NZOZ Centrum

Placówka została oznaczona w serwisie jako nieaktywna. Może to m.in. oznaczać, że zaprzestała ona działalności w ramach NFZ lub zmieniły się jej dane kontaktowe. Ostatnia aktualizacja danych ośrodka miała miejsce 09-09-2018.
Rzymowskiego 51
Białystok
W naszym serwisie do tej placówki nie są przypisane żadne usługi świadczone w ramach współpracy z Narodowym Funduszem Zdrowia. Może to na przykład oznaczać, że ośrodek zerwał współpracę z NFZ lub zaczął prowadzić działalność pod inną nazwą.

Opinie o NZOZ Centrum

Dodaj opinię
5/5
Kontaktowi, wnikliwi, rzeczowi lekarze, nie traktują pacjenta "z góry".
5/5
Witam jestem bardzo zadowolony z dzisiejszego badania sprzęt profesjonalny obsługa pacjenta super czas oczekiwania na badanie bardzo krótki polecam i POZDRAWIAM
5/5
Polecam serdecznie. Krótki czas oczekiwania i bardzo miła atmosfera :)
5/5
Dokładne badanie, miła obsługa. Polecam.
1/5
Nie wiem po co jest ten numer telefonu skoro nikt go nie odbiera !!!!
4/5
telefonu nikt nie odbiera ale jak już sie tam znajdziesz to naprawde fachowa pomoc lekarska,profesjonalny sprzet i podejscie do pacjęta..to miłe,i niestety dosyc zapomniane
5/5
Dodzwonić się jest rzeczywiście trudno , okazało się na miejscu , że pani recepcjonistka nie jest tak mocno zapracowana jak sądziłam, czyste lenistwo ? Za to pan doktor godny polecenia i pochwały , poświęca pacjentowi tyle czasu ile potrzeba a do tego sympatyczny , jak najwięcej takich lekarzy.
2/5
Pani recepcjonistka to wielka porażka.Niesympatyczna ,leniwa ,złośliwa do bólu ,nieludzka - okropna wizytówka Gabinetu .Dziwię się ,że jeszcze tam pracuje .Zero uśmiechu ,wiecznie zła i niezadowolona .Szok
1/5
Slaba ocena za recepcjonistke,
5/5
Byłam rok temu i teraz wybieram sie na kontrolę. Pan Marcin bardzo dobrze sie mna zaopiekował, bardzo wyrozumiały, przeprowadził wywiad oraz przeprowadził badania ktore mialam 1 raz w zyciu, bez nie wiadomo jakiej aparatury. Pełen profesjonalizm i podejscie do pacjenta oceniam na 6. Polecam
5/5
Nie zgadzam się z opinią nt Pań rejestratorek. Panie Pielęgniarki pracujące w rejestracji są bardzo miłe i uprzejme,zawsze uśmiechnięte. Fachowo obsługują pacjentów.
4/5
Dzwoniłam dzisiaj kilka razy i nikt nie odbiera. chcę się umówić na kolejną wizytę. Lekarz okulista wspaniały, bardzo uprzejmy i dokładny. Za recepcjonistkę 1 !, natomiast za opieke medyczną 5 !
5/5
Doktor Marcin jest wspanialym specjalistą ,a do tego czlowiekiem przez duże, duże C. Dziękuję W mojej ocenie 6 i to z plusem.
4/5
Doktor ok wszystko dobrze, profesjonalnie podszedl do pacjenta. Recepcjonistka totalna porażka niemila, łaskę robi ze przyjmie. Wiecej szacunku dla pacjentów ponieważ dzieki nim Pani tam siedzi. I określenie "teraz ta BABKA wchodzi " slyszy sie nawet zza zamkniętych drzwi.
3/5
Panie rejestratorka "minus 5". Okropna, nieprzyjemna kobieta. Miałam z nią szczepę. Pacjent to dla niej zło konieczne. Natomiast Pan Doktor "plus 5". Konkretny, miły, badanie bardzo szczegółowe. Po zbilansowaniu powinno być zero. Ale daję 3.
Dodaj opinię

Adres:

Rzymowskiego 51, Białystok