Nowoczesne Centrum Medyczne Okoklinik

Topolowa 16
Chrzanów
Świadczenia specjalistyczne Kolejka Numer telefonu Inne ośrodki
Leczenie wysiękowej postaci zwyrodnienia plamki związanego z wiekiem (AMD) 0 dni help 32 623 83 44
Oddział leczenia jednego dnia 0 dni help 32 623 83 44
Oddział okulistyczny 0 dni help 32 623 83 44
Poradnia okulistyczna
Okulista
110 dni help 32 623 83 44
Godziny rejestracji:
PN08:00-20:00
WT08:00-15:00
ŚR08:00-20:00
CZ08:00-17:00
PT08:00-20:00
SO08:00-13:00
ND10:00-13:00
Godziny przyjęć:
PN08:30-20:30
WT08:30-21:00
ŚR08:30-15:30
CZ09:00-14:15,15:00-21:00
PT09:00-14:00,15:30-20:30
Poradnia stomatologiczna
Stomatolog
0 dni help 32 623 83 44
Godziny otwarcia:
PN08:00-14:00
WT08:00-12:30
ŚR08:00-14:00
CZ10:00-18:00
PT10:00-18:00
SO08:00-14:00
Zabiegi w zakresie ciała szklistego (witrektomia) 0 dni help 32 623 83 44
Zabiegi w zakresie soczewki (zaćma) 2 dni help 32 623 83 44

Opinie o Nowoczesne Centrum Medyczne Okoklinik

Dodaj opinię
1/5
Jedna wielka porażka.Od kwietnia czekałem na 2 badania oczu
które trwały razem może 5 minut -które można było zrobić podczas jednej wizyty.Najpierw sprzęt był rzekomo w konserwacji.Potem się niby zepsuł.A w końcu na którejś z kolei
próbie umówienia się na drugie badanie-(które trwało 2 minuty)Pani w recepcji oznajmiła że lekarz który miał to robić nagle poszedł na urlop.W końcu pod koniec roku dostałem telefon -proszę jutro przyjechać na badanie. Jeszcze coś-rzekomo Pani w recepcji zapisuje na godziny żeby nie było tłoku i nie trzeba było długo czekać.Kolejna porażka -miałem być przyjęty 14 a wszedłem przed 17.Kończąc chce dodać że na obu skierowaniach na badania było napisane PILNE.
5/5
Z mojej strony wyglądało to inaczej. Na skierowaniu miałam rozpoznanie zwyrodnienie siatkówki(prawdopodobnie odwarstwienie) pilna sprawa. I naprawde pani po konsultacji z lekarzem zapisała mnie w bardzo, ale to w bardzo szybkim czasie. Jestem zadowolona, bo pan doktor rzeczowo z cierpliowścia wytłumaczył mi co mam robic i jakie badania specjalistyczne mam zrobić. Z punktu widzenia administracyjnego i medycznego wielki szacunek.

Janina
5/5
Byłam operowana u doktora Kamińskiego i jestem bardzo zadowolona z efektu. Polecam placówkę za profesjonalizm oraz wysoko wykwalifikowanych lekarzy.
1/5
Moja mama korzystała niedawno z zabiegu. Porażka. Bałagan. Personel recepcji pracuje chyba za karę. Starsza pani i nowo przyjęte dziewczę, które dopiero się przyucza. Ruszają się panie jak muchy w smole. Dwie kanapy trzyosobowe w poczekalni. Tłok. Sami starsi ludzie. Stali cierpliwie tyle godzin przy ladzie recepcji. Brak kluczy do szafek w szatni. I najważniejsze. Na recepcie pan doktor wypisuje (styczeń 2017) lekarstwo, konkretnie krople tropicamidum 1%, które zostało wycofane z produkcji w listopadzie 2016 roku. Objechałam wiele aptek i wszędzie to samo - niestety nie ma w hurtowniach!. W paru aptekach mieli na stanie tropcamidum 0,5% ale żeby można to było podać musi lekarz zmienić na recepcie! A lek należy podawać co 1-2 godziny po zabiegu. Wizyta kontrolna u lekarza - "expresowa", przy dodatkowych pytaniach ze strony pacjenta lekarz zniecierpliwiony i odprowadza do wyjścia. PORAŻKA.
1/5
" Porażka. Bałagan. Personel recepcji pracuje chyba za karę. Starsza pani ....."
No właśnie.Ta starsza Pani "dyrektor",matka habilitowanego doktora...Przy okazji wizyty z osobą z rodziny,mimo woli byłem świadkiem,jak ta "dyrektor odnosi się do pielęgniarek i obsługi.Dawno nie słyszałem czegoś takiego w miejscu,gdzie pacjenci za niemałe pieniądze,oczekują pomocy. O trosce nawet nie wspominam.Telefon dzwoni bez przerwy,bo wspomniane wyżej w innej opinii,"dziewczę" nie jest w stanie odebrać z natłoku obowiązków i bajzlu,którego główną autorką jest właśnie ta Pani"dyrektor". Jej zachowanie ,traktowanie obsługi,delikatnie określając,jest po prostu chamskie.
Pacjentów przyjmują bez umiaru.Umawianie się na godziny przyjęć jest zupełną arogancją,bo pacjentów przyjmuje się bez umiaru.Może można pomóc pacjentowi z oczami,ale pacjent poważnie narażony jest na wizytę u psychiatry.
ODRADZAM tę "specjalistyczną "klinikę".
1/5
Tragedia. Bałagan w rejestracji. Gdy zadzwoniłam potwierdzić wizytę okazało się że nikt nic nie wie lekarze na urlopach nikt nie miał zamiaru mnie o tym poinformować. Taka sytuacja to nie pierwszy raz. Szkoda gadać
1/5
TRAGEDIA wielce szanowna pani Renata pomyliła się ,w konsekwencji czego przejechałem 200 km +autostrada +paliwo na daremno, dziewczyny w rejestracji nic nie mogą pomóc bo przecież wszystkimi rządzi stara Renata . Jezdziłem tam przez 2 lata z ojcem na zastrzyki brak słów aby opisać to czego się tam naoglądałem ,poczekalnia non stop pełna starszych ludzi , którzy stali pod ścianą ,bo nie było gdzie usiąść ,duszno brak klimy, średni czas oczekiwania na podanie zastrzyku 5 godzin , ta firma to jedna wielka maszyna do nabijania kasy.ODRADZAM WSZYSTKIM !!!
1/5
Nie polecam! !!!Byłam z dzieckiem w tej klinice z PZU czyli dodatkowo opłacanego ubezpieczenia. Wizyta trwała 5 minut doktor tylko popatrzył w oczy mojego syna. Zero innych badań bo twierdził że to trzeba się umówić na kolejny raz porażka! !!!. Czekaliśmy tam ponad godzinę w zatłoczonej poczekalni ,gdzie było straszne gorąco!!!!!
5/5
Polecam. Nie czekałam długo na operację zaćmy a sam zabieg przebieg bardzo sprawnie.
Doktor , który mnie operował był bardzo miły i wszystko mi wytłumaczył. Drugie oko tez zamierzam tu zoperować.
5/5
Polecam. Operacja u dr Kamińskiego bardzo profesjonalna. Nie czekałem długo a doktor bardzo zadbał o mnie.Już zapisany jestem na drugie oko.
1/5
Miałam operacje u dr Kamińskiego czekania co niemiara. wyszło średnio bo słabo widziałam szczególnie przy czytaniu. obeszłam wiele salonów optycznych gdzie nie mogli mi zrobić szkieł. podobno po zabiegu się do końca nie da dobrze dobrać szkieł. miałam wizytę kontrolną w Kielcach na ul. niskiej tam jest od niedawna optyk .po badaniu poszłam do niego sprawdzić czy mi odbierze szkła i co .jestem zaskoczona ten pan dobrał mi okulary tzn. szkła w pięć minut. czytam teraz ulotki na lekach. chociaż optyk im się udał
5/5
Byłam operowana w listopadzie , widzę bardzo dobrze. Polecam doktora.
3/5
Potwierdzam dobre opinie o lekarzach, fspaniali specjaliści, podobnie bylo z paniami pielęgniarkami i rejestratorkami: zyczliwe, delikatne z wysoka kulturą,; opinie ludzie zmienili tylko po wprowadzeniu starszej pani, której zachowanie wprowadziło nieprzyjemną atmosferę, bardzo brzydko traktowała pracowników i pacjentów.i wprowadziła niesamowity bałagan organizacyjny.
Opinia o lekarzach i operującym jak najlepsza i o pracownikach też ale ocenę obniża wspomniana pani.
1/5
Tragedia. Wszystkim którzy doświadczyli tego bałaganu proponuję złożyć skargę do NFZ . Ja na pewno to zrobię. Nie może tak być, że starsi schorowani ludzie siedzą godzinami "grzecznie" czekając na łaskę zrobienia zabiegu za który NFZ płaci ponad 2 tys. zł z naszych pieniędzy.
3/5
Porażka.Już dwa razy przełożona wizyta. Za pierwszym razem pani z recepcji zadzwoniła z informacją. Za drugim razem po przyjeździe ojca pani zdziwiona mówi, ze lekarza nie ma.
1/5
Pierwsze słowo jakie się nasuwa po wizycie w Okoklinik Chrzanów to dezorganizacja, trzy Panie pracują na dwóch metrach kwadratowych przy jednym komputerze w rejestracji, przy czym dwie z nich szukają czegoś w szufladach z papierami i nie ma z nich żadnego pożytku a jedna Pani siedząca przy komputerze wyciąga kartoteki (jakby nie mogły być przygotowane dzień wcześniej, jak wiadomo że pacjent mający termin może się w tym dniu pojawić), ustala terminy, udziela informacji. Nasuwa się słowo dezorganizacja ale po tym co dziś tam przeżyłem określę tą firmę jako porażkę organizacyjna. Miałem termin na 17.05.2018 poczym dostałem telefon od Pani z Okoklinik czy możemy przełożyć wizytę bo lekarza nie będzie, zgodziłem się i termin został ustalony na tydzień później. W następnym tygodniu, dzień przed wizytą dostałem kolejny telefon z prośbą o przełożenie wizyty, tłumaczone przez Panią pilną potrzebą innego pacjenta, z racji tego, że moja wizyta miała być wizytą kontrolną po operacji, która zresztą była przeprowadzona w Krakowie, postanowiłem zwolnić miejsce potrzebującemu i umówiłem się z Panią na dziś 6.07.2018. Miałem wizytę ustalona na godzinę 9 byłem o 8.30 i zastałem kolejkę w której było przede mną 12 osób, po godzinie stania w kolejce chciałem poinformować Panią w rejestracji, że ja to ja i że jestem obecny. Pani wzięła dowód i poinformowała mnie, że nie ma mnie na liście pacjentów i niestety dziś nie zostanę przyjęty. Prosiłem o wyjaśnienia, dlaczego tak się stało a dostałem tylko odpowiedz, że nie zostanę przyjęty, zdecydowanie nie polecam.
5/5
Dr Kamiński operował mi otwór w plamce. Po operacji widzę bardzo dobrze. Jestem niesamowicie zadowolona z efektów. Polecam wszystkim Okoklinik!!!
5/5
Przerób pacjentów olbrzymi. Mają wprawnych lekarzy, tak koło 13 robi się mniej tłoczone. Chodzę na lasery oka związane z cukrzycą i jest ok.
5/5
Trafiłem do Okoklinik po wypadku na budowie. Miałem przebitą gałkę oczną. W Krakowie nie chcieli mnie zoperować, tylko odsyłali z jednego SOR’u na drugi, aż w końcu rano trafiłem do Okoklinik. Dr Kamiński dokładnie mnie obejrzał, zbadał i natychmiast zabrał na blok operacyjny z komentarzem, że tak to nie może być!. Zszył mi oko i wymienił soczewkę. Minęło już 3 miesiące od wypadku, a ja widzę bardzo dobrze. Jestem bardzo wdzięczy Panu doktorowi i całemu personelowi.
5/5
Doskonała organizacja, wyjątkowo profesjonalna obsługa. Wszyscy bardzo życzliwi i ludzcy, tak po prostu. Miałam operację na jednym i drugim oku. Doktor Kamiński zapewnił mnie, że będzie dobrze i nie ma czego się bać. I tak było. Obecnie widzę bez zastrzeżeń. Gorąco polecam.
1/5
Balagan, wszystko w pośpiechu. Sam lekarz przyjmuje gorzej niż weterynarz - na sztukę. Wizyta prywatna 7min bez kropienia oczu. Nie polecam! !!
5/5
Polecam
Jestem po operacji zaćmy i jestem bardzo zadowolona
1/5
Byłem umówiony na godz 8:50 u dr.P. W przychodni byłem wcześniej czyli ok 8:35, natomiast dr rozpoczął przyjmowanie pacjentów o 9:10. Skoro miałem podaną godz przyjęcia, spodziewałem się, że w okolicach tejże pory zostanę przyjęty bo przecież mam pracę i inne obowiązki. O 9:40 zrezygnowałem z wizyty o czym poinformowałem PZU, aby wycofano zapłatę. W między czasie dowiedziałem się jak i kto się nazywa, gdzie mieszka, kiedy i gdzie się urodził itd. Kompletny brak ochrony danych osobowych. Personel kłuci się między sobą, jak usłyszałem zaginęły kartoteki pacjentów i nie mogą ich znaleźć!! Sam dr niezbyt uprzejmy w podejściu do pacjentów, sprawia wrażenie jakby był tam za kare.
1/5
4-5 lat temu był porządek i wzajemny szacunek, teraz zamieszanie i bałagan, telefonów nikt nie odbiera, pacjenci przyjeżdzaja na wyznaczony termin i okazuje się, że nie są zarejestrowani. Rządzi arogancko jakaś koszmarna starsza kobieta i to ona robi niesamowity zamęt. Teraz jest po prostu nieprzyjemnie i nawet lekarz, który był zawsze grzeczny teraz też bardzo zmienił swoje zachowanie. Lekarze jako specjaliści są bez zarzutu ale to już nie jest ta klinika co kiedyś. Bardzo niekorzystne są ciągłe zmiany w rejestracji ale nie dziwi to nikogo bo kto może wytrzymać przy takiej "kierowniczce" i w takim bałaganie i kto pozwoli sobie na tak wstrętne traktowanie.
Oceniam nie lekarz tylko rejestracje, a przede wszystkim "szefową bałaganiarę" bo żeby dotrzeć do lekarza trzeba przebrnąć przez jarmarki szefowej.
1/5
Dlaczego nie ma żadnego kontaktu telefonicznego, jak pacjent może się dowiedzieć czy rzeczywiście ma przyjechać na zabieg. Co się z tą kliniką dzieje, to jakiś organizacyjny koszmar.
1/5
Totalny Chaos. Starsza Pani jest nie do wytrzymania. Nic nie potrafi wytłumaczyć, krzyczy. Rejestrują na "godziny" po czym i tak trzeba czekać przy dobrych wiatrach 6h. Raz czekaliśmy od 17 do prawie 1 w nocy. Chyba nie potrafią zrozumieć, że większość z tych ludzi jest starsza a ponad połowa z nich schorowana.
Dodaj opinię

Adres:

Topolowa 16, Chrzanów

Numer telefonu: