NZOZ Centrum Medyczne "Practimed"

Placówka została oznaczona w serwisie jako nieaktywna. Może to m.in. oznaczać, że zaprzestała ona działalności w ramach NFZ lub zmieniły się jej dane kontaktowe.
Pabianicka 25
Wrocław
W naszym serwisie do tej placówki nie są przypisane żadne usługi świadczone w ramach współpracy z Narodowym Funduszem Zdrowia. Może to na przykład oznaczać, że ośrodek zerwał współpracę z NFZ lub zaczął prowadzić działalność pod inną nazwą.

Opinie o NZOZ Centrum Medyczne "Practimed"

Dodaj opinię
1/5
Przychodnia jest dobra,pani ginekolog Irena giersz-skolimowska bardzo dobra i mila pani doktor dokladnie bada,chociaż czasem trzeba z niej wyciągać informacje,ale podchodzi do pacjenta z uśmiechem,naprawde polecam pani doktor prowadzi moja ciaze,pani polozna w rejestracji tez mila i usmiechnieta kobietka wszystko wytlumaczy i powie jak cos się nie wie,do takich lekarzy aż milo sie chodzi
1/5
nikt nigdy nie odbiera
1/5
TA PRZYCHODNIA TO MASAKRA, LEKARZE NIEMLI ŁASKĘ ROBIA ŻE PRZYJMUJĄ ,DLA, NICH PRZEZIĘBIENIA POGRYPOWE LUB GRYPOWE SPRAWY TO NIE CHOROBA NAJWAŻNIIEJSZE ŻE ZAPALENIE PŁUC NIE MA ,RESZTA TO CHYBA NIE CHOROBA ,L4 NAJLEPIEJ NA 3 DNI DAĆ ŻEBY SPOWROTEM PRZYCHODZIĆ CZEKAC RANO W KOLEJCE DO NIEMIŁYCH PAŃ W REJESTRACJI ,ZAZWYCZAJ KOŁO GODZINY PRZED OTWARCIEM REJESTRACJI, BO POTEM SIE NIEDOSTANIESZ,TRZEBAPROSIĆ LEKARKĘ OSOBIŚCIE ŻEBY PRZYJEŁA ,USŁYSZAŁAM ŻE PACJENCI CHCĄSIE WYSPAC A POTEM DOPIERO SIE REJESTROWAĆ !!!PRZEPISUJAĄ ANTYBIOTYK NA 10 14 DNI A ZWOLNIENIE NAJWYŻEJ NA 7 DNI .NIE WIEM OCO CHODZI Z TYMI ZWOLNIENIAMI CZY MAJA PRZYKAZ NIE DAWANIA DŁUŻSZYCH ZWOLNIEŃ CZY TAK O SIEBIE DBAJA ZEBY MIEC DUŻO PACJENTÓW ? OD LEKARKI USŁYSZAŁAM SKARGĘ ŻEMUSI NA 1.5 ETATU PRACOWAĆ ,ZA NIEDŁUGO Z TAKIM POSTĘPOWANIEMBĘDZIE NA DWA ETATY PRACOWAĆ .MAM ZAMIAR ZMIENIC PRZYCHODNIĘ BO NOEWYTRZYMUJE NERWOWO TAKICH SYTUACJI NIE POLECAM NIKOMU TEJ PRZYCHODNI !!! NIE NALEZY SIE NAWET JEDNA GWIAZDKA
1/5
Gorąco niepolecam. Niemili lekarze, czekanie cały dzień na wizytę..kpina
1/5
Nie polecam, głównie ze względu na rejestrację - zarówno jej organizację jak i personel tam pracujący, niezwykle niemiły i wrogo nastawiony do pacjenta, telefon również traktują jako zło wcielone i odbierają z przypadku...
1/5
nikt nigdy nie odbiera
1/5
próbuję od kilku dni się zarejestrować - niestety nikt nie podnosi słuchawki, chociaż numer wolny...
Jak można skorzystać z porady?????????
1/5
Telefoniczna rejestracja graniczy z cudem! Nie odbierają telefonów. Nie polecam, bo lekarze z nielicznymi wyjątkami nieuprzejmi.
1/5
tak rejestracja to wyjatkowo sama nieuprzejmosc i kpina z pacjentow ale widocznie jest na takie traktowanie pacjentow przyzwolenie z gory jakie szewostwo taki personel
1/5
Ostrzegam przed psychiatra dr. GORNĄ!!! Krzyczała na mnie , obrazala, nie dopuszczala do glosu! Składam skargę ! ostrzegam przed wizyta u niej. Przyszłam po pomoc a wyszłam roztrzesiona, zaplakana. :(. Jedna gwiazdka tylko dlatego, ze jest wymagana.
1/5
Ja zrezygnowałam z tej przychodni ponad rok temu. naprawdę są w mieście inne w których nie trzeba wstać o świcie aby się dostać do lekarza. O dr Pozowskiej nie wspomnę bo nie chcę przeklinać ....żenada. Rejestratorki zawsze obrażone a chodziłam ta kilkanaście lat i nie widziałam uśmiechu. Biedactwa, taka kara. praca w rejestracji. Polecam ortopedę i ginekologa.Panie z rehabilitacji bardzo miłe i kompetentne. Neurolog Szymanski mnie,, leczył,, do momentu kiedy trzeba było podjąc ważne decyzje o skierowaniu spraw do zus. Wycofał się rakiem bo ponoć nie ma podstaw i się nie uda. Teraz jestem od 5 lat na rencie. Z innym lekarzem się dało.
1/5
Ja nie napiszę na temat przychodni ale o Pani z Informacji (blondynka w krótkich włosach) była godz 19 jedna z pacjentek wychodząc od lekarza chciała skorzystać z toalety. Idąc w kierunku Wc usłyszała "A Pani gdzie? już nieczynne". Gdy kobieta wyszła z przychodni Pani powiedziała do sprzątaczki "a co będą łazić jak już umyte " zaśmiała się i wystawiła język okazując jak się solidaryzuje z koleżanką. Przychodnia jest czynna do 20 nie wiem dlaczego Pani tak się zachowała. Brak kultury i szacunku dla osób starszych. Brzydko!
1/5
Panie rejestrtorki niemiłe nie odbierają telefonów
1/5
Pani w rejestracji USG jest bardzo nieprzyjemna jakby pracowała za karę odpowiada z łaski a ten wzrok zabojczy strach się bać wstyd 😴😴
1/5
Tragedia przez duże T.
3/5
Od dłuższego czasu chodzę do Pani Psycholg i Psychiatry, zależy od dnia czy nastroju? czasem to trafiają się tacy ludzie że nie dziwię się zachowania Personelu czasem to strach coś odezwać się do innych. W porównaniu z innymi Lekarzami tej specjalizacji cokolwiek pomogli.A nie jak inni specjalisci wciskali że udaję czy symuluje z wielką łaskom z opinią zdrowego udając glupka szkoda gadac Niestety taka specyfikacja tych zawodów. Niestety w większości Poradni, Przychodni, Szpitali jest podobnie a nawet gorzej, w porównaiu z innymi to ujdzie i ciesz się człowieku że dotrwales tego
1/5
Mimo przeczytanych opinii dodzwoniłam się za pierwszym razem-o dziwo! Ale potwierdzam rejestracja to jedna wielka pomyłka. Przez telefon przy rejestracji Pani powiedziała, że przed wizytą mam być parę minut wcześniej i podejść ze skierowaniem. No to tak zrobiłam. A kobieta w rejestracji, że miałam to zrobić przed wizytą tzn. miałam dowieść w inny dzień. I jeszcze żaliła się koleżance obok, że teraz ona musi jeszcze skierowania przyjmować i wpisywać do systemu.
U diabetologa ustwiając się w kolejce nikt nie patrzy na godziny rejestracji (to po co w ogole się rejestrowac). Tak jak przychodzą tak siadają. A jak się upomnialam, że ja na wcześniejszą godzinę to mnie wyśmiali inni pacjenci i ze to nie ich problem. (nie mówiąc o tym, że jestem kobietą ciężarną...)
1/5
REJESTRACYJNA TRAGEDIA !!!
1/5
Nie ma szans się dodzwonić. Widać nikt tam nie pracuję. Lepiej zamknąć przychodnię niż utrzymywać ja z publicznych pieniędzy...
1/5
dodzwonienie się do tej przychodni to jak wygrana w totolotka ! Gratuluję podejścia. Dziwię się, że NFZ daje na to kasę. Pisze skargę do NFZ.
1/5
Omijać szerokim łukiem! A do internisty dostać się graniczy z cudem!
1/5
Popieram wszystkich, i stwierdzam, ze dodzwonic sie do rejestracji jest graniczace z cudem, ktory nigdy sie nie zdarza.
1/5
Niestety nie ma szans by skorzystać z pomocy w tej "tzw przychodni". Tragedia. Tak nieuprzejmie, tak arogancko , tak obojętnie wobec chorych. Radzę korzystać gdzie indziej
1/5
Odradzam wizytę w tej przychodni ze względu na wrogie nastawienie do pacjenta.
Kierownictwo placówki proszę o przyjrzenie się pracy pań rejestratorek do lekarzy specjalistów. W szczególności jednej z pań obsługującej rejestrację do chirurga (pani o ciemnych, krótkich włosach, ściętych "po męsku").
Pani traktuje przychodnię jak własną. W pracy stosuje kumoterstwo, kumplostwo. Pomijając kolejkę czekających pacjentów razem z pielęgniarką/pomoc medyczną od lekarza chirurga wpuszcza swoich znajomych, kłamiąc oczekujących w poczekalni innych chorych podając nie zgodne z prawdą informacje. Pani stosuje maksymę, że: "mój ból jest lepszy niż twój".
1/5
Obecnie przychodnia i pracujący w niej lekarze np. dr. Turska nie przejmują się losem pacjętów, nie odbierają telefonów tłumacząc obciążeniem Lini tel., bzdura byłam świadkiem jak jaśnie panie rejestratorki były zajęte dialogiem a nie odbieraniem telefonów, kiedy zwróciłam im uwagę nagle z obciążeniem Lini niw było problemu. Najgorsze jest to, że okłamują nas lekarze to uważam jest perfidne.
1/5
zdecydowanie nie polecam.. brak kontaktu z lekarzem, linie non stop zajęte, niepunktualne przyjmowanie pacjentów..największym kuriozum jest jednak brak możliwosci umówienia na konkretna godzine teleporady...komuna nigdy nie opusciła tego miejsca...
1/5
Taki personel cały wraz z tą całą świta lelarzy którzy pracują za karę powinni kopać rowy przy drodze a nie trzepac kasę i śmiać się z frajerów. Tak tak święte słowa!
1/5
Dałbym 0 gwiazdek za tą komunistyczna organizacje. Lekarz chirurg ogólny porażka, nie potrafił odczytać e skierowania. Za co im się płaci. Sposób badania, słownictwo, gdzie omówienie przypadłości, badanie, rady, recepta. NIE POLECAM, OMIJAĆ Z DALEKA, ZAORAĆ.
5/5
Szukając strony internetowej tej przychodnie trafiłem tutaj. Na stronę z opiniami. Z ciekawości je przeczytałem. Chodzę do tej przychodni od chwili jej oddania do użytku. Wielu moich znajomych przeniosło się do innych przychodni. Podzielam część negatywnych opinii. Chodzę do niej głównie dlatego że mam ją pod nosem. Ale chodzę. Pozdrawiam Pracowników Przychodni którzy wiele lat mnie z czegoś wyleczyli lub pomogli. Zapewne nie byłem dla nich idealnym pacjentem. Uwagi do Przychodni kiedyś można było wrzucać do skrzynki przy rejestracji. Parę razy coś tam skrobnąłem. Teraz gdy podobno moją ją zlikwidować odkryłem, że po zlikwidowaniu przychodni będzie mi gorzej. Jestem przeciwny jej likwidacji.
5/5
Super przychodnia, wielu specjalistów, dobry sprzęt i zaangażowani lekarze.
5/5
Dziś zarejestrowałam się do reumatologa na za tydzień rano. Cud tak szybko. polecam.
1/5
Nie polecam ze względu na brak możliwości rejestracji telefonicznej.
COŚ OKROPNEGO.
Rejestracja online??? BRAK!!!
Dodaj opinię

Adres:

Pabianicka 25, Wrocław Powstańców Śląskich