NZOZ "Artus" Zakład Fizjoterapii

Placówka została oznaczona w serwisie jako nieaktywna. Może to m.in. oznaczać, że zaprzestała ona działalności w ramach NFZ lub zmieniły się jej dane kontaktowe. Ostatnia aktualizacja danych ośrodka miała miejsce 03-06-2018.
Aleja Piastów 10a
Piła
W naszym serwisie do tej placówki nie są przypisane żadne usługi świadczone w ramach współpracy z Narodowym Funduszem Zdrowia. Może to na przykład oznaczać, że ośrodek zerwał współpracę z NFZ lub zaczął prowadzić działalność pod inną nazwą.

Opinie o NZOZ "Artus" Zakład Fizjoterapii

Dodaj opinię
5/5
Nowo otwarta i bardzo dobra placówka. Młoda obsada, profesjonalne podejście do pacjenta oby tak dalej...
5/5
Super placowka juz nie raz korzystalam z uslug placowki i musze powiedziec ze co mlody personel to mlody nie sa jeszcze zmanierowani i pomino okrojonej ich ilosci nie popadaja w rutyne.
1/5
Myślę, że nie skorzystam , pracują tu osoby niekompetentne.
5/5
Chodzę tu na zabiegi. Jestem bardzo zadowolona!! Kręgosłup juz mniej boli a i obsługa młoda i baaardzo miła! Polecam całym sercem :)! Na pewno nie jest to moja ostatnia wizyta tam ;)
1/5
Miły i kompetentny tylko rehabilant.Brudno.Sprząta się jako tako tylko "ulice",boki pełne kurzu.przydałby się sanepit.
1/5
Zgadzam się,jest brudno.Przydałoby się,aby właściciel tej placówki więcej interesował się placówką.Niech zobaczy jak rehabilitanci obsługują pacjentów w Medicalu i jak tam czysto.
5/5
rehabilitanci kompetentni, grzeczni, młodzi i pełni energii, zwłaszcza pani Kasia, nie zauważyłem, żeby było brudno. jestem zadowolony i mam zamiar w przyszłości również korzystać z usług tej poradni!
PS na temat Medicalu opinie również są podzielone. Życzę zdrowia, pozdrawiam
5/5
Dzisiaj skończyłam zabiegi.Rehabilitantki młode i bardzo miłe,grzeczne,uśmiechnięte.Dbają o pacjenta.Jest bardzo czysto.Można w czasie zabiegu miło porozmawiać na każdy temat.Jestem bardzo,bardzo zadowolona.Uważam,że inne Zakłady Fizjoterapii powinny brać przykład z tak wspaniałego personelu. PS Polecam wszystkim.Życzę dużo zdrowia.Pozdrawiam.
5/5
Ja rowniez korzystalam calkiem niedawno z uslug w tej placówce i musze powiedzieć ze nie mam sie do czego przyczepić zwlaszcza ze nareszcie pojawila sie Pani z dawnej ekipy szkoda ze nie ma jeszcze tego pana co byl Bo to bylo dwoje ludzi co tworzyli klimat tej placowki... Ale w gruncie rzeczy jest ok I polecam to miejsce... Do czystosci powiem jedno niech kazdy patrzy na siebie bo najprościej jest przypinać latki :)
5/5
Już kilkukrotnie korzystałam z zabiegów w gabinecie Artus i nie zgadzam się do mojej poprzedniczki co do starej ekipy. Nowa ekipa wykonuje zabiegi na większym poziomie zwłaszcza co do jakości wykonywanych ćwiczeń i podejścia do pacjenta. Choruje już kilka lat i nigdzie tak dobrze nie byłam rehabilitowana. Tą placówkę cenię bardzo! Pozdrawiam dziewczyny!
1/5
Terminy masakra Pani w recepcji bardzo mila
5/5
Mogę potwierdzić, że obsługa miła i wykształcona, doradzi :) Bardzo Panie pomogły także daję pięć gwiazdek :) A to, że kolejki takie jakie są to chyba nie wina Pań...
5/5
Witam,
Ekipa z Artus w pełni profesjonalna. Miła, uśmiechnięta i pomocna. Zwłaszcza dziękuje Pani Karolinie Kluczyńskiej, która w pełni usprawniła mój kręgosłup. Pozdrawiam
Dodaj opinię

Adres:

Aleja Piastów 10a, Piła