NZOZ Arsmed-Senatorska

Placówka została oznaczona w serwisie jako nieaktywna. Może to m.in. oznaczać, że zaprzestała ona działalności w ramach NFZ lub zmieniły się jej dane kontaktowe.
Senatorska 37
Legnica
W naszym serwisie do tej placówki nie są przypisane żadne usługi świadczone w ramach współpracy z Narodowym Funduszem Zdrowia. Może to na przykład oznaczać, że ośrodek zerwał współpracę z NFZ lub zaczął prowadzić działalność pod inną nazwą.

Opinie o NZOZ Arsmed-Senatorska

Dodaj opinię
1/5
Leczenie podstawowe, nic wielkiego.
Za to kasa kasa kasa.
1/5
Niestestety bądź sterty nie mam opinii o leczeniu gdyż nie udało się ani mi, ani mojemu przyjacielowi dostać do nich, mimo ustalonego terminu. Za każdym razem było zamknięte. Nie poinformowano o dniu wolnym ani o urlopie. Mój przyjaciel jest innej narodowości ale posiada kartę stałego pobytu, ubezpieczenie a także odprowadza do naszego państwa podatki, niestety chyba z przyczyn rasistoskich (jest azjatą) nie przyjęto Go mimo iż umówiony został na wizytę. Może to przypadek, że obaj dentyści nie przyjęli Go.. Ale szczerze w to wątpię.. Skoro mają tekie podejście do pacjentów to cieszę się, że nie udało mi się zarejestrować do nich.. To tyle w temacie..

Adres:

Senatorska 37, Legnica