Nowoczesne Centrum Medyczne Okoklinik

Świadczenia specjalistyczneKolejkaNumer telefonuInne ośrodki
Leczenie chorób siatkówki 1 dzień81 524 50 50
Poradnia okulistyczna
Okulista
53 dni81 524 50 50
Godziny otwarcia:
PN08:00-20:00
WT08:00-15:20,15:30-20:00
ŚR08:00-14:30
CZ08:00-20:00
PT08:00-20:00

Opinie o Nowoczesne Centrum Medyczne Okoklinik

Dodaj opinię
5/5
Miałam szczęście dostać się do wspaniałego lekarza okulisty, dzięki Jego trafnej diagnozie pozbyłam się uciążliwej zaćmy, nikt nie chciał sie podjąć operacji ponieważ jestem obciążona medycznie. A tu nagle taki efekt. Po prostu nie mogę wyjść z podziwu dla wiedzy medycznej specjalisty chorób oczu. Z poważaniem wdzięczna pacjentka
2/5
Jeśli chodzi o lekarzy i techników przeprowadzających badania to bez zarzutu natomiast panie w rejestracji niezbyt ogarnięte. Bardzo ciężko się dodzwonić, panie nie przedstawiają siebie i firmy a uzyskanie jakiejś informacji bez dociekliwych pytań jest praktycznie niemożliwe. Proszę zatrudnijcie ludzi z podstawową kulturą osobistą.
1/5
Mam wrażenie, że panie w rejestracji pracują "za karę". Dostarczyłam skierowanie (nie moje), podałam datę wizyty umówionej telefonicznie. Dla pani to było za mało (data, nazwisko, PESEL), grymas na twarzy. Ostatecznie sprawdziła w rejestrze co nie było problemem. Pozostawiam bez komentarza.
5/5
Jestem parę miesięcy po operacji zaćmy. Operował mnie dr Kamiński. Cóż mogę powiedzieć, doskonały fachowiec. W zasadzie to on mnie przekonał, że nie ma czego się bać, że wszystko będzie dobrze. I tak się stało. Jestem wdzięczny doktorowi, jak i całemu personelowi za wspaniałą obsługę. Dziękuję bardzo.
5/5
Zgadzam się z opiniami. Lekarz operujący - dr Kamiński to prawdziwy fachowiec. Ma bardzo duże doświadczenie i można mu zaufać. Obsługa w samej klinice również bez zastrzeżeń. Dużą zaletą jest to, że nie trzeba długo czekać na terminy zabiegów i konsultacji.
5/5
O Okoklinik dowiedziałam się z artykułu o leczeniu zaćmy w gazecie. Zachęcona informacjami, że na operację nie trzeba czekać i są wykonywane na NFZ postanowiłam się zapisać na konsultację. Termin dostałam praktycznie na już, zabieg został wykonany prawidłowo bez żadnych powikłań, jestem bardzo zadowolona
5/5
Bardzo polecam Okoklinik. Zostałem przyjęty bardzo szybko. Operacja zaćmy przebiegła równie szybko i co najważniejsze bezproblemowo. Operował mnie dr Kamiński - bardzo dobry lekarz. Polecam wszystkim.
1/5
Lekarze wspaniali natomiast panie w recepcji bardzo niemiłe i opryskliwe na zwróconą uwagę że za szybą z pleksi obowiązuje ruwnierz zakrywanie ust i nosa - pani w dobie pandemii i obowiązujących rozporządzeń bestrosko odpowiedziała że ona nie musi tego robić!! Po zatym bardzo duże opóźnienia godzinowe _gdzie w dobie pandemii można by było koordynować przyjęcia telefonicznie, a nie doprowadzać do tłoku w poczekalni.
5/5
Ja z kolei jestem bardzo zadowolony z obsługi Pań z Leonarda w Lublinie. Zostałem bardzo miło obsłużony, otrzymałem wszystkie informacje na jakich mi zależało. Po konsultacji z lekarzem wrażenia są jeszcze lepsze.
1/5
Jakiś czas temu byłam w tej placówce na NFZ u lekarki Jalech Mosharaf-Buczek w poradni okulistycznej.Miałam przeprowadzone badanie dna oka(ze skierowaniem on neurologa) przez tą panią....
Po przeprowadzonym badaniu,poprosiłam o komentarz odnośnie szkieł progresywnych....
I tutaj niemalże pani lekarka na mnie nakrzyczała, że nie ma czasu na dodatkowe konsultacje. DRAMAT!!!!
Więc przestrzegam i nie polecam była bardzo nieprzyjemna na zadawane pytania odpowiadała wręcz bezczelnie,bardzo niska kultura osobista.
Nigdy w życiu nigdy nie byłam tak źle potraktowana w żadnej z placówek medycznych, oczywiście w ramach NFZ.
Może na płatnych wizytach jest miła???
Odradzam,moja noga już nigdy w tej placówce nie stanie.
Dodaj opinię

Adres:

Leonarda 12, Lublin Rury

Numer telefonu:

Godziny otwarcia:

PN08:00-20:00
WT08:00-15:20,15:30-20:00
ŚR08:00-14:30
CZ08:00-20:00
PT08:00-20:00
Nowoczesne Centrum Medyczne Okoklinik na mapie
Zdjęcie budynku Nowoczesne Centrum Medyczne Okoklinik