NZOZ "Awicenna"

Plac 1-Maja 9
Mrocza
Świadczenia specjalistyczneKolejkaNumer telefonuInne ośrodki
Poradnia położniczo-ginekologiczna
Ginekolog
5 dni52 385 61 84
Godziny otwarcia:
PN15:15-19:15
WTnieczynne
ŚRnieczynne
CZnieczynne
PT09:00-13:00
Podstawowa Opieka ZdrowotnaNumer telefonuInne ośrodki
Lekarz rodzinny (POZ)
Poradnia Lekarza Rodzinnego
52 385 61 84
Godziny otwarcia:
PN08:00-18:00
WT08:00-18:00
ŚR08:00-18:00
CZ08:00-18:00
PT08:00-18:00

Opinie o NZOZ "Awicenna"

Dodaj opinię
1/5
Ogólnie jest ok poza jednym rejestracja do lekarza telefoniczna jest nie możliwa od7rano do 8 nie można się dodzwonić a to dla tego iż panie z rejestracji najpierw rejestrują swoich znajomych ! A dwa telefony wciąż zajęty celowo źle odłożona słuchawka jestem z poza Mroczny nie mam możliwości dojazdu po południu .Pora by kierownik przychodni zrobił z tym porządek!!!!!!
5/5
Krotkie terminy wizyt. Szybkie powtórki leków nawet w ten sam dzień, o co ciężko w innych placówkach. Rzadko kiedy trzeba czekać do lekarza na następny dzień.
Może problem z dodzwonieniem to ze wezgledu na to, ze duzo osob dzwoni rano. A można się tez zarejestrować przecież na inny dzień tygodnia.
1/5
Rejestrowanie masakra . Dzwonisz rano o godz 7.20 i nie ma juz miejsc jedynie do doktora ( koloru nie bialego) A pan doktor kompletnie zero podejscia jak by byl za kare.powiedzial ze jestem zdrowy . Kpina. Bylem prywatnie wydalem kase i jestem chory . I wiem tyle ze biore swoje papiery i przenosze sie gdzie indziej bo to jest kpina co za lekarz tam pracuje. A rejestracja masakra tak jest ze panie rejestrują swoich zeby dzw o 7.30 i nie ma miesca tylko do pana doktora ktory zlewa to co robi nawet ni zbadz i mie da skierowania. Masakra zero pozytywów .
1/5
Rejestracja jest fatalna od 7 do godziny 8 nie można się dodzwonić !!!!!! Zastanawiam się co tam się dzieje po godzinie 8 Zirytowana pani odbiera i mówi że nie ma już miejsc!!!!.Totalny bałagan i samowolka pań w rejestracji .Za czasów doktora Osamy nie było problemów żadnych .Teraz jeden wielki cyrk Żenada Zero pozytywów !!!! Pora zrobić tam porządek .Szkoda nawet jednej gwiazdki
1/5
O ile sami lekarze są okej, to niektóre panie w rejestracji siedzą tam notorycznie jak za karę.
1/5
No żeby się zarejestrować to jest masakra. Do pani sosnowskiej to cód bardzo dobry lekarz a co za tym idzie panie w rejestracji znajomych zapisują do pani doktor. 7.10 dzwonię nie ma miejsc ale jest jedno doktor kunegunda do nie go zawsze jest miejsce bo nikt do nie chce chodzić bo kompletnie się nie zna zero podejścia do pacjenta. Naprawdę że on jeszcze pracuje w tym ośrodku to aż dziwne. Znajomemu odmówił pomocy chodź był z dzieckiem chorym ale wszedł bez rejestracji dopiero pani Sosnowska przyjęła dziecko i odrazu do szpitala skierowała. Co ten gość tam robi masz szczęście platfusie że ja nie byłem ojcem tego dziecka bo byś dostał liścia.
1/5
Pseudoprzychodnia i tyle powiem. Do Pani Doktor zawsze kolejka, złego słowa nie powiem. Do pana doktora zero ludzi i nie ma co się dziwić, bez komentarza.
Dodaj opinię

Adres:

Plac 1-Maja 9, Mrocza

Numer telefonu:

NZOZ "Awicenna" na mapie
Zdjęcie budynku NZOZ "Awicenna"