NZOZ - Aleksander Siemieniuta w Bydgoszczy

Placówka została oznaczona w serwisie jako nieaktywna. Może to m.in. oznaczać, że zaprzestała ona działalności w ramach NFZ lub zmieniły się jej dane kontaktowe.
Poznańska 4/5
Bydgoszcz
W naszym serwisie do tej placówki nie są przypisane żadne usługi świadczone w ramach współpracy z Narodowym Funduszem Zdrowia. Może to na przykład oznaczać, że ośrodek zerwał współpracę z NFZ lub zaczął prowadzić działalność pod inną nazwą.

Opinie o NZOZ - Aleksander Siemieniuta w Bydgoszczy

Dodaj opinię
5/5
Najlepszy dentysta, na jakiego dotychczas trafiłem! Jego największym atutem jest po prostu wiedza i doświadczenia, jakie posiada i jakie wykorzystuje na co dzień w swojej pracy.
Leczę u niego zęby od 8 lat i nigdy nie było sytuacji bym wyszedł z gabinetu niezadowolony.
Plomba trzyma się do dzisiaj.
Jednak zabieg, który zmienił dużo w moim życiu i wywołał dość pozytywny efekt, to zabieg jednostronnego podniesienia dna zatoki szczękowej.
Nie był to zabieg drogi, ale lekarz jest na tyle konkretny i profesjonalnej w swojej pracy, że warto było wydać te pieniądze, by zapewnić sobie komfort i piękny wygląd.
Nie ma na co narzekać.
Lekarz jest doskonale zorganizowany, kompleksowo zajmuje się swoim pacjentem i potrafi zaoferować odpowiednie zabiegi.
Do pacjenta podchodzi indywidualnie, jest w stanie również fachowo doradzić.
Jestem zadowolony z dotychczasowych zabiegów i będę w ciągu dalszym odwiedzał ten gabinet.
POLECAM!
1/5
IDIOTA A NIE DENTYSTA! WYWALIL MNIE Z GABINETU BO SPOZNILEM SIE 10 MINUT. NIE CHCIAL NAWET MNIE ZAPISAC NA INNY TERMIN!

A NA DOBICIE PLOMBA ZA KTORA ZAPLACILEM SPORA SUMKE WYPADLA PO 3 MIESIACACH.
JAK SPOTKAM KIEDYS PRZYPADKIEM TEGO "FACHOWCA" NA ULICY MOZE BYC PEWNIEN ZE LISCIA DOSTANIE NAPEWNO ODE MNIE.
5/5
Miesiąc temu byłam u dr. Siemieniuty na założeniu 6 implantów na górnej szczęce . Doktor zastosował specjalny szablon zrobiony na podstawie tomografii komputerowej z otworami w odpowiednich miejscach dzięki któremu nawet nie trzeba było rozcinać dziąsła i zszywać . Zabieg trwał około 15 min.- słownie- piętnaście! minut. Byłam w szoku. Cały tydzień przed zabiegiem prawie nie spałam ze strachu, a po zabiegu nie mogłam uwierzyć ze już po wszystkim. Po pare godzinach miałam założony most tymczasowy, który wyglądał lepiej niż zęby niektórych hollywoodzkich gwiazd. O tym ze nie bolało ani w trakcie zabiegu ani po nawet nie muszę wspominać . I jeszcze w dodatku przez cały czas zabiegu Pan doktor śpiewał rosyjskie romansy niesamowicie pięknym głosem . Polecam z czystym sumieniem! PS. A co do ceny zabiegu to nie odbiegała od średnich w Bydgoszczy.
1/5
Słabo oceniam tego lekarza gdyż 2 lata temu leczyłam zęby, robiłam 4 korony porcelanowe
i uzupełnienie częściowe.Jakość usługi fatalna już mi korony spadły , chodziłam do poprawki
a przed tymi świętami poszłam z bólem dziąsła nad zębem koroną jedynki.Pan dr zrobił zdjęcie
i powiedział, że muszę mieć poważny zabieg są torbiele czy mięśniaki z przeszczepem włącznie
za 1 tys. zł. mi zrobi . Ja jeszcze do III 2019 r. muszę spłacać raty za poprzednią usługę.Poszłam do innego lekarza chirurga zrobił zdjęcie tylko jedynki i się okazało, że Pan dr A.S. źle mi wyczyścił kanał i za krótki dał mi wkład co spowodowało stan zapalny będę musiała mieć zrobioną jedynkę nową koronkę porcelanową i nie za takie duże pieniądze a co najważniejsze nie mam polip ani mięśniaka - zła diagnoza lekarza .Pan dr jest drogi, korzysta
z drugiego brudnego gabinetu - zarzucił mi , że mu wylałam wodę na podłogę gdy to zrobiła jego asystentka. Płukałam kiedyś usta i gdy przełożyłam kubek do drugiej ręki zobaczyłam na kubku czerwone usta jakiejś pacjentki .Ja ust nie maluje zwłaszcza gdy idę do stomatologa.
Mogłam się zarazić HPV przez brudny kubek . Pan dr jest b. oszczędny nawet w kubki i wodę więc być może , że leje wodę po kilka razy w jeden kubek. Pan dr obecnie krzyczy na pacjenta
i z tą kulturą bycia jest nie dobrze w tym gabinecie.Stanowczo odradzam NIE POLECAM !
5/5
Bardzo dobry lekarz. Dokładny i zdecydowany. Przyszłam do niego z brzydkimi przednimi zębami a on dopasowal tak świetne plomby. że moje zęby wyglądają naturalnie i nie wstydzę się teraz uśmiechać. W gabinacie mila atmosfera. Pan Aleksander lubi żartować co mnie osobiście odpręża, ostatnio jak byłam to przywitala mnie milo pani w recepcji a potem otoczyla opieka asystentka. Cieszę się, ze jest takie miejsca w Bydgoszczy gdzie można leczyć dobrze zęby za przyzwoite pieniądze. Na pewno nie zmienię już dentysty. Dziękuję i pozdrawiam.
1/5
26 maj 20018 r wizyta na N.Fundusz. Do gabinetu weszłam przed czasem, jakieś 30 minut . Przedstawiłam się, Pan doktor cos zobaczył w dokumentacji i na mnie nakrzyczał, cos ze nie potwierdziłam wizyty. Bardzo nieprzyjemnie się poczułam. Podobno asystentka miała -dzwonić do mnie 12 razy i napisać sms. Tylko ja otrzymałam 1 sygnał , był tak krótki że zdążyłam tylko spojrzeć i wyłączył się. SMS- a nie otrzymałam. Asystentki tego dnia w gabinecie nie było, wiec doktor zadzwonił do niej. Telefon włączony był na rozmowę głośno mówiącą nie wiem czy celowo, Dlatego słyszałam rozmowę, że asystentka wmawiała doktorowi iż dzwoniła do mnie kilkanaście razy i do tego wysłała do mnie jeszcze Sms i to na 100 % Ja nie mogłam odpowiedzieć bo nie wiedziałam kto puścił do mnie sygnał,i sms-a tez nie nie było i nie mogłam przeczytac. Asystentka w to miejsce wstawiła sobie kogoś nowego( prywatnie). Zostałam w gabinecie i lekarz w końcu przyjął mnie , przegląd uzębienia i oczyszczenie z kamienia. Efekt - taki jak w głębokim PRL-u. Wniosek mój to że w tym gabinecie to dobrze traktowani sa pacjęci TYLKO PRYWATNIE!!!!!! POZDRAWIAM DOKTORA
Dodaj opinię

Adres:

Poznańska 4/5, Bydgoszcz
NZOZ - Aleksander Siemieniuta w Bydgoszczy na mapie
Zdjęcie budynku NZOZ - Aleksander Siemieniuta w Bydgoszczy