NZOZ "Amicus"

Placówka została oznaczona w serwisie jako nieaktywna. Może to m.in. oznaczać, że zaprzestała ona działalności w ramach NFZ lub zmieniły się jej dane kontaktowe.
W naszym serwisie do tej placówki nie są przypisane żadne usługi świadczone w ramach współpracy z Narodowym Funduszem Zdrowia. Może to na przykład oznaczać, że ośrodek zerwał współpracę z NFZ lub zaczął prowadzić działalność pod inną nazwą.

Opinie o NZOZ "Amicus"

Dodaj opinię
5/5
Chodzę regularnie na kontrolne wizyty do Pani Doktor Ewy Olszowiec i jestem pod wrażeniem jej profesjonalizmu i wiedzy. Błąkałem się rok czasu po lekarzach i nic. Internista z Żywca dał mi skierowanie do poradni endokrynologicznej i polecił mi poradnie w Juszczynie. Po pierwszej wizycie Pani Doktor zleciła mi wiele badań, które wskazały chorobę nadczynności tarczycy. Zaraz dostałem leki. Po miesiącu czasu zrobiła mi badania, w których wyszło że nic nie pomagają. Od razu zostały zmienione mi leki ( Pani Ewa nie czekała na jakiś cud tylko od razu podjęła odpowiednie działanie). Te leki zażywałem regularnie przez ok rok i tarczyca wróciła do normy. Na pierwszą wizytę czekałem ok 2tygodni a następne są do kilku dni od wykonania telefonu.
1/5
Niestety nie chwalę pani Doktor chodzącą do niej z nadczynnosci tarczycy 5lat brałam Tyrozol mimo informowania TSH ani żadnego jodowania nie miałam @ jeszcze na domiar mówiąc jej że wyczulam guzek powiedzialam jej stwierdzila że gadam w świat gdzie po chwili milczenia powiedziała że dawno miałam??? Mialam? To czemu nie powiedziała mi zalosne podejście uciekać!! Dziś od nowa zaczynam leczenie wkoncu zrobił mi ktoś Usg przedstawiając wszystko dokładnie!

Adres:

Juszczyn 548