Nowoczesne Centrum Medyczne Okoklinik

Placówka została oznaczona w serwisie jako nieaktywna. Może to m.in. oznaczać, że zaprzestała ona działalności w ramach NFZ lub zmieniły się jej dane kontaktowe. Ostatnia aktualizacja danych ośrodka miała miejsce 11-12-2016.
Witosa 18
Nowa Sól
W naszym serwisie do tej placówki nie są przypisane żadne usługi świadczone w ramach współpracy z Narodowym Funduszem Zdrowia. Może to na przykład oznaczać, że ośrodek zerwał współpracę z NFZ lub zaczął prowadzić działalność pod inną nazwą.

Opinie o Nowoczesne Centrum Medyczne Okoklinik

Dodaj opinię
1/5
Podany nr.tel w internecie do przychodni okulistycznej na ul Witosa 18 jest nieprawidłowy,pod tym nr zgłasza się oddział reumatologi,więc niemożna zarejestrować się telefonicznie do przychodni okulistycznej.
1/5
W tej placówce nie ma za grosz szacunku do pacjenta i pracownic.
Lekarza ciągle nie ma.
Dzień w dzień wywieszona jest karteczka ,że lekarze zgłosili nieobecność. Długi czas oczekiwania na wizytę., nawet do roku czasu bo są pacjenci ,którzy na wizytę czekają od lutego 2014 roku.
Pani Prezes jest niemiła i opryskliwa w stosunku do pacjentów.
Ludzi traktuje jak intruzów.
Nie polecam.
5/5
Otrzymałem od lekarza skierowanie na pilna konsultacje specjalistyczna w rozpoznanie zwyrodnienie siatkówki groziło mi nawet odwarstwienie!!. Poszedłem do przychodni Okoklinik, gdzie spotkała mnie miła niespodzianka. Pani w rejestracji bardzo profesjonalnie potraktowała moje objawy. Poszła do lekarza z konsutlowac mój problem. Następnie prosiła mnie, abym przyszedł jutro do przychodni i wtedy przyjmie mnie lekarz oczywiście na końcu kolejki. spotkałem bardzo dobrego lekarza, który pokierował mnie co dalej mam robić. naszczęście odbyło sie bez operacji. Jestem zadowolony i polecam tę przychodnie.


Maciej
5/5
Jestem bardzo zadowolona z fachowej porady lekarskiej(zaćma). konsultował mnie Pan doktor Kamiński. polecam placówkę
1/5
Zero szacunku do pacjenta, na wizytę czekam od kwietnia, dzień przed wizytą notorycznie dzwoni Pani z recepcji, że lekarza nie ma i wizyta jest przełożona. Brak słów...
1/5
Już trzeci raz zadzwoniono , że wizyta przełożona - nie było tłumaczenia z jakiego powodu. Skierowanie zostawiłam w sierpniu - mamy teraz koniec listopada ;( Bardzo potrzebuję porady okulistycznej. Tylko czy teraz oddadzą mi skierowanie żebym mogła pójść do innej poradni ???? Raczej nie polecam tej poradni - brak szacunku dla pacjenta.
Dodaj opinię

Adres:

Witosa 18, Nowa Sól
Nowoczesne Centrum Medyczne Okoklinik na mapie
Widok z ulicy Nowoczesne Centrum Medyczne Okoklinik