Niepubliczny Zakład Rehabilitacji Leczniczej Arena Zdrowia

Włodarzewska 69a
Warszawa
Świadczenia specjalistyczne Kolejka Numer telefonu Inne ośrodki
Poradnia rehabilitacyjna
Rehabilitacja
51 dni 22 822 00 34
Zespół rehabilitacji domowej
Rehabilitacja
182 dni 22 822 00 34

Opinie o Niepubliczny Zakład Rehabilitacji Leczniczej Arena Zdrowia

Dodaj opinię
1/5
Po zmianach personelu i jak sądzę kierownictwa placówki dokonanych na poczatku grudnia 2013r. moja poprzednio bardzo pozytywna opinia, niestety musiała ulec diametralnej zmianie. Pracownicy są nieprzychylni i nieuwzgledniają potrzeb pacjenta. Nielogiczne rozpisanie zabiegów, o czym pacjent dowiaduje się dopiero po ich rozpoczęciu i brak chęci dokonania przesunięć czasowych /rzędu 30 - 40 mmin/
spowodował rezygnację z dokończenia terapii. Takie sytuacje nie zdarzały się gdy płaciłam za zabiegi , tym razem korzystałam z usług w ramach NFZ i poczułam się jak pacjent III kategorii !!!!!
1/5
Nie wiem co się ostatnio wydarzyło ale jestem mocno niezadowolona z usług tej przychodni. Korzystałam w tamtym roku z rehabilitacji i naprawdę była skuteczna bardzo mili i profesjonalni rehabilitanci. Leczą ciało i dusze :-) śmiechem bardzo miło wspominam masaże bardzo profesjonalnie przeprowadzanie i zabiegi z tego co zdążyłam się ostatnio dowiedzieć to panowie którzy w tamtym roku mi tak pomogli już nie pracują bardzo żałuję ponieważ byłam tam teraz i ekipa jest bardzo nieprzyjemna i mam wrażenie że nie do końca wie co robi. Jesienią 2014 roku naprawdę polecałam tą placówkę a teraz postaram się poszukać rehabilitantów z którymi pracowałam w zeszłym roku. Gdyby ktoś wiedział gdzie przyjmują proszę o info masażysta chyba miał na imię Oskar a fizjoterapeuta Karen. Poza tym bałagan w zapisywaniu pacjentów i nakładanie się jednych na drugich na prawdę bardzo słabo to teraz wygląda.
5/5
Jestem Klientem Areny Zdrowie od początku 2017r. Jestem bardzo zadowolony z ich pracy. Zajmuje się mną kilku fizjoterapeutów i ciężko mi wskazać najlepszego z nich. W łazienkach i szatni jest zawsze czyściutko. Nie ma kolejek na zabiegi. I od niedawna istnieje możliwość zapisania się na NFZ.
5/5
Najlepsza rehabilitacja na Ochocie. Pani Ola świetnie masuje i jest bardzo miłą osobą.
Bardzo dziękuję za pomoc i będę korzystała dalej, jeżeli tylko będzie pracowała tam Masażystka OLA:)
1/5
Witam, w dniu dzisiejszym przez półtorej godziny od ok 17.30 próbowałam się dodzwonić do Atreny zdrowia. Ponieważ nikt nie odbierał a nie mieszkam daleko zdecydowałam się podjechać. Pierwsze pytanie jakie zadałam recepcjonistce było czy zmienili numer telefonu bo nie mogę się dodzwonić, na co recepcjonistka odpowiedziała że nie, zgadza się ze nie mogę się dodzwonić gdyż ona nie odbiera telefonu, ma bardzo dużo pracy, posunęła mi pod oczy plik dokumentów które musi wypisać? opisać ? a przede wszystkim poukładać nie ma czasu iść do toalety i tu nastąpiło jeszcze wyliczenie jej mnóstwa obowiązków o których nie wspomnę żebym czegoś nie pomyliła lub nie pominęła, na końcu dodała że mogę napisać skargę.Kiedy zapytałam o wizytę u ortopedy poinformowała mnie że w ramach NFZ ortopeda ma zapisanych pacjentów non stop od 13 do 20 co 10 minut jest dziki tłum i nie ma możliwości żadnej.Po godzinie 18 są pacjenici prywatni więc jest spokój ( na sali było 2 pacjentów i 2 rehabilitantów ) łącznie 5 osób w całym budynku. Myślałam że nic mnie już nie zdziwi ale tym razem- brawo- kompletnie oniemiałam.Wymagane jest wybranie oceny aby zapisać opinię stąd niestety dałam ąż 1 gwiazdkę choć moja ocena jest dużo niżej niż zero
5/5
Korzystałam z przychodni kilkukrotnie zakupując zabiegi na kolano. Jestem bardzo zadowolona i złego słowa nie powiem o obsłudze i placówce samej w sobie. Ceny niskie jak na Warszawę.
Tylko ciężko trafić do lokalu, bo niewidoczny jest z ulicy.
1/5
Uczęszczam na rehabilitację w ramach NFZ , po raz pierwszy w przy ul. Drawskiej
jestem rozczarowana ,mam 4 zabiegi. Personel jest bardzo miły ale chyba jest go w nadmiarze, ostatnio w kabinie z polem magnetycznym leżałam 20 minut, bo pani obsługującą mnie nie włączyła aparatu, po 20 minutach zajrzała kolejna i zapytałam co się dzieje(nie włączony aparat),
aparaty dają sygnał o końcu zabiegu lecz nikt się nie pojawia. Personel nie panuje nad pacjentami mam 4 zabiegi i pięciokrotnie wymieniam swoje nazwisko i co już miałam zrobione. Na sali ćwiczeń są pacjenci ale personelu nie widać, ponieważ dużo czasu spędza się na korytarzu to pokój socjalny otwierany jest najczęściej.Na recepcji personel jest schowany za wysoką balustradą i jeszcze opuszczają głowy żeby ich nie było widać, trzeba poczekać aż ktoś podniesie głowę. Macie państwo bardzo dobry sprzęt . Z poważaniem.
Dodaj opinię

Adres:

Włodarzewska 69a, Warszawa

Numer telefonu:

Strona internetowa:

Godziny otwarcia:

PN08:00-21:00
WT08:00-21:00
ŚR08:00-21:00
CZ08:00-21:00
PT08:00-21:00