1. Endoskopia
  2. Śląskie
  3. Bielsko-Biała

NZOZ Centrum Medyczne "Pod Orłem" Bolesław i Ligia Matyszczyk - Endoskopia

Bohaterów Warszawy 26
Bielsko-Biała
Świadczenia specjalistyczne Kolejka Numer telefonu Inne ośrodki
Gastroskopia
Endoskopia
46 dni 33 819 17 17
Godziny otwarcia:
PN08:00-20:00
WT14:00-20:00
ŚR08:00-20:00
CZ08:00-21:00
PT15:00-19:00

Opinie o NZOZ Centrum Medyczne "Pod Orłem" Bolesław i Ligia Matyszczyk

Dodaj opinię
1/5
Nieprzyjemna rejestracja.
5/5
Bardzo miła Pani w rejestracji, szybka i sprawna obsługa. Pierwszy raz spotkałam się z tak miłą służbą zdrowia. Dodatkowo w budynku bardzo czysto i przyjemnie. Gorąco polecam każdemu.
1/5
Rejestracja - koszmar. To jakiś standard w większości rejestracji - pacjent to wróg nr 1. I tu nie jest inaczej. Moje drogie panie - może jakiś marny uśmiech i cieplejsze słowo ? No albo chociaż rzetelna, uprzejma informacja - i to wystarczy.
1/5
Rejestracja kompletny syf zero odzewu nawet nie oddzwaniaja
5/5
Rejestracja wspaniała. Panie cudowne - szczególnie blondynki. Bardzo miłe i przyjazne. Dowiedziałam się więcej od nich niż w innych placówkach. Rzetelnie przedstawiły sytuację i możliwości. Same zaproponowały badanie i termin w porównaniu z innymi placówkami był bardzo szybki. Jestem bardzo zadowolona i oby takich Pań na rejestracjach było jak najwięcej.
5/5
Szybka i sprawna obsługa. Panie w rejestracji bardzo przyjazne i uśmiechnięte. Nawet sobie z nimi pożartowałem. Jestem bardzo zadowolony z rejestracji. Nie wiem gdzie moi poprzednicy byli, ale na pewno nie w tym samym Centrum Medycznym.
5/5
Uwielbiam to Centrum Medyczne ze względu na rejestrację. Jest tam taki wspaniały klimat. Panie w rejestracji bardzo przyjemne i zawsze uśmiechnięte. Potrafią usprawnić pracę w przychodni - byłam świadkiem jak pomogły matce z małym dzieckiem w szybszym przyjęciu przez dermatologa. W żadnej przychodni się to nie zdarzyło. Drogie Panie jesteście SUPER!!
1/5
Pani w rejestracji wrzeszczała na mnie.Wszyscy pacjenci w poczekalni musieli usłyszeć o mojej chorobie. Więcej tam nie pójdę.
1/5
Gastrolog tragedia jak najdalej od tej przychodni
1/5
Dodzwonienie się to jest tragedia dzwonisz pod nr automat mówi wybierz nr tylko nie podaje żadnego numeru po co mają telefony jak nikt nie odbiera.
5/5
Bardzo przyjazna przychodnia specjalistyczna ,mało jest takich miejsc
1/5
gastrolog okropny, podobno ma wiedzę, ale facet koszmar - omijać szerokim łukiem!!!
1/5
Panie w rejestracji bardzo miłe,lekarz niestety nie!
5/5
Byłem kilka razy w naprawdę polecam z czystym sumieniem! Pani na recepcji miła, Panie Asystentki bardzo pomoce a co najważniejsze pomoc jaką uzyskałem u gastrologa niezastąpiona! Polecam wszystkim !
1/5
Nigdy nie mozna sie dodzwonic. Zawsze zajete.
1/5
Rejestracja nie odbiera telefonów. Panie w rejestracji są niemiłe.
3/5
Rejestracja to porażka dla tej przychodni. Lekarze OK .
5/5
Coś w tych opiniach jest nie tak. Ludzie czego wy żądacie. Dzwoniłam dzisiaj dwa razy , za każdym razem pani odebrała, zarejestrowałam się bez problemu , uzyskałam wszystkie informacje jakie były mi potrzebne.
Koszmar to zachowanie wystawiających opinie.
1/5
Lekarz sam nadaje się na terapię. Wrzeszczy, nie słucha pacjenta, robi wycieczki na tematy nie związane z chorobą pacjenta. Nie pozwala pacjentowi się wypowiedzieć, drwi, wyśmiewa, szydzi. Podważa autorytet innych lekarzy i wiarygodność wykonanych przez nich badań. Nazywa innych lekarzy idiotami
2/5
a) Nie można się do nich dodzwonić, linia jest ciągle zajęta.
b) Regularnie zdarza się, że zmieniają termin wizyty z wcześniej umówionego (na kilka dni przed wizytą). Skutkuje to później kumulacją pacjentów pod gabinetem (wyznaczona godzina wizyty to fikcja).
1/5
Byłam z córką i mama u doktor Ligii i do tej pory nie wieże ze w dzisiejszczych czasach są jeszcze tacy lekarze a mianowicie:córka z kurzajka na stopie Pani doktor z daleka popatrzyła i przepisała plasterki mimo mojej informacji że to nawraca(córka ma skłonności do kurzajek i zawsze miała robione azotem) mama niedosłyszy więc zawsze chodzę z mamą do lekarzy(w tej przychodni jednak doktorka miała problem ze jestem z starsza mama mówić mi czy jest ubezwłasnowolniona czy jak ze z nią jestem-dramat) i nigdy nie było problemu Pani doktor zaczęła badać mame w trakcie badania mama opowiadała o swoich dolegliwościach a Pani doktor do osoby starszej że za dużo słów uzywa no to się wtrąciłam, żebysmy się szanowali na to Pani doktor nas wyprosiła DRAMAT NIE POLECAM DOKTORKA LIGIA POWINNA CHYBA JUŻ ISC NA EMERYTURE(BRAK SZACUNKU DO LUDZI)
1/5
Pani dermatolog Matyszczyk to niestety jakiś dramat, jest nieuprzejma, nie słucha co pacjent ma do powiedzenia. Widać ze chce pacjenta jak najszybciej się pozbyć. Poczułam się bardzo niekomfortowo w jej gabinecie. Szczerze nie polecam.
1/5
nie można się dodzwonić !!! - chciałam być fair i odwołać wizytę, skoro ja nie skorzystam, to może ktoś inny . Ale gdzie tam , dzwonię przez 3 dni, w godzinach pracy przychodni i nic, albo zajęte albo nie odbierają. Masakra...
2/5
Nie rozumiem dlaczego wszystkie wizyty NFZ wyglądają tak jakby lekarze przyjmowali za karę. Wywiad, badanie oraz wyjaśnienie diagnozy było niekompletne w dodatku Pani doktor bardzo niemiła i umniejsza pacjentowi. Tyle się czeka na wizytę tylko po to żeby i tak być zmuszonym pójść prywatnie.
Pani w recepcji bardzo miła.
1/5
Niestety, podejście do pacjenta, lepiej nie mówić… już wiem dlaczego mają wolne terminy na badania ….
5/5
Panie w rejestracji bardzo fajne szczególnie pani Jolanta. Doktor Ligia Matyszczyk to świetny fachowiec, jest konkretna nie bawi się w opowieści dziwnej treści co bardzo doceniam. Polecam placówkę.
1/5
Proszę sobie zaktualizować dane. "Pod Orłem" od 1 stycznia jest placówką prywatną i nie przyjmuje już na NFZ.
5/5
Trafiłem do doktora po wizycie o powiedzmy czterech wizytach powiedzmy u "specjalistów" i nikt nie potrafił pomoc wrzucali leki które nic nie pomagały. Gastrologa choć przyjemna nie była akurat taki pacjent ze mnie 🤭odrazu doktor włączył leczenie a po 3 tygodniach w końcu poczułem się normalnie. Dzisiaj jestem po drugiej wizycie i poraz kolejny jestem pod wrażeniem wiedzy Doktora. Niektórzy narzekają ze to że tamto że dużo mówi i na razne tematy. Ze mówi to chyba zaleta bo inni nic nie mówią i odprawiają ciebie z kwitkiem. Tyle czasu na pewno nikt wam nie poświęci. Wysoka piona za obsługę dla Doktora i pozdrawiam kumatych.
Dodaj opinię

Adres:

Bohaterów Warszawy 26, Bielsko-Biała

Numer telefonu:

Strona internetowa:

Godziny otwarcia:

PN08:00-20:00
WT14:00-20:00
ŚR08:00-20:00
CZ08:00-21:00
PT15:00-19:00