NZOS "Alfadens"

Placówka została oznaczona w serwisie jako nieaktywna. Może to m.in. oznaczać, że zaprzestała ona działalności w ramach NFZ lub zmieniły się jej dane kontaktowe.
Konecznego 18
Tychy
W naszym serwisie do tej placówki nie są przypisane żadne usługi świadczone w ramach współpracy z Narodowym Funduszem Zdrowia. Może to na przykład oznaczać, że ośrodek zerwał współpracę z NFZ lub zaczął prowadzić działalność pod inną nazwą.

Opinie o NZOS "Alfadens"

Dodaj opinię
5/5
Moja przyjaciółka wiem ze tutaj chodzi bo mi kiedyś o nich opowiadała i teraz ma ładne ząbki. Dba o nie i też ma dobrego dentystę w koncu ;) Pozdrawiam.
4/5
Mi polecił ten gabinet znajomy. Musiałem skorzystać z pomocy dentystycznej i udałem się tam. Nie żałuję bo wszystko już jest ok.
5/5
Delikatność, precyzja oraz skuteczność leczeniu. Tak mogę ocenić usługi Alfadens. Pełna ocena z mojej strony.
5/5
Jestem bardzo zadowolony,że się tu znalazłem. Moja kolezanka mi je poleciła i jestem jej dzisiaj wdzięczny bo juz mam wszystko zrobione. Super.
5/5
U tego stomatologa wcale się nie boję że będzie coś boleć bo zabiegi są bezbolesne i przeprowadzane w miłej atmosferze. No i przede wszystkim leczenie tam jest bardzo skuteczne.
Dodaj opinię

Adres:

Konecznego 18, Tychy