NZOZ Centrum Leczenia Otyłości

Placówka została oznaczona w serwisie jako nieaktywna. Może to m.in. oznaczać, że zaprzestała ona działalności w ramach NFZ lub zmieniły się jej dane kontaktowe.
Garncarska 8
Kraków
W naszym serwisie do tej placówki nie są przypisane żadne usługi świadczone w ramach współpracy z Narodowym Funduszem Zdrowia. Może to na przykład oznaczać, że ośrodek zerwał współpracę z NFZ lub zaczął prowadzić działalność pod inną nazwą.

Opinie o NZOZ Centrum Leczenia Otyłości

Dodaj opinię
1/5
Koszmar. Wizyta z lat 80. Zarejestrowana do poradni chorób metabolicznych poszłam na wizytę. Lekarz ani dietetyk nie zorientowali się, ze nie mam nadwagi. Mysle ze nawet niespecjalnie się przyjrzeli. Gdybym przyszła bez nogi i poprosiła żeby mi zrobili protezę zaproponowaliby to samo co robią od 30 lat: dietę 1300 kcal. Stracony czas i nerwy
5/5
Bardzo polecam.
5/5
Profesjonaliści.
5/5
Miałam nadzieję, że placówka nadal działa. :-) Leczyłam się tu z mamą w roku 2006. Jedyni specjaliści którym udało się wyleczyć moją nadwagę. Dostałyśmy dietę 2000 kcal więc komentarz powyżej/poniżej o diecie 1300 kcal jakiś chyba nieprawdziwy. Dietetyczki dwie pracowały z nami za każdym razem, straciłam prawie 20 kilogramów na pełnym żołądku. Zmieniłam ilość dodawanych tłuszczów, np oleju czy masła do obiadów, oraz jadłam WIĘCEJ porządnego chleba. Na obiad aż 250 gram ziemniaków, lub 50 gram ryżu, do tego 120 gram chudego mięsa lub ryby lub 2 jajko, dozwolone 3 łyżeczki tłuszczu na dzień.
Po pewnym czasie ważyłam jedzenie tylko np raz dziennie. wiedziałam, że do dwoch kromek chleba mam wybór albo 1 plaster sera albo 2 plastry wędliny z indyka a nie razem tak jak wczesniej jadłam - 2 plastry i wędliny i 2 plastry sera a na to majonez. Do tego jadlam zawsze duzo warzyw wiec nie wiedzialam co robię źle. Od lat utrzymuję wagę dzięki tym specjalistom.
Dodaj opinię

Adres:

Garncarska 8, Kraków Stare Miasto

Strona internetowa: