Nordent Specjalistyczna Przychodnia Stomatologiczna Jerzy Kocent

Placówka została oznaczona w serwisie jako nieaktywna. Może to m.in. oznaczać, że zaprzestała ona działalności w ramach NFZ lub zmieniły się jej dane kontaktowe. Ostatnia aktualizacja danych ośrodka miała miejsce 31-03-2019.
Norwida 10
Jeżyce
W naszym serwisie do tej placówki nie są przypisane żadne usługi świadczone w ramach współpracy z Narodowym Funduszem Zdrowia. Może to na przykład oznaczać, że ośrodek zerwał współpracę z NFZ lub zaczął prowadzić działalność pod inną nazwą.

Opinie o Nordent Specjalistyczna Przychodnia Stomatologiczna Jerzy Kocent

Dodaj opinię
1/5
Tam to jest rzeźnik nie polecam
1/5
odradzam tego ortodontę, nie podaje prawdziwych informacji o długości leczenia i jego kosztach, w trakcie leczenia nie chce udzielać żadnych informacji, leczenie które, jak mi powiedziano na pierwszej wizycie miało trwać 1,5 rok trwa już 4 rok i nie mogę uzyskać odpowiedzi kiedy się zakończy, stawka za wizytę podana przez ortodontę w czasie pierwszej wizyty - 150 zł teraz wynosi 250-300 zł za 2 łuki, bardzo niemiła obsługa w recepcji i asystentek, bardzo brudno w łazience, w której trzeba myc zęby
5/5
Polecam Pani dr chirurg to rewelka mam porównanie .W innej poradni rwali mi ząb dwie godziny a tutaj moment i po strachu .Byłem w szoku że tak sprawnie poszło.Naprawdę polecam.
5/5
poradnia na wysokim poziomie Pani dr chirurg rewelacyjna ,jeszcze takiego lekarza nie spotkałam chwila i po zębie nic nie bolało i bez dalszych problemów polecam wszystkim strachliwym .
5/5
Cudowna pani chirurg! Aż wstyd nie znać nazwiska. Wyrwała mi wszystkie 4 ósemki, więc nie mam porównania a innymi specjalistami, ale jak słyszę historie o opuchliźnie i 2-tygodniowej rekonwalescencji, to nie rozumiem o czym ludzie opowiadają. Po wyrwaniu trzech pierwszych ósemek wstawałam kolejnego dnia rano jak nowo narodzona - bez bólu, opuchlizny... Czwarty ząb był najgorszy, kolejnego dnia jeszcze coś... czuję, ale nie jest to ból nie do zniesienia. Nie wiem czy powinnam polecać Nordent, wysłałabym chętnie panią doktor na wakacje pod palmami, bo ile można wyrywać ósemek... PEŁEN PROFESJONALIZM!
2/5
Co do stomatologów hm, nie mam w sumie jakichś pretensji, na wizytach nie bolało. Pierwsze leczenie kanałowe super. Kolejne... Cóż przez organizację pracy przychodni leczenie zęba dwukanałowego miałam mieć zrealizowane na 3 wizytach. Jedną z nich przełożyłam sama, bo się rozchorowałam. Na trzecią czekałam dwa tygodnie, po czym tuż przed stomatolog się rozchorował i zaproponowano mi, żebym czekała... kolejne trzy tygodnie. Miesiąc z pustym zębem i opatrunkiem. Na dwa dni przed ząb ten się złamał. Zamiast 6 stów za leczenie i odbudowę zęba zapłacę 2k łącznie. Jak przyszłam założono mi opatrunek, później wymieniono i padło pytanie- a Pani ma jakieś wizyty umówione? A ja że nie bo w sumie nic mi nie powiedziano co z tym dalej. Z resztą to była wizyta na której kanały miały być wypełnione czego nie zrobiono... bo stomatolog miał wpisane 3 osoby na tą samą godzinę. Miałam się umówić na godzinną wizytę. Dzwonię na recepcję... Kolejny wolny termin znów za 3 tygodnie! Tłumaczę, że mam pusty ząb, w dodatku złamany i została jedna ściana i ile można czekać na to żeby skończyli mi kanałowe leczenie które zaczęli. Miałam dość i zmieniłam stomatologa. Wizytę od telefonu za kilka dni w piątek, kolejna dzisiaj, następna 10.10. Dzisiaj miałam kolejne leczenie kanałowe zęba, który wg nich zapowiadał się na trudy i nie na jedną wizytę. Czyszczenie kanałów i wypełnienie zrobiono mi w niecałą godzinę na jednej łącznie ze zdjęciami RTG. Niestety zawiodłam się strasznie.
Rozumiem że choroba czy urlop i osłabiony skład to niecodzienna sytuacja ale chyba priorytetem powinno być zakończenie leczenia u osób które zaczeły je u nich niż napychanie grafiku nowymi pacjentami.
1/5
Wizyta odwołana przez "lekarza". Brawo.
5/5
Super polecam
5/5
Ja polecam ortodontę tam, naprawdę zna się na rzeczy. Byłam z dzieckiem i też wyszło zadowolone. Ja, Polecam!
Dodaj opinię

Adres:

Norwida 10, Jeżyce