Nowoczesne Centrum Medyczne Okoklinik

Placówka została oznaczona w serwisie jako nieaktywna. Może to m.in. oznaczać, że zaprzestała ona działalności w ramach NFZ lub zmieniły się jej dane kontaktowe.
1 Maja 30
Nowa Sól
W naszym serwisie do tej placówki nie są przypisane żadne usługi świadczone w ramach współpracy z Narodowym Funduszem Zdrowia. Może to na przykład oznaczać, że ośrodek zerwał współpracę z NFZ lub zaczął prowadzić działalność pod inną nazwą.

Opinie o Nowoczesne Centrum Medyczne Okoklinik

Dodaj opinię
1/5
bardzo negatywna opinia na temat umówienia wizyty czekam już 1 rok na potwierdzenie wizyty przez poradnię ,moja wizyta miała się odbyć we wrześniu 2017 do dnia dzisiejszego nie otrzymałam żadnej wiadomości .Skrzynka albo jest pełna ,lub odrzuca wiadomość.
1/5
Potwierdzam poprzednią opinię. Zero kontaktu ze strony przychodzi, zero zainteresowania. Nie polecam.
1/5
Zgadzam się z 2 poprzednimi opiniami.Ja też nie mogę się dodzwonić od kilku tygodni do poradni okulistycznej.Czekam na wizytę lekarską a w przyszłości na operację zaćmy.Nie wiem co teraz robić.Zgodnie z umową z Panią z rejestracji termin powiadomienia mnie o wizycie lekarza okulisty już dawno minął a tu cisza i nie można się dodzwonić.Żebym był z Nowej Soli to pojechałbym do tej kliniki i dowiedziałbym się o co chodzi.
5/5
Miałam operowane oba oczy przez dr Kamińskiego. Mimo moich obaw wszystko odbyło się zgodnie z planem. Teraz mogę się cieszyć i poznawać świat od nowa, widzę doskonale. Dodam, że wcześniej próbowałam się zoperować gdzie indziej, jednak czas oczekiwania dla mnie jako chorej nie do przyjęcia. Tutaj zabieg odbył się praktycznie od zaraz. Zdecydowanie polecam.
5/5
Jestem bardzo zadowolony zarówno z obsługi, jak i zabiegów wykonywanych w Okoklinik. Zostałam przyjęty bardzo szybko. Cała wizyta i zabieg przebiegły bez żadnych komplikacji. Lekarze mają fach w rękach. Polecam
5/5
Bardzo polecam lekarzy w Okoklinik. Szybka diagnoza i krótki termin operacji. Moja zacma została usunięta bez komplikacji. Polecam wszystkim, którzy zmagają się z tym problemem.
5/5
Polecam Okoklinik w Nowej Soli. Fachowa opieka, szybkie terminy, wszystko przebiega bez zastrzeżeń. Cieszę się, że zdecydowałam się na opiekę właśnie tam.
2/5
Jestem po wizycie prywatnej w Okoklinik i zdecydowanie nie polecam: 1.Pacjenci prywatni przyjmowani są pomiędzy pacjentami na NFZ, w gabinecie zero prywatności, w obecności innych pacjentów siedzących przy urządzeniach do diagnostyki podaje się swoje dane i rozmawia o dolegliwościach, to tak a propos RODO, 2. lekarka telefonicznie wzywa z parteru na pierwsze piętro do gabinetu pielęgniarkę, żeby podłączyła sprzęt na jedno oko, po czym pani wychodzi. Jak badanie się skończy, kolejny telefon i pani za jakiś czas przychodzi podłączyć ponownie sprzęt (?), 3. Pielęgniarki informują, że wizyta będzie kosztować 100 zł, w gabinecie po badaniu okazuje się, że 200, przy czym bez paragonu, na sprzęcie z przychodni, bez komentarza.
Dodaj opinię

Adres:

1 Maja 30, Nowa Sól
Nowoczesne Centrum Medyczne Okoklinik na mapie
Zdjęcie budynku Nowoczesne Centrum Medyczne Okoklinik