NZOZ "Agadent" - Agata Bojar-Machowska

Placówka została oznaczona w serwisie jako nieaktywna. Może to m.in. oznaczać, że zaprzestała ona działalności w ramach NFZ lub zmieniły się jej dane kontaktowe.

W portalu wciąż aktywne są profile powiązanych placówek:
Staszica 8a
Koszalin
W naszym serwisie do tej placówki nie są przypisane żadne usługi świadczone w ramach współpracy z Narodowym Funduszem Zdrowia. Może to na przykład oznaczać, że ośrodek zerwał współpracę z NFZ lub zaczął prowadzić działalność pod inną nazwą.

Opinie o NZOZ "Agadent" - Agata Bojar-Machowska

Dodaj opinię
5/5
Miła i fachowa obsługa.
1/5
Podczas przyjmowania pacjentów ciągle rozmawia przez telefon i pacjent zamiast siedziedź 5min siedzi pół godziny. Umawia po kilka osób na jedną godzinę i jak się przyjdzie na czas można czekać 2 godziny, bo lolejka jest w stylu kto pierwszy ten lepszy. Co tu więcej mówić? Nie polecam.
1/5
Wyjątkowo niemiła Pani, przerywa w połowie zdania,z góry traktuje nas pacjentów, a przecież to dzięki nam ma co robić, bo jeśli wystarczyliby jej pacjenci prywatni to po co stara się o umowę z NFZ. NIE POLECAM!!
1/5
Wizyta u tej pani to MASAKRA. BARDZO NIEMIŁA
Przerywa człowiekowi w pół zdania. Na jeden dzień umawia po 30 pacjentów. Nasza wizyta u niej trwała 7minut,a w drugim gabinecie spędziliśmy ponad 30. Wydaje jej się, że to my jesteśmy dla niej, a nie ona dla Nas. PANI DOKTOR PRZYDAŁOBY SIĘ WYWIETRZYC W GABINECIE I POSPRZĄTAĆ. Bo delikatne mówiąc to niezły syf tam jest. NIE POLECAM
5/5
Pani doktor jest pełni profesjonalną i na odpowiednim osobą.Efekty jej pracy widać gołym okiem po uśmiechu naszym i naszych dzieci o które pani doktor dbała i dba do tej pory.Polecam jednocześnie dziękując za całe lata opieki nade mną i moją rodziną.
1/5
Wizyta w tym gabinecie to masakra, ortodontka jest bardzo niemiła, przerywa w pół zdania , nie informuje na początku leczenia co i jak z aparatem , po czym przy nastepnych wizytach wpiera ,że mówiła . ogólnie odradzam wizytę u tej osoby .
1/5
Nie polecam. Nosiłam aparat lekko ponad 2 lata. Dodam że wszystkie wizyty były odpłatne bo prywatnie. Wizyty dość kłopotliwe raz trzeba było jechać do przychodni w Będzinie (nie wiem czy P.Bojar jeszcze tam leczy) a raz na Staszica. Całe leczenie ortodontyczne kosztowało kilka tysięcy. Efekt jest taki ze zęby nie zostały do końca wyprostowane a nawet po zakonczeniu leczenia wróciły na swoje miejsce mimo stosowania płytki na noc i łuku retencyjnego. Lekarka odzywa się do pacjentów w chamski sposób - a jeżeli zwróci się uwagę co do leczenia to już w ogóle. Wizyty są krótkie odpowiedzi na pytania zdawkowe P. Doktor najlepiej chciałby żeby ich nie zadawać. Nie polecam - leczenie u tej Pani jest drogie; jest nie mila a co najważniejsze nie ma efektów.
1/5
Zazwyczaj nie wystawiam lekarzom żadnych opinii, chyba żebym była szczególnie zachwycona np. ich podejściem do małego pacjenta. Pani doktor jest opryskliwa nie tylko w stosunku do dziecka, ale i mnie jako rodzica. Odzywa się chamsko, ledwo weszłam do gabinetu z dzieckiem, a już na mnie wrzeszczy i pogania. Krzyczy na dziecko, jest niedelikatna. Nie spotkałam się jeszcze z takim traktowaniem.
1/5
Zgadzam się z negatywnymi opiniami poprzedników . Jest to osoba odpychająca od siebie.Traktuje ludzi jak intruzów . Najlepiej się nie odzywać i nie zadawać pytań bo i tak nie odpowie. Na prośbę o sprawdzenie aparatu bo córce przestał się trzymać na zębach , rozkręciła trochę i to było wszystko. Aparat dalej spada. Dużo by jeszcze negatywnych spostrzeżeń pisać,nic pozytywnego. Szukam innego lekarza . Pani dr. podziękuję.ODRADZAM !!!
1/5
Też szukam kogoś innego.Najlepiej milczeć,o nic nie pytać.Wpędza człowieka w poczucie winy,że rodzic niewystarczająco dba o zęby dziecka.Można stawać na rzęsach:3 min.w gabinecie,godz.czekania przed i urlop bezpłatny...heh.Czy to lekarz z poczuciem empatii?Nie sądzę..
1/5
Nie jestem zadowolona. Pani doktor jest nie miła, wychodzi co chwilę na papierosa, nawet gdy jest cała masa ludzi (tak jest, bo zamawia bardzo wielu pacjentów na tę samą godzinę). Ogólnie nie polecam
1/5
NIE POLECAM!!! pani doktor jest strasznie nie miła osoba odradzam jakie kolwiek wizyty u niej. Do rodziców odnosi się opryskliwie, krzyczy, nigdy nic nie można powiedzieć... Najlepiej milczeć. Córke oskarżyła że kłamie i mnie również mówiła żebym nie kłamała... Ogólnie długa historia. Najgorszy lekarz u jakiego byłam. Szukam nowego i mam nadzieje ze nigdy więcej nie będę miała z tą panią nic do czynienia. NIE POLECAM!!!
1/5
NIE POLECAM! Całe kosztowne leczenie na nic (prywatne). Efekt taki ze mój nowy ortodonta nie wie co z tym zrobić. Lekarka jest sztucznie miła i wmawia że wszystko jest okej. A jak zwróci się uwagę to unosi się żeby się nie czepiać bo przecież przed leczeniem było gorzej. ODRADZAM!!
1/5
Koszmar ortodonta ,ustawia dzieci,komentuje głośno nie polecam
1/5
Ta pani to jakaś pomyłka. Dziecko boi się chodzić na wizyty. Po co pracuje z dziećmi skoro ich nie cierpi? Opryskliwa, niemiła, a w dobie pandemii zachowuje się jak furiatka. Ciekawe czy w sklepie robiąc zakupy też wrzeszczy na ludzi?! Szukam innego lekarza...
5/5
Bardzo polecam Panią doktor. Konkretna i przede wszystkim nie "pieści się" z pacjentem
1/5
Nie polecam - lekarka bardzo niemiła, wizyty umawia chaotycznie - raz się czeka dwie godziny, a innym razem wyrzuca z gabinetu, bo są umówione inne osoby na wcześniejszą godzinę 😲 Wizyta w biegu, kilka minut na stojąco, niczego sama z siebie nie tłumaczy. Chyba pracuje za karę. Aż się boje o efekty leczenia. Oby jak najmniej takich lekarzy 🙄
1/5
Nie polecam - lekarka niemiła, kompletnie bez podejścia do dziecka - wyszło z płaczem po robieniu wycisku wręcz na siłę. Wszystko w biegu i w pośpiechu. Wredne odzywki do dziecka. Rodzica traktuje jak powietrze i zło konieczne. Trauma dla dziecka do końca życia. BARDZO ODRADZAM WIZYTY U TEJ PANI! Tacy lekarze nie powinni pracować z dziećmi!
Dodaj opinię

Adres:

Staszica 8a, Koszalin