ginekologiczno-Położnicza
61 651 77 92

Opinie o NZOZ "Koramed"

Dodaj opinię
1/5
Niedawno zapisywanie się do chirurga a kiedy poszłam na wizytę okazało się że nie jestem zapisana. Zapisywalam się osobiście a tu nagle nie ma mnie na liście pacjentów. Pan w rejestracji oznajmił mi, że jak chce mogę sobie poczekać na kierowniczka. Gratuluję personelu byle tak dalej. Pozdrawiam
1/5
taksie zastanawiam po co im telefony skoro przez cały dzień nikt nie raczy go odebrać ?? a kultura "recepcjonistów" to totalna żenada i porażka...
4/5
Dodzwonić się faktycznie trudno ale to chyba logiczne , że pierwszeństwo mają osoby ,które osobiście stawiły się do rejestracji. Pani w rejestracji dla mnie była miła, wszystko na spokojnie. W niektórych przychodniach bywa o wiele wiele gorzej.
5/5
czy naprawdę opinie są poświęcone temu czy ktoś odebrał telefon, chciałabym się dowiedzieć czegoś na temat lekarzy i podejścia do pacjenta.... oraz tego czy potrafią pomoc w danym schorzeniu. Wbrew opiniom dodzwoniłam się w kilka sekund, pani uprzejma konkretna.
1/5
od dwoch dni nikt nie odbiera. chyba ich pozamykali.
1/5
Pani dermatolog to totalna katastrofa.
3/5
Robert, a może rozwiń swoją myśl zamiast podawać idiotyczne opinie? Co to znaczy, że pani dermatolog to katastrofa? Tworzy trzęsienie ziemi w gabinecie? Huragan z ust wypuszcza? Równie dobrze Twoją "opinię" można określić jako "katastrofa".
3/5
Od lat cierpię na okresowo bardzo silne bóle kręgosłupa, okolic krzyżowo - lędźwiowych. Wizyta u ortopedy. Na rejestrację nie mam powodu narzekać, w dobrej normie. Pan doktor sympatyczny. Spodziewałem się, że da mi skierowanie do prześwietlenia, ale nie dał, za to receptę na lek do zastrzyków blokady kręgosłupa. Odniosłem wrażenie, że zostałem potraktowany nieco rutynowo. Kupiłem lek, pierwszy zastrzyk (bolesność taka sobie - nic szczególnego). Pomogło - też tak sobie, tyle, że zamiast dwóch Ketonalów dziennie brałem jeden i czułem się z tym nieco lepiej niż poprzednio. Po dwunastu dniach drugi zastrzyk. Zadziałał chyba nawet nieco słabiej. Niestety, koniec roku i na trzeci zastrzyk przychodzi mi czekać 23 dni, to stanowczo za długo. Minęły dotąd dwa tygodnie i bóle już są prawie tak samo silne, jak przed rozpoczęciem leczenia. Zobaczymy co dalej.
1/5
Lekarz ortopeda to chyba nie do końca specjalista. żadnych badań , prześwietleń, skierowań na rehabilitacje na bóle kręgosłupa zapisał mi tabletki po których przez trzy dni umierałam . Jak poszłam po inne leki to usłyszałam "po co czytam ulotkę" żadnego zainteresowania co się działo po lekach zapisanych, miałam wrażenie że to jest nieważne. ZMIENIŁAM LEKARZA ORTOPEDE.
5/5
Choć ciężko się dodzwonić do rejestracji to personel bardzo miły. Wizyty również z dość szybkimi terminami jak na NFZ. Ogólnie bardzo sprawnie działająca przychodnia.
1/5
Kobieta w laboratorium (blondynka) jest niekompetentna i nieuprzejma. Chciałam zapytać o czas oczekiwania na wynik konkretnego badania, ale nie raczyła udzielić odpowiedzi, tylko kazała czekać w kolejce. Dodam że jestem w widocznej ciąży. Oczywiście wyszłam, bo nie miałam zamiaru siedzieć z tym brzuchem i czekać, aż pobierze krew i wypełni dokumenty. Dodatkowo, gdy ona pobiera krew, to zawsze mam rozcięta rękę na kilka centymetrów więc chyba nie potrafi wyciagać igły. Nie polecam tej pani!!!
1/5
Nie idzie się dodzwonić. Rozumiem w godzinach porannych, gdy jest kolejka, ale dzwoniłam od 9 co poł godziny i nikt nie raczył odebrać. Nawet po godzinie 15.
5/5
Ciężko się dodzwonić fakt ale jest to możliwe !!
Jestem zadowolona ze specjalistów do których chodzę chirurg onkolog kompetentna Pani dr znamiona wycina rewelacyjnie Polecam!!!
1/5
Zrobcie cos zeby mozna bylo sie dodzwonic, wszyscy sa zajeci przez caly dzien. cos wierzyc sie niechce. dzownie caly tydzien i rano i po poludniu i nie wierze ze nie maja czasu.
Wydaje sie ze brak jest tam organizacji,
Rejestracja totalne dno.
1/5
Koniecznie zmienic personel odbierajacy telefony. Nie odbieraja w ogole.
3/5
Sonia, czy fakt ze pani w laboratorium jest blondynka wplywa na jej nieuprzejmosc czy niekompetencje?
2/5
Dzisiaj uparlam sie i dzwonie do nich od 10 do 17.20 co 15 minut. Nikt nie odbiera! Nie ma na to wytlumaczenia. W rejestracji pracuje mezczyzna na pograniczu normalnosci. Nie kuma prawie nic. Ale jedna z pan jest super . Nalezy sie do niej ustawic i bedzie ok😉. Laborantki profesjonalne. Ortopeda ma pacjenta gdzies. Nikogo/mnie nie stara sie uleczyc. Ale jak mu sie wskaze co sie chce to zapisze. Rodzinna pani Sz. mniej niz przecietna. Jednym slowem mierna przychodnia. Chyba ja zmienie. A teraz znowu do nich zadzwonie i poslucham melodyjki 😖😠.
1/5
Dodzwonienie się do Koramedu do rejestracji graniczy z cudem-albo zajęte albo nikt nie odbiera. Ja za każdym razem muszę jechać osobiście z sąsiedniej miejscowości: raz żeby się zarejestrować i drugi raz na wizytę. Nie można się poskarżyć do kierownika przychodni bo nigdzie nie ma informacji czy namiarów na kierownika. Dlatego złożę skargę do NFZ na działanie przychodni.
1/5
Przychodnia katastrofa!!!!! Recepcjonistki i Pan recepcjonista bardzo nie mili, bez uśmiech z grymasem i wielkim fochem na twarzy!!!! Tylko Pani Gosia blondynka jest bardzo miła!!!! Jak podejdziesz do rejestracji to udają ze Ciebie nie widzą, a jak już łaskawie się do Ciebie odezwą to strach się bać!!!! Chyba kierownictwo nie panuje nad personelem. Trzy dni próbuje zapisać się osobiście do lekarza i ciagle nie ma dla mnie miejsca!
1/5
Przychodnia otwarta od 8 rano i ani minuty wcześniej nie wpuszczą do poczekalni mimo iż zapisy do lekarzy są też na godz 8,00. Logistycznie coś szwankuje. Albo otwierać przychodnię za 10 ósma albo zapisywać pacjentów na 8,10
1/5
"Wysoka kultura osobista, skierowany na pacjenta, kompetentny, duża wiedza" nie, nie, to nie opis lekarza ortopedy który przyjmuje w tej przychodni, podmiotowe traktowanie, totalna ignorancja pacjenta, brak kultury osobistej, buta, no i wiedza chyba kiepska, to opinia na temat pana Lukaszewskiego -STANOWCZO NIE POLECAM!!!!
1/5
Nieporozumienie. Nikt nie odbiera telefonów. Rejestr aktorki dwie bardzo nieuprzejme

Ktoś chyba zapomniał że to pacjent powinien być najważniejszy a nie osoby które traktują pacjentów jak zło konieczne. Opamiętajcie się. Dałabym zero ale brak
5/5
Czytam i nie mogę uwierzyć.
TO JEST MOJA ULUBIONA PRZYCHODNIA OD WIELU LAT.
To prawda, że trudno się dodzwonić ale w końcu można .Lekarze super,
na wizyty czeka się krótko, przyjmują nawet tych, którzy nie zdążyli się zarejestrować telefonicznie. Mam w tej przychodni wielu ulubionych lekarzy specjalistów i celowo nie podam nazwisk bo ktoś sfrustrowany napisze jakąś wydumaną opinię.Pozdrawiam Cały Wspaniały Personel Koramedu....Maria
1/5
Pozytywne opinie to napisane chyba przez personel. Lekarze duże luki w diagnozowaniu, razem z personelem obsługującym są siebie warci.
4/5
Na pewno można dodzwonić się, oczywiste jest że bywają dłuższe chwile gdy rejestracja ma przed sobą kolejkę i nie może odbierać natychmiast wszystkich połączeń. Tak narzekają osoby, które nigdy nie musiały w pracy obsługiwać klienta przy biurku i jednocześnie w telefonie. Tu w Plewiskach mieszka bardzo dużo przybyszy z różnych stron kraju, często typu "leminga", mających bardzo roszczeniową postawę, uważających że, należy im się wszystko. Osoby rejestrujące widać, że robią swoje, tak aby to jakoś działało. Oczywiście, jedni lepiej, inni gorzej. Proponuję więcej pokory, sam jestem zmuszony dość często pojawiać się w przychodni i mogę z pełną odpowiedzialnością stwierdzić, że nie jest to zła jednostka służby zdrowia w porównaniu do wielu innych. To samo dotyczy lekarzy pierwszego kontaktu, tu wręcz zaskakująco troskliwie i zaangażowaniem. Do tego sporo specjalistów do których są bardzo znośne terminy, znacznie lepsze niż w Poznaniu, gdzie mieszkałem i leczyłem się całe życie. Pamiętajmy, że zawsze większość opinii pochodzi od niezadowolonych, a więc jak widać powyżej, jest ich mniej niż 1% pacjentów Koramedu - to bardzo niewiele.
1/5
Pan z recepcji KOMPLETNIE nieprofesjonalny. Takie osoby nie powinni pracować w miejscu jakim jest przychodnia, gdzie ludzie dzwoniąc - co graniczy z cudem - potrzebują pomocy. Ze strony tego pana brak jakiejkolwiek inicjatywy, chęci jakiejkolwiek pomocy. Pomyśleć, że jeden człowiek potrafi napsuć nerwów na cały dzień, przychodząc do pracy jedynie odrobić swoje 8h i mieć z głowy.
1/5
Pan z recepcji jest bezczelnym i niekompetentnym gburem, który nie powinien mieć kontaktu z pacjentami.
1/5
Tragedia. Dodzwonić się to prostu duży łud szczęścia A zapisać dzieci do lekarza to drugi łud , porażka.
1/5
Z tym dodzwonieniem to tragedia i nie ma co owijać faktu w bawrłnę. Kiedy w koncu nie wytrzymalem nerwowo i pojechalem to:
- zadzwonilem sprzed drzwi
- nikogo nie bylo przy rejestracji
- a pan w rejestracji i tak nie odebral

Gratulacje
1/5
Tragedia
Nie wyobrażam sobie aby ktoś kto wypycha pacjenta który bardzo cierpi mial status lekarza
5/5
Dzień dobry! Ja chciałbym się dowiedzieć jakiś nr telefonu ,ten który jest podany niestety jest nieaktywny 61 651 76 41
5/5
Do Norman - telefon do przychodni to 616517792
1/5
Tylko prywatnie do ortopedy, nie ma na NFZ. Wczoraj chciałam się zapisać!
1/5
Do przychodni przychodzę z 2 dzieci. Tragedia ! W okresie zimowym ,lekarza biorą sobie urlop i zostaje tylko jeden ,który przyjmuje tylko 15dzieci dziennie , nie ma żadnego zastępstwa , kto kieruje ta przychodnia i pozwala na takie rzeczy!!!! Pomoc doraźna w Plewiskach paka w szwach A moje dzieci mają tak ostry kaszel i się dusza ...
1/5
Bardzo duży problem, żeby dodzwonić się do przychodni, nawet późnym popołudniem graniczy z cudem dodzwonienie się! Czekając na wizytę, widziałam jak Panie z rejestracji rozmawiają sobie o pierdołach a telefon dzwonił i nawet nie spojrzały żeby go odebrać! Porażka totalna!
5/5
Głównie korzystam z Poz dr Szymkowiak
Duży wybór lekarzy specjalistów. Trochę tłoczno rano ale szybko rejestrują.
Problem dzwonienia mniej więcej jak w innych poradniach w Poznaniu raz lepiej raz gorzej .
1/5
Najgorsza placówka na świecie.
Z KRS można wyczytać kto jest właścicielem - ale nigdy ich w przychodni nie ma.
Każdy lekarz pierwszego kontakt ma obowiązek przyjęcia swojego pacjenta i nie na czegoś takiego jak numerki czy miejsca!! Jest ustawa i przeczytajcie ja!! Niestety w Koramedzie ustawę maja głęboko w tyłku a pieniądze za pacjenta chętnie biorą! NFZ z tym nic nie zrobi bo brakuje lekarzy. Taki mamy system
1/5
Do natychmiastowej wymiany personel pomocniczy/w rejestracji/Od kilku dni próby dodzwonienia się tam to jest nie możliwe.Zalecenia Sanepidu i Ministra Zdrowia aby w tych trudnych dniach walki z koronawirusem nie przychodzić do Przychodni tylko załatwiać sprawy telefonicznie personel ma po prostu w "doopie".Konieczna kontrola odgórna,aby coś się zmieniło.Właśnie muszę to zgłosić i to jeszcze dzisiaj koniecznie.
1/5
Totalna porażka ,najgorsza przychodnia . Pana w recepcji zostawię bez opisu bo na niego już brak słów
Tu zawsze był problem z odbieraniem telefonów ale teraz odbieranie i odkładanie słuchawki jest co drugą próbę dodzwonienia
1/5
Możesz dzwonić całe dni i nikt nie odbiera, telefon nie jest zajęty, a jesteśmy w czasie pandemii i rekomendowany kontakt telefoniczny.
1/5
Dzwoniłam stając za drzwiami nikogo nie było i nikt nie odebrał porazka myślę nad zmianą wszyscy za karę bym pracują ??
5/5
W dobie covid jedyna poradnia która działa poprawnie !
5/5
Ortopeda prywatnie dr Miniach polecam .
1/5
Stoje przed Drzwiami patrze co ta patola z recepcji robi cóż innego jak nie pierdzielenie o niczym z kolezanka z pracy . Specialnie dzwonie widzą ze telefon dzwoni ale cóz Ksieżniczki to takie typowe Buractwo nie polecam jak najdalej uciekać od tej patologi
4/5
Naprawdę duży plus za uruchomienie tzw. kolejki na linii telefonicznej. To bardzo ułatwia życie. Dzwonię o 8:00, włączam głośnik i sobie spokojnie czekam, to dużo lepsze niż dzwonienie co kilkanaście sekund, bo wtedy jest loteria
Moja opinia jest podzielona. Do przychodni mam zapisane dzieci do rodzinnego i tylko z tego korzystam. Jeżeli chodzi o lekarzy, z którymi miałam kontakt, to są fantastyczni. Dr Andrzejewski i dr Samara - rewelacja! Bardzo mili, cierpliwi, uprzejmi, profesjonalni, badają dokładnie, nie zapisują na siłę antybiotyków. Nie wiem niestety jak się nazywa pani doktor, u której byliśmy, ale też świetna.
Ale jeśli chodzi o recepcję, to jest jedna przemiła i bardzo fajna Pani, a poza tym - masakra. Nieuprzejmi, traktują pacjentów jak zło konieczne, pracują chyba za karę. Pan w recepcji - nawet nie wiem jak skomentować jego zachowanie, w najlepszym razie jest obojętny ze skrzywioną miną, poza tym super nieuprzejmy. Traktują ludzi jak idiotów. Daję dużo gwiazdek za lekarzy rodzinnych i zmianę sposobu dodzwonienia się.
5/5
Spotkałem się z dużym zrozumieniem i chęcią pomocy w rejestracji. Moja Pani doktor miła i kompetentna.
1/5
Przychodnia jest tragiczna... Nie sposób się tam dodzwonić. Jeżeli naprawdę się coś dzieje... Nie można liczyć na szybką pomoc. A gdy chodzi o skierowanie i się nie spieszy... Tym gozej... Nie polecam
1/5
Na temat dodzwonienia sie.Siedziałem wczoraj w poczekalni i z ciekawości wybrałem nr.przychodni-7 razy, w recepcji obie osoby żadna nie odebrała telefonu.A paniusia która rejestruje pod blatem pokazywała fucka pacjentce która miała czelności zwrócić jej uwage że od rana nie mogła się dodzwonić.ŻENADA
1/5
To najgorsza przechodnia do której kiedykolwiek miałam przyjemność należeć. W trakcie 8 lat przynależność uważam, że to strata czasu , nerwów i wielka łaska szkoda tylko, że właściciele nie biorą pod uwagę, ze niedługo wszyscy po kolei będą rezygnować!!!!

W między czasie cały czas należałam do Medicover więc stąd moja cierpliwość.... i dodam, że rzadko prosiłam o cokolwiek . Wizyt u lekarza rodzinnego max 7 przez 8 lat...

W zasadzie wszystko jest problemem o co pacjent by poprosił. Dziś dzwoniłam z prośbą o połączenie z lekarzem z uwagi na otrzymane wyniki. Oczywiście odmowa w końcu Pani dr ma 60 pacjentów a prowadząca jest na urlopie. Usłyszałam proszę zadzwonić jutro od rana i czekać na zapis. Pytam czy możliwy dziś na jutro lub telefon ze strony lekarza - odmowa proszę o telefon jutro.- łaska za czyje pieniądze???

W innym czasie odmówiono mi wizyty do pediatry dla dziecka - bo limit miejsc przekroczonych.
Przy pobraniu krwi starsza Pani zrobiła to w tak niefachowy sposób, że krew podskórnie rozlała mi się na pół ręki i od tej pory mam wstręt do pobierania krwi. Dodam, że wypisano mi na to antybiotyk i sprawę zamieciono pod przysłowiowy " dywan". Za każdym razem od tej sytuacji wybieram się na Górczyn. Dodam, że ta niekompetentna Pani zrobiła to również mojej sąsiadce. Ale cóż wszyscy o tym wiedzą ale nikt nie reaguje.
SAMA ZAMIERZAM SIĘ WYPISAĆ Z TEJ PRZYCHODNI..KOSZMAR

Dodam, ze jedna gwiazdka to za dużo!!!

SZCZERZE NIEPOLECAM TEJ PRZYCHODNI!!!!
5/5
Od 6 lat mieszkam w plewiskach i korzystam z usług koramed. I jest super pod każdym względem. Lekarze, rejestracja, pielęgniarki wspaniali ludzie, bardzo pomocni i empatyczni. Nie rozumiem tych wszystkich narzekań i większości negatywnych opinii. Może też byłoby dobrze, gdyby pacjenci wykazali choć trochę zrozumienia dla ich pracy oraz może mniej roszczeniowe postawy? TO nie jest tak, że chcą źle czy mają gdzieś pacjentów. Bardzo się starają, choć nie wszystko od nich zależy. Dlatego polecam więcej zrozumienia, empatii i szacunku.
5/5
Proszę czytając opinie spojrzeć na datę ich wystawienia, bo niektóre to już zamierzchła historia.
Osobiście dzwoniłem tylko raz - byłem pierwszy w kolejce. Po chwili odebrała bardzo miła Pani poinformowała mnie o wszystkim czego chciałem się dowiedzieć.
Dlatego proszę nie sugerować się opiniami sprzed 5 lat.
1/5
Wizyta u okulsty umowiona od 3 miesiecy. Godz 12.00. W kolejce 4 osoby. Pani doktor okolo 1,5 godz dyskutuje z pacjentka, moze znajoma. Opóźnienie na przyjęcie do badania min. 3 godz. Trudno wytrzymac w kolejce. Klima wyłączona. Panie z recepcji pija kawke i krzycza na siebie. Kto podpisuje kontrakty z ta firma. Zrezygnowalem i nigdy tam nie wrócę. Pozdrawia Piotr
5/5
Opinia powyżej niezgodna z prawdą.
Wczoraj w poradni była Pni i Pan .
Całe szczęście ,ze mają kamery.
Podziwiam cierpliwość osób pracujących .
Należę do tej przychodni od dłuższego czas ,korzystam z wizyt u okulisty opóźnienia się zdarzają .
Polecam dr Mazur-Michałek empatyczna, z dużym doświadczenie ,
bardzo mi pomogła.
5/5
Byłam dzisiaj u Okulisty dr Mazur- Michałek. Bardzo kompetentna i sympatyczna.
Niewielkie opóźnienie, ale za to wizyta bez pośpiechu. Wszystkie problemy cierpliwie wyjaśnione. Polecam
5/5
Zarejestrowałem się telefonicznie .
Wizyta u dermatologa dr Neneman przebiegła zgodnie z planowaną godziną .
Dodaj opinię

Adres:

Grunwaldzka 571, Plewiska

Numer telefonu: