NZOZ Centrum Leczenia Specjalistycznego Medicare

przy Dworcu 8a
Gostyń
Świadczenia specjalistyczne Kolejka Numer telefonu Inne ośrodki
Poradnia diabetologiczna
Diabetolog
1 dzień 65 572 63 89
Godziny otwarcia:
PN11:00-13:00
WT11:00-17:00
ŚR08:00-09:00
CZ14:00-16:00
PT12:00-14:00
SO08:00-12:30
Świadczenia kardiologiczne
Poradnia Kardiologiczna
0 dni 65 572 63 89
Godziny otwarcia:
PN07:30-16:00
WT09:00-17:00
ŚR08:00-18:30
CZ07:30-14:00
PTnieczynne
SO08:00-14:00
Podstawowa Opieka Zdrowotna Numer telefonu Inne ośrodki
Lekarz rodzinny (POZ)
Poradnia Lekarza POZ
65 572 63 89
Godziny otwarcia:
PN08:00-18:00
WT08:00-18:00
ŚR08:00-18:00
CZ08:00-18:00
PT08:00-18:00
Programy profilaktyczne Numer telefonu Inne ośrodki
Profilaktyka chorób układu krążenia
Poradnia Lekarza POZ
65 572 63 89

Opinie o NZOZ Centrum Leczenia Specjalistycznego Medicare

Dodaj opinię
1/5
Jestem bardzo zażenowana i oburzona podejściem obsługi tej przychodni do pacjentów!
Opieszałość brak kultury i podstawowej wiedzy wśród personelu jest wręcz rażąca i godna pożałowania!!! Szczerze nie polecam!!!
1/5
Jadąc z dzieckiem na wizytę nikt nie pofatygował się uprzedzić,że Pani dermatolg nie raczy dzis przyjść do pracy,a ja specjalnie musiałam brać wolne w pracy...
Pani w rejestracji również oburzona,że o co mi chodzi, każdy ma takie prawo .
Dzwoniąc na następna wizytę -Pani bardzo nieuprzejma, jakby z łaski musiała nas wpisać.
Pracujące wola pic kawkę i rozmawiać o paznokciach niż obsłużyć czekających , którzy najpierw muszą poczekać aż paniusie się nagadają.
Brak słow na to co tam się dzieje.
nie polecam!!!!
1/5
TRAGEDIA - dodzwonic sie pod numer 65 5726389 - granizy" z cudem " albo numer zajęty albo nie odbierają . Już trzy dni dzwonię .... Przykro pisać - taka " służba zdrowia" - tylko chcą podwyżek - zero zanngażowania ...
5/5
Ja nie narzekam, co prawda dodzwonić się to faktycznie graniczy z cudem, jednak sama obsługa pacjenta, zarówno w rejestracji, EKG i u samego lekarza na najwyższym poziomie i bardzo chętnie, w razie potrzeby, wrócę tam a nie będę szukać gdzieś indziej.
1/5
Wszyscy Państwa mają rację, zrezygnowałam z leczenia w tej przychodni. SKANDAL!!!!!!!
1/5
Wszyscy Państwo mają rację, zrezygnowałam z leczenia w tej przychodni. SKANDAL!!!!!!!
1/5
Ta "PRZYCHODNIA" to tragedia. Badanie krwi trwało godzinę czasu, bo albo Pani z rejestracji nie raczyła odnaleźć mojego skierowania, które było w karcie (dodam, że wchodząc do PRZYCHODNI od razu o to poprosiłam, a potem jak się okazało, że Pani w laboratorium nie ma mojego skierowania to z jakimiś niewyjaśnionymi dla mnie pretensjami poszła szukać). Jednak to nie było najgorsze. Moje dziecko gorzej przechodzi pobieranie krwi. Trzymając ją na rękach, całą bladą , Pani z rejestracji zwróciła mi uwagę, że powinna mieć maseczkę, absolutnie nie zapytała czy może położyć gdzieś dziecko, nie zainteresowała się dlaczego trzymam 7 letnie dziecko na rękach. Nawet moja odpowiedź, że córka prawie zemdlała nie ruszyły ją, tylko stwierdziła: cytuję :ALE POWINNA MIEĆ!(maseczkę- rzecz jasna). Rezygnuję z tej "PRZYCHODNI", tylko szkoda, ponieważ z Panią Doktor mi się bardzo dobrze współpracowało. Niestety poprzez takie zachowania personelu tracą Lekarze.
4/5
Jestem zadowolony że jest automatyczna sekretarka która informuje do którego lekarza chcę się dostać i zawsze nie ma problemu...
5/5
Jestem bardzo zadowolony z tej przychodni. Nie wiem skąd te negatywne komentarze ale nigdy nie miałem problemu z umówieniem wizyty dla córki. A Pan doktor Sosnowski poprostu lekarz z powołania. Same pozytywne wrażenia związane z Przychodnią jak i personelem
1/5
Bylam zapisana na szczepienie w dniu 24 kwietnia i nagle w sobotę 17 kwietnia po godzinie 20.00 otrzymałam SMS, że przesunięto mi termin na 19 kwietnia (poniedziałek). Takim działaniem pozbawiono mnie szansy na szczepienie, ponieważ przez niedzielę nie jestem w stanie przeorganizować całego dnia i przełożyć inne bardzo ważne sprawy służbowe na inny dzień, a z wyborem innego terminu, po uruchomieniu zapisów kolejnych roczników jest dziś niesłychanie trudno. Dzwoniąc na infolinię dowiedziałam się, że tej zmiany dokonał wieczorem punkt szczepień. Zadzwoniłam więc pod numer wskazany w przeglądarce internetowej, pytając o numer do punktu szczepień. Telefon odebrał jakiś gbur, ubliżajac mi od razu, że jestem chyba chora i nienormalna. Jeśli to był przypadkiem zarządzający tym NZOZ-em to nie dziwię się, że panuje tam taki bałagan. Niech zdejmą tę informację o numerze telefonu, jeśli nie można się dodzwonić, lub jeśli tylko z takim chamstwem można się tam spotkać. A w sprawie jakości tych świadczeń, to chyba trzeba zgłosić to do kontroli przez NFZ.
1/5
Zadzwoniłam,żeby popytać o szczepienie. W internecie znalazłam nr telefonu komórkowego bo na stacjonarny nikt nie odbierał. Odebrał mężczyzna, podniesionym głosem powiedział mi,że mam na ten numer nie dzwonić i nie zawracać mu DUPY.
Przestrzegam pacjentów, omijajcie to chamstwo z daleka.
1/5
Ta przychodnia to typowa prywata . Personel - dramat, kultury zero. Jak można do starszego człowieka, pacjenta, zwracać się per „ty”? W tej placówce nie ma zasad. Ale wnioskując z poprzednich opinii- przykład idzie z „góry”. Nie polecam
1/5
Katastrofa. Totalny brak kultury. Pacjenci traktowani dosłownie jak bydło.
1/5
Muszę się zgodzić z większością opinii - ta przychodnia to katastrofa. Byłem zarejestrowany na pierwszą wizytę do kardiologa. Przyjechałem ( 30 km ) kilkanaście minut przed wyznaczoną godziną, podszedłem do recepcji informując, że to moja pierwsza wizyta. Właściwie nie wiem czy zdołałem panią w recepcji poinformować bo przerwała mi w pół słowa wydając polecenie "Proszę usiąść i czekać". Ponieważ czas mijał i nikt się mną nie interesował, ustaliłem w którym gabinecie rezyduje mój "specjalista" i po którym oczekującym jest moja kolej ( o opóźnieniu nie wspomnę ). Gdy nadeszła moja kolej zanim wszedłem do gabinetu usłyszałem wydane gburowatym tonem polecenie pana doktora "Maseczka na nosie". Usiadłem oddzielony od specjalisty pancerną szybą i usłyszałem nieprzyjemnym tonem "Przy mnie ma się maseczkę na nosie". Następnie zostałem zapytany po co tu jestem. Wydawało mi się to oczywiste ale zacząłem wyjaśniać, że to moja pierwsza wizyta ale p. doktor przerwał mi pytając "I nic pan nie ma ?" Zaskoczony zapytałem "A co mam mieć ?" Wtedy usłyszałem ( gburowatym i aroganckim tonem ) "Do mnie przychodzi się z EKG". Trochę mnie to już "podrzuciło" bo mam 58 lat i nie życzę sobie traktowania mnie jak chłoptasia. Wyraziłem więc zdziwienie i zdenerwowanie słowami : "A skąd mam to wiedzieć ? Zgłosiłem się na recepcji, pani kazała mi usiąść. To chyba jej obowiązkiem jest pokierowanie pacjenta tam gdzie trzeba".
W tym momencie kardiolog ( nazwisko pominę, bo RODO i takie tam ) wstał i nieprzyjemnym tonem powiedział "Proszę wyjść". Byłem tak zaszokowany, że zapytałem "Słucham ?". Powtórzył jeszcze raz jeszcze mniej przyjemnym tonem "Proszę wyjść". Zrobiłem to z przyjemnością o czym poinformowałem owego nieprzyjemnego pana. Wychodząc powiedziałem pani recepcjonistce, co się dzięki niej wydarzyło lecz nie było nawet śladu zrozumienia czy chęci naprawienia tej sytuacji. I tak zakończyłem leczenie kardiologiczne w przychodni MEDICARE w Gostyniu i zapewniam, że moja noga tam już nie postanie. Mogę zrozumieć długie terminy, opóźnienia w przyjęciach pacjentów ale braku kultury osobistej, niewypełniania obowiązków oraz przedmiotowego i nieuprzejmego traktowania pacjentów - już nie. W końcu ci ludzie żyją z moich składek zdrowotnych.
Tak, ta przychodnia to masakra. Ale tworzą ją ludzie.
1/5
Całkowity brak szacunku do pacjenta. Brak profesjonalizmu, pan "doktor" dermatolog, stwierdził,że jestem nieubezpieczona, co oczywiście nie pokrywa się z prawdą, ale rozumiem, może jakiś błąd systemu. Na moją propozycję, żebym wypełniła oświadczenie, co generalnie nie jest problemem w innych przychodniach, pan "doktor" stwierdził, że nie... Bo nie. Jechałam z Leszna do Gostynia żebym dowiedzieć się, że mam nogi szamponem wysmarować, bo taka informację łaskawie udało się uzyskać. Żenada.
1/5
Pani pielęgniarka pobiera krew bez rękawiczki z brudnymi paznokciami w dodatku. Badania krwi są gubione, trzeba powtarzać ponownie. Straszny bałagan w przychodni. Coś strasznego. Moja noga tam więcej nie postanie. Nie polecam.
1/5
Dr Piotr Suszczewicz oszukuje pacjentów tzn mowi ze wynik jest w normie a tak naprawdę jest bardzo nie w normie .
1/5
Omijać szerokim łukiem. Jak nie zgubią całej kartoteki to, np. skierowanie do laboratorium. Zapisują na konkretną godzinę, a po przybyciu okazuje się, że to nieaktualne i trzeba czekać w kolejce oczekujących. Lekarze w porządku, ale na rejestracji bałagan. Jeśli tylko masz możliwość omijaj tą przychodnię i skorzystaj z usług innej!.
1/5
Niestety muszę się zgodzić z nedatywnymi opiniami. Jestem bardzo zażenowana podejściem obsługi do pacjenta. Brak kultury, podnoszenie głosu i spokojnego wyjaśnienia o możliwości rejestracji do lekarzy jest wręcz rażące i godne pożałowania. Szkoda że są tam osoby które pracują na opinię całej placówki.
1/5
Bardzo nie przyjemne panie w rejestracji od czego to zalerzy chyba od ich bardzo bardzo ciężkiej pracy Pozdrawiam
5/5
Powinni zamknąć te przychodnie to co tam wyprawiają to po prostu Zenada
1/5
Obsługa straszna panie w rejestracji lekarze czuja się panami nie polecam
1/5
Eee no nie przesadzajcie... Chyba nie jest aż tak źle ? Zawsze można trafić gorzej ...
1/5
wizyta u dermatologa to jakaś porażka. nie wiem z czym przychodzili inni pacjenci ale każdy był w gabinecie nie dłużej niż 5 minut (zresztą co 5 minut byliśmy pozapisywani na wizyty). na mój "problem" pan doktor popatrzył przez 30 sek, powiedział że mam się tym nie przejmować, zapisał jakiś krem ale poinformował że wszystko i tak może wracać lub być jeszcze gorzej. zdecydowanie nie polecam!!!
1/5
Tragedia ....dodzwonić się graniczy z cudem ....panie jak by za kare tam pracowały ....traktują pacjenta jak zło konieczne ...a przecież za nasze pieniądze tam pracują .....dziwi mnie że szef nic z tym nie zrobi ....żenada
1/5
Masakra ni można się dodzwonić pielęgniarki pracują jak za karę nieprzyjemne trzeba się o wszystko prosić a lekarze tak jakby charytatywnie przyjmowali ale to oni z naszych pieniędzy się utrzymuja
Dodaj opinię

Adres:

przy Dworcu 8a, Gostyń

Numer telefonu: