NZOZ Bamed 81

Placówka została oznaczona w serwisie jako nieaktywna. Może to m.in. oznaczać, że zaprzestała ona działalności w ramach NFZ lub zmieniły się jej dane kontaktowe.
Ks. Brzóski 81
Łódź
W naszym serwisie do tej placówki nie są przypisane żadne usługi świadczone w ramach współpracy z Narodowym Funduszem Zdrowia. Może to na przykład oznaczać, że ośrodek zerwał współpracę z NFZ lub zaczął prowadzić działalność pod inną nazwą.

Opinie o NZOZ Bamed 81

Dodaj opinię
4/5
Idealne miejsce dla wszystkich tych co mają tak jak ja dentofobię. świetni specjaliści, można liczyć na fachową pomoc stomatologiczną.
5/5
Byłem u dentysty i jestem więcej niż bardzo zadowolony z wizyty! Miła, fachowa opieka i zero stresu.
5/5
Bardzo dobra obsługa. Dziękuję Pani doktor Kosowskiej za szybką pomoc!
5/5
Byłem 2 tygodnie temu i faktycznie - to jest najlepszy gabinet w łodzi :p Panie lekarki znają się na robocie i są barzdzo miłe :) Polecam
5/5
Jestem pacjentką doktor Beaty Kosowskiej - to najsympatyczniejsza i najlepsza pani stomatolog, u jakiej byłam. Bardzo przyjazne miejsce, w którym solidnie leczą i skupiają się na pacjencie, polecam!
5/5
Najlepszy gabinet, na jaki trafiłam w Łodzi - a często bywam u dentysty więc wiele ich zwiedziłam. Podejście do pacjenta, wygląd i sprzęt, fachowość lekarzy - wszystko tak, jak być powinno
5/5
coś w tym jest, że jak ktoś się boi dentysty to się może tam spokojnie wybrać. Jest naprawdę super atmosfera, wszyscy są przemili, a jakość usług na bardzo wysokim poziomie.
Dodaj opinię

Adres:

Ks. Brzóski 81, Łódź
NZOZ Bamed 81 na mapie
Widok z ulicy NZOZ Bamed 81