NZOZ Almed Alina Gwóźdź

Plac Krakowski 10
Zabrze
Świadczenia specjalistyczne Kolejka Numer telefonu Inne ośrodki
Poradnia alergologiczna
Alergolog
20 dni 32 278 69 67
Godziny otwarcia:
PN14:00-18:00
WT08:00-12:00
ŚRnieczynne
CZ16:00-20:00
PTnieczynne
Poradnia alergologiczna dla dzieci
Alergolog
14 dni 32 278 69 67
Godziny otwarcia:
PN18:00-20:00
WT16:00-20:00
ŚR10:00-16:00
CZ12:00-16:00
PT10:00-15:00
Poradnia chorób płuc dla dzieci
Pulmonolog
13 dni 32 278 69 67
Godziny otwarcia:
PN10:00-14:00
WT12:00-16:00
ŚR16:00-20:00
CZnieczynne
PTnieczynne
Poradnia gastroenterologiczna dla dzieci
Gastrolog
55 dni 32 278 69 67
Godziny otwarcia:
PN14:00-18:00
WT14:00-18:00
ŚR10:00-14:00
CZnieczynne
PTnieczynne

Opinie o NZOZ Almed Alina Gwóźdź

Dodaj opinię
1/5
pani Alina Gwóźdź zawsze ma czas na lunch kiedy pacjenci czekają. Ostatnio córka wchodziła do gabinetu zastała panią doktor z nogami na biurku, pijącą kawę i rozmawiającą przez telefon. Kiedy zwróciłam jej uwagę stwierdziła, że ją atakuję i jestem agresywna po czym odmówiła leczenia mojego dziecka w wieku 7 i 9 lat twierdząc, że w stresie nie będzie leczyć nikogo. Taka postawa co do pacjentów budzi wątpliwości co do etyki lekarza i jego kultury osobistej. Odradzam, burdel na kółkach, brak poszanowania praw i godności pacjenta
5/5
Pani doktor miła i fachowa. Bardzo pomogła mojemu dziecku, personel cierpliwy bo ze zrobieniem u syna badań nie było łatwo. Nie powiem złego słowa o przychodni, jedyny minus mała poczekalnia a zawsze tłumy osób.
5/5
Miła obsługa i pomocna pani doktor
5/5
Lekarz znający się na rzeczy mnie pomogła i dlatego polecam
5/5
Przyjemna i miła obsługa. Pani doktor bardzo mi pomogła.
3/5
Mała poczekalnia dużo ludzi, pani doktor spóźnia się za każdym razem, obsługa ok.
2/5
Dziecko z astmą nie zostało nawet zbadane stetoskopem. Panią dr interesowało tylko odczulanie podjęzykowe. Zachowywała się jak akwizytor firmy farmaceutycznej. Na moje pytania i wątpliwości odpowiadała, że nie będzie na ten temat dyskutowała. Nie polecam.
5/5
Bardzo dobra reklama - niewielu lekarzy zna się na podjezykowej immunoterapii :)
2/5
Pani doktor opryskliwa jej podejście do Pacjenta zostawia wiele do życzenia.
1/5
Pani doktor jest opryskliwa i bardzo wyniosła, nie ma podejścia do dzieci. Widać dzieci które nie zachowują się jak mumie bardzo ją irytują. Nie polecam odczuwa się przy niej traktowanie z góry
5/5
W dobie koronawirusa najlepsza z możliwych pomocy.
5/5
Miło nam poinformować, że od 30.03.2020 ruszamy w poradni z telemedycyną - jedynym bezpiecznym i wartościowym sposobem udzielania porad medycznych - szczegółowe informacje znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej.
5/5
Skorzystałam wczoraj z teleporady - bardzo dobre rozwiązanie na czas wirusa. Pani doktor odpowiadziała na wszystkie moje pytania, omówiłyśmy zdrowie bliźniaków, podała kod recety a ja zapisałam zalecenia. Uspokoiła moje niepokoje związane z epidemią. Bardzo polecam ten sposób kontaktu.
5/5
Bardzo polecam poradnię i najlepszą na świecie Doktor Panią Alinę Gwóźdź!!! Diagnoza zawsze trafiona i leczenie bardzo skuteczne. Często korzystamy z teleporad Pani Doktor, to najlepsza możliwość gdy nie możemy przyjechać do przychodni, albo gdy po prostu potrzebujemy porady. Korzystamy z usług Pani doktor od wielu lat, kiedyś leczyła mnie, a teraz moje dzieci. Pani Alina to prawdziwy Anioł! W całej przychodni panuje miła atmosfera. Polecam z całego serca.
5/5
Ogromna wiedza specjalistyczna oraz profesjonalne podejście do pacjenta. Zdecydowanie polecam
1/5
Zgadzam się z opinią o p.Doktor A.Gwozdz traktuje ludzi z góry jest arogancja,może jest dobrym lekarzem ale co to za lekarz jak od 18.05.20 czekamy na poradę telefoniczną musi być bardzo zapracowana skoro WIZYTĘ mieliśmy 18.05.20 na godz 12:15 i czekamy na telefon do dziś. Dla mnie ocena powinna być zero
5/5
Od 18.05. już 2 x rozmawiałam z doktor Gwóźdź bo nam się skóra u syna pogorszyła. Zawsze można zmienić lekarza na złego. Ech...
5/5
Do dr Gwóźdź trafiłam przypadkiem z polecenia znajomego , długo już leczę się alergologicznie natomiast jeszcze żaden lekarz tak trafnie nie postawił diagnozy i tak dobrze mnie nie prowadził jak ona . Wspaniała specjalistka , która leczy ludzi z powołaniem a nie tylko dla samego leczenia.
Bardzo polecam
5/5
Bardzo dobry lekarz , który wie co mówi i co robi . Na wizytę w przychodni nie trzeba długo czekać , jak dla mnie te teleporady to super sprawa - jeśli można coś załatwić on-line ( receptę) to jeszcze lepiej .
p.s Czytam te opinie powyżej i zastanawia mnie co niektórymi ludźmi kieruje - rozumiem powód do negatywnych opinii - brak kompetencji ale opinia typu bo " nie miła " są mega śmieszne i kompromitujące zarazem
5/5
Dziękuję za wszystkie opinie, pozwalają usprawnić moją pracę.
Informuję, że jeżeli nie dodzwoniłam się do pacjenta w umówiony dzień dwukrotnie, pracownicy rejestracji próbują umówić ponownie teleporadę w ciągu tygodnia. Jeżeli nie notujecie Państwo w swoich telefonach połączeń z numerów: 512635980, 32 2786967, 798033282 oznacza to, że prawdopodobnie mamy zły numer Państwa telefonu w rejestrze. Proszę o ponowny kontakt z rejestracją i weryfikację danych.
5/5
Dzięki Państwa opiniom będę starać się jeszcze bardziej angażować Państwa w proces leczenia, jednakże dokładam stale starań, aby lepiej od moich pacjentów znać się na medycynie, mogąc w ten sposób służyć Im radą i pomocą.
Odradzam wizyty u mnie osobom, które poszukują jedynie potwierdzenia swoich medyczno - googlowych teorii. Z przyjemnością zgodzę się z każdą prawdziwą. Niektóre są jednak szkodliwe dla zdrowia i w tym wypadku nie mam żadnych oporów w wyrażeniu zdania wynikającego ze znajomości standardów medycznych.
5/5
Wczoraj byłyśmy z córeczką w poradni alergologicznej. Bardzo się bałam czy będzie bezpiecznie bo zawsze tam pełno ludzi było. Mają wszystko zabezpieczone, Kasia wystraszyła się trochę pielęgniarki w masce i okryciu twarzy, ale weszłyśmy na czas, nikogo w poczekalni nie było. Pani doktor jak zwykle przemiła, zbadała Kasi wysypkę a wszystko wytłumaczyła mi przez telefon z drugiego gabinetu. Jestem bardzo zadowolona i polecam.
5/5
Jeśli chodzi o tę poradnie to uważam, że jest to jedna z nielicznych przychodni w której wszystko działa bardzo sprawnie. Krótkie terminy, konkretni lekarze i miły personel. Polecam w 100 procentach
5/5
Jestem właśnie po wizycie u dr Gwóźdź. Czytałam przed wizytą opinię tutaj i szczerze mówiąc jestem mocno zdziwiona....lekarz kompetentny, cierpliwy i wyrozumiały (a moje dziecko nie należy do łatwych) na wizycie konkrety a nie lanie wody, sprawnie bez kolejek czego chcieć wiecej? . Z całą odpowiedzialnością polecam
5/5
Bardzo bezpieczna wizyta, wywiad przez telefon, badanie osobiste ile potrzeba. Konkretna porada. Polecam
5/5
Pani doktor Alina Gwóźdź jest najlepszym lekarzem na jakiego trafiłyśmy z córką od 10 lat. Ciepła serdeczna i pomogła na skórę dziecka tak jak nikt dotąd. Polecam gorąco. Dziękuję pani doktor.
1/5
Nie polecam, masakra. Nie odbierają telefonu, wizyty teleporady umawiają ale się nie odbywają. Nikt nie dzwoni. Masakra. Nie polecam.
Dodaj opinię

Adres:

Plac Krakowski 10, Zabrze Centrum Południe

Numer telefonu: