"Nowy Medyk" ISP Lekarza Rodzinnego Wiesław Nowak

Długa 7
Ostrowiec Świętokrzyski
Podstawowa Opieka Zdrowotna Numer telefonu Inne ośrodki
Lekarz rodzinny (POZ)
Poradnia Lekarza POZ
41 266 63 03
Godziny otwarcia:
PN08:00-18:00
WT08:00-18:00
ŚR08:00-18:00
CZ08:00-18:00
PT08:00-18:00
Programy profilaktyczne Numer telefonu Inne ośrodki
Profilaktyka chorób układu krążenia
Poradnia Lekarza POZ
41 266 63 03

Opinie o "Nowy Medyk" ISP Lekarza Rodzinnego Wiesław Nowak

Dodaj opinię
1/5
Te słowa kieruję do wszystkich pacjentów "Nowego Medyka": Pan Wiesław Nowak wystawił mojej mamie skierowanie do Szpitala Wojewódzkiego w Kielcach na oddział hematologiczny. Licząc na to że moja mama zostanie objęta profesjonalną opieką medyczną i poczuje ulgę w chorobie pojechaliśmy do Kielc. I co się okazało ? Pan Wiesław Nowak nie wiedział, że w Szpitalu Wojewódzkim nie ma oddziału hematologicznego. Jest tylko i wyłącznie w Świętokrzyskim Centrum Onkologii. Pan Wiesław Nowak nie wiedział również jaka jest procedura dostania się na oddział hematologiczny w ŚCO. Pan Wiesław Nowak jest niekompetentnym i nieprofesjonalnym medykiem. Naraził moją mamę będącą w bardzo ciężkim stanie na podróż do Kielc i z powrotem, co tylko przyśpieszyło proces chorobowy. Jego brak podstawowej wiedzy w zakresie funkcjonowania oddziałów w Zespolonym Szpitalu Wojewódzkim w Kielcach budzi przerażenie i rozpacz. OSTRZEGAM pacjentów, aby byli ostrożni i właściwie wybierali opiekę medyczną. Ja z całą pewnością nie polecam a wręcz ostrzegam przed wizytami u Pana Wiesława Nowaka.
5/5
Panie Grzegorzu myślę, że wkrótce będzie Pan przepraszał Pana Wiesława przed sądem za ewentualne pomówienia. Skoro jest Pan taką alfą i omegą to mógł Pan zawieź Mamę samodzielnie albo zadzwonić ze względu na pandemię. Przy następnej wizycie u Pana Wiesława chętnie pokaże mu ten wpis. Nie tak załatwia się tego typu sprawy. Pana odwaga kończy się na wpisie w internecie?
5/5
„Naraził moją mamę będącą w bardzo ciężkim stanie na podróż do Kielc i z powrotem, co tylko przyśpieszyło proces chorobowy“ - serio? Najlepiej wylewać pomyje w internecie. A może trzeba było się samemu zorientować co jest w jakim szpitalu? Tak z reguły zachowują się dorośli ludzie, a nie hejtują. Ten lekarz to świetny specjalista. Uratował mi życie.
5/5
Nigdy nie miałem problemu w tej placówce zdrowotnej, zawsze wszystko zorganizowane, wizyta ,leczenie.Nawet uzyskanie skierowania na test covid - bez żadnego problemu, co w innych przychodniach sam fakt dodzwonienia się jest nie lada wyczynem.Jednym słowem-polecam i życzę wszystkim zdrowia.
1/5
Pieniadze bierze za zwolnienia lekarskie oszust i kretacz
5/5
Pan doktor Wiesław Nowak leczy mnie od dzieciństwa, w tej chwili również moje dzieci, jak najbardziej polecam wszystkim Pana Doktora. Zawsze trafna diagnoza, przyjemne wizyty, zero problemów.Rownież zawsze mozna liczyc na teleporade, nie ma sie do czego przyczepić.Z czystym sercem mogę polecić. Na koniec życzę wszystkim dużo zdrowia 🤗
Dodaj opinię

Adres:

Długa 7, Ostrowiec Świętokrzyski

Numer telefonu:

Godziny otwarcia:

PN08:00-18:00
WT08:00-18:00
ŚR08:00-18:00
CZ08:00-18:00
PT08:00-18:00