'niepubliczny Zakłade Opieki Zdrowotnej "Cegielna" w Inowrocławiu

Cegielna 45a
Inowrocław
Podstawowa Opieka Zdrowotna Numer telefonu Inne ośrodki
Lekarz rodzinny (POZ)
Poradnia Ogólna
52 357 50 05
Godziny otwarcia:
PN08:00-18:00
WT08:00-18:00
ŚR08:00-18:00
CZ08:00-18:00
PT08:00-18:00
Pielęgniarka POZ
Gabinet Pielęgniarki POZ
52 357 50 05
Godziny otwarcia:
PN08:00-18:00
WT08:00-18:00
ŚR08:00-18:00
CZ08:00-18:00
PT08:00-18:00
Położna POZ
Gabinet Położnej POZ
52 357 50 05
Godziny otwarcia:
PN08:00-18:00
WT08:00-18:00
ŚR08:00-18:00
CZ08:00-18:00
PT08:00-18:00

Opinie o 'niepubliczny Zakłade Opieki Zdrowotnej "Cegielna" w Inowrocławiu

Dodaj opinię
1/5
Zarejestować się tam to jakaś masakra. Jeśli się nie stoi w kolejce o 6 rano to nie ma szans się dostać, nie wspomnę o telefonach, które nie są odbierane. Nie polecam
1/5
dodzwonić się do rejestracji graniczy z cudem, półtorej godziny wisi sie na telefonie.... panie w punkcie pobrań to totalne nieporozumienie, opryskliwe, traktujące z góry.... w recepcji jak człowiek chce się o coś zapytac to wielka łaska że odpowiedzą.... ale na rozmowy i kawę zawsze jest czas, a pacjent czeka.... standardy jak w Rosji, pacjent jest nikim...
1/5
Najgorsza przychodnia jaka znam.! Do przychodni człowiek się nie dodzwoni , rejestrują swoich ! Dosłownie ! Panie z rejestracji są bardzo nie miłe aroganckie I przemadrzale , pracują tam jakby za karę. Bezczelne i wypalone zawodowo !
5/5
Leczę się w tej przychodni od lat. Zawsze rejestruje się telefonicznie. Dr W.Sowa jest bardzo dobrym lekarzem. Zawsze jestem dobrze zdiagnozowana. Nie zdarzyło się żebym w poradni nie uzyskała pomocy od pani doktor. Personel bardzo miły.
Dodam ze z poradni korzysta cała moja rodzina.
Polecam .
1/5
Nie mozna się dodzwonić . Czekałam 2 tygodnie za receptą nie oddzwonili . Zgubili ksero wyników badań . Masakra .
1/5
Przychodnia utożsamia się z głębokim PRL-em
1/5
Długo zbierałam się aby napisać opinię o tej przychodni. Istny PRL przeniesiony w czasie. Zarejestrować telefonicznie graniczy z cudem, jeśli "w ogóle". Jeśli się uda to zawsze limit miejsc wykorzystany. Pracownicy tej przychodni (panie w rejestracji nieprzyjemne, złośliwe traktujące wszystkich z góry). Człowiek czuje się nikim. Nie rozumiem dlaczego w 21 wieku występują takie miejsca;/ Jeśli o lekarzy chodzi jak najbardziej polecam dr.Jakubowską, dr.Owedyka lub dr.Kryszaka. Aczkolwiek na całościową ocenę tej instytucji wpływa praca całego zespołu i naprawdę szkoda, że nic się nie zmienia od lat.
1/5
O kilku miesięcy odbywa w tej placówce masowe agitowanie pacjentów do zmiany deklaracji pielęgniarskiej - nawet jeśli pacjent zna swoją pielęgniarkę rodzinną jest informowany blednie , że takowej nie posiada ( pada stwierdzenie ,że ta pielęgniarka już nie pracuje )
Nieprawdziwe informacje z ust pan z rejestracji dodatkowo obniżają prestiż placówki ((( pacjent ma prawo do własnego wyboru ,LEKARZA , PIELĘGNIARKI i POŁOŻNEJ !!!
4/5
Coś się zmienia na lepsze w tej przychodni. Zatrudnili dwie fajne, młodsze dziewczyny. Bardzo pomocne, uśmiechnięte, nie olewające pacjenta. Ta niska w długich włosach jest chyba od niedawna i mega sympatyczna. Wystarczy, że przejdzie korytarzem, a od razu jej dobre prądy się udzielają człowiekowi. Jest jak słońce w tej ponurej przychodni 😁 Widać że nie pracuje tam za karę jak reszta.
5/5
Aha i szkoda ze zajeta no ale cóż się dziwić. Fajna to i zajeta
5/5
Zgadzam się z ostatnia opinia. Jest o niebo lepiej w tej przychodni, a ta dziewczyna faktycznie coś w sobie ma. Miła, uczynna, uśmiechnięta, pomocna i pięknie się prezentuje. Jej facet to szczęściarz, Oby więcej tak promiennych pracowników w tej przychodni. Jeszcze dodam, że w zabiegowym też są dwie fajne i konkretne babki!!! Bo o nich też warto wspomnieć!
1/5
Brak słów bardzo niemiłe Panie tam dodzwonić się to jak wygrana w totka
5/5
Nie musze, ale chcę napisać opinie. Uważam, że nawet wypada. Nie pisze się tylko złych opinii, warto też napisać te dobre.
Nowe twarze pojawiły się w przychodni. Bardzo empatyczne panie, bo jeżeli człowiek ma problem starają się pomóc
. W lutym zadzwoniłem do przychodni, bo byłem mocno przeziebiony. Nowa pielegniarka (bo powiedziala mi, ze jest świeżynka) podpowiedziała jakie specyfiki mogę brać, żeby w miarę postawić się na nogi, nawet się zaśmiałem w myślach, że fajna porada. No i faktycznie przeszło. W marcu zaś będąc na wizycie u dra Owedyka do gabinetu weszła chyba też pielegniarka albo sektetarka niska z fajnym biustem, w czarnej bluzie i kucyku. Radośnie powiedziala dzień dobry. Elokwentnie wymieniła kilka zdan z doktorem i wyszła. Bardzo fajna, pozytywna dziewczyna. W ogóle jak się idzie do rejestracji i widzi się usmiech pani, która podchodzi, to nastawienie pacjenta też jest pozytywne. A takich pań tam jest coraz więcej.
5/5
Wracam do tej przychodni z podkulonym ogonem. Zwracam honor! Do tej pory też uważałem, że najgorsza przychodnia. Jeżeli na Cegielnej ciężko się zarejestrować to spróbujcie się zarejestrować na 59 pułku. Na Cegielnej to chociaż jak nie ma miejsca i zapyta się lekarzowi czy przyjmie dodatkowo jak człowiek jest faktycznie chory to lekarz przyjmie.
5/5
Leczę się w tej przychodni.od dawna.Fakt różnie bywa z rejestracją.na pewno jest to spowodowane bardzo duża ilością pacjentów którzy należą z różnych osiedli.Do pan w rejestracji tych bardziej dojrzalszym stażem tez są bardzo uprzejme i bardzo wyrozumiałe .Lekarze zawsze pomogą gdy potrzeba Ja z Mamą należymy do Pani doktor Jakubowskiej i jeszcze nigdy nie zdarzyło się żeby był jakiś problem z recepta lub z wizytą nawet po godzinach.Bardzo profesjonalny lekarz.Punkcie zabiegowym tez bardzo miła obsługa tez profesjonalna.Ja jestem mega zadowolona z usług tej przychodni
Dodaj opinię

Adres:

Cegielna 45a, Inowrocław

Numer telefonu:

Godziny otwarcia:

PN08:00-18:00
WT08:00-18:00
ŚR08:00-18:00
CZ08:00-18:00
PT08:00-18:00