NZOZ "Centrum Medyczne Sbb"

Placówka została oznaczona w serwisie jako nieaktywna. Może to m.in. oznaczać, że zaprzestała ona działalności w ramach NFZ lub zmieniły się jej dane kontaktowe. Ostatnia aktualizacja danych ośrodka miała miejsce 01-03-2020.
1 Maja 1
Tarnobrzeg
W naszym serwisie do tej placówki nie są przypisane żadne usługi świadczone w ramach współpracy z Narodowym Funduszem Zdrowia. Może to na przykład oznaczać, że ośrodek zerwał współpracę z NFZ lub zaczął prowadzić działalność pod inną nazwą.

Opinie o NZOZ "Centrum Medyczne Sbb"

Dodaj opinię
3/5
Panie w recepcji są okropne. Niemiłe, rzucają słuchawką jak się dzwoni. O ile w ogóle raczą odebrać tel. Krótki czas oczekiwana na 1 wizytę bardzo pozytywnie mnie zaskoczył ale co z tego skoro nie ma możliwości umówić się na kolejną bo zapisy są tylko raz na pół roku w 1 konkrety dzień, nie ma szans żeby się zapisać bo brakuje miejsc... dr Soboń-Baniecka bez zastrzeżeń. Cierpliwa, miła, rzetelna.
1/5
Dla lekarzy - endokrynolog - Soboń-Baniecka
- diabetolog - Perec należy się SZEŚĆ ****** gwiazdek!!!
Kompetencja, cierpliwość, jestem pod ogromnym wrażeniem!!!

NIESTETY Panie z recepcji, to nawet na 1 gwiazdkę nie zasługują!!! Krzyk, traktowanie pacjenta, jako zło konieczne. Foch, robienie łaski, że w ogóle coś muszą zrobić. Żenada!!! Szkoda, że psują opinię naprawdę dobrym lekarzom!!!
1/5
Potwierdzam ze panie w recepcji to robią łaskę
1/5
Nie wiem po co podają numer telefonu skoro nikt tam nie odbiera. Dzwonie drugi dzień i nic, nawet informacji nie można uzyskać :/. Podjechałem osobiście po pracy to okazało się że już pozamykane chociaż z rozpiski wynikało że o tej porze przyjmują tam "specjaliści". Może jakiś NFZ powinien się tym zainteresować i zweryfikować umowę ;)
1/5
Panie w recepcji są okropne. Niemiłe, rzucają słuchawką jak się dzwoni. O ile w ogóle raczą odebrać tel. kadra do wymiany. 1/2*
1/5
Telefon odłożony, całkowity brak kontaktu. Czy właściciele - dobrzy lekarze, o tym wiedzą ?!
1/5
Wielokrotne próby dodzwonienia się, bez skutku. Telefon odłożony !!
1/5
Panie w rejestracji rodem z PRLu,wredne stare baby bo tylko tak można to nazwać. Zrozumiałe że każdy może mieć gorszy dzień ale jestem pacjentem tej przychodni 5 lat i przy każdej wizycie w poczekalni jestem świadkiem gorszych dni tych pań. Robią łaskę, niegrzeczne w stosunku do pacjentów przecież często starszych, schorowanych ludzi.Wykazują brak jakiejkolwiek empatii. Co do lekarzy 5+
Dodaj opinię

Adres:

1 Maja 1, Tarnobrzeg
NZOZ "Centrum Medyczne Sbb" na mapie
Widok z ulicy NZOZ "Centrum Medyczne Sbb"