NZOZ Centrum Stomatologii Ada-Dent

Gen.Grota Roweckiego 9k
Rawicz
Świadczenia specjalistyczne Kolejka Numer telefonu Inne ośrodki
Leczenie stomatologiczne pod narkozą 601 949 383
Godziny otwarcia:
PN09:00-11:00
WT15:30-18:30
ŚR09:00-19:00
CZ16:00-19:00
PT09:00-15:00
Poradnia chirurgii stomatologicznej
Chirurg stomatolog
40 dni 601 949 383
Godziny otwarcia:
PN09:00-11:00
WT15:30-18:30
ŚR09:00-19:00
CZ16:00-19:00
PT09:00-15:00
Poradnia stomatologiczna
Stomatolog
40 dni 601 949 383
Godziny otwarcia:
PN09:00-11:00
WT15:30-18:30
ŚR09:00-19:00
CZ16:00-19:00
PT09:00-15:00

Opinie o NZOZ Centrum Stomatologii Ada-Dent

Dodaj opinię
5/5
Wczoraj byłam z moim niepełnosprawnym bratem w Ada Dent w Rawiczu. Powiem krótko. Profesjonalizm. Tam można zobaczyć jak ciężką, odpowiedzialną pracą jest zawód lekarza. Ci lekarze nie potrzebują żadnej dodatkowej reklamy. Wystarczy, że raz tam byłeś, sam będziesz świadectwem ich pracy. Dziękuję Ada Dent. Jesteście WIELCY.
5/5
Bardzo polecem Pana Doktora - jest miły, cierpliwy i dokładny. Wyrywał mi korzenie ósemki. Nic nie bolało i nie miałam żadnych komplikacji pozabiegowych.
5/5
Z całego serca polecam Pana doktora. Miałem jakiś czas temu zabieg w gabinecie usuwanie zębów było usuwane bez boleśnie. Doktor jest naprawdę bardzo miły i uprzejmy wobec pacjentów.
5/5
W środę byłam z moim niepełnosprawnym synem obsługa bardzo miła lekarz anestezjolog super a sam doktor przemiły. Super podejście do syna. Polecam z czystym sumieniem.
5/5
Bardzo fachowa ekipa. Umieją podejść do młodego pacjenta, a nawet do rodzica, który może być zdenerwowany pierwszą wizytą :) Zabieg trwał szybko i bez komplikacji. Serdecznie polecamy!
4/5
Wczoraj bylismy na zabiegu w znieczuleniu ogolnym, jestesmy bardzo zadowoleni. Rowniez z opieki przed i po zabiegu. Tylko czas oczekiwania na zabieg dlugi mimo umowionej godziny weszlismy 4godziny pozniej
5/5
Bardzo profesjonalna obsługa i przemiły lekarz . Polecam 😁 syn na jednej wizycie miał wyleczone wszystkie ząbki bezboleśnie 😊 kontrola za rok
5/5
Bardzo dobra obsługa . Lekarz naprawdę profesjonalny, personel bardzo miły . Jestem bardzo zadowolony z wizyty i polecam każdemu .
5/5
Byliśmy drugi raz na wizycie w Ada-Dent, jesteśmy zadowoleni z opieki jak przed zabiegiem tak i po zabiegu, sprawnie tym razem na daną godzinę. Polecam za rok kontrola i też będziemy w Rawiczu.
Dodaj opinię

Adres:

Gen.Grota Roweckiego 9k, Rawicz

Numer telefonu:

Godziny otwarcia:

PN09:00-11:00
WT15:30-18:30
ŚR09:00-19:00
CZ16:00-19:00
PT09:00-15:00